Jump to content
Dogomania

blanol

Members
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About blanol

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. [quote name='Sajko']Ja się trzymam wersji, że progonoza pogody nie przewiduje deszczu na najbliższy weekend w Warszawie. Innej wersji nie ma:p Nie mogę znaleźć, gdzie wstawiłam nową rozpiskę biegów, zatem wstawiam jeszcze raz (godziny pozostają bez zmian). Sobota Ring 1 (Iveta) Agility 0 (L, M, S) A1 (S, M, L) A3 (L, M, S) Agility open (S, M, L) Ring 2 (Roman) Jumping open (S, M, L) A2 (L, M, S) jumping 0 (L, M, S) jumping 0 (S, M, L) sztafety rozpoczynają się od S:p[/quote] A czy jest już bardziej szczegółowa rozpiska godzinowa, bo tylko widzę godzinę rozpoczęcia, a chciałabym rodzinkę przytargać na sztafetę.
 2. [quote name='Piotrek Z']Czesc Wszystkim Pierwszy post :):):):) Macie moze zdjecia lub filmiki Psoty - "zerowkowego mediuma" Pozdrawiam Piotr[/quote] Witaj Piotrek na Dogo!!!! Przejrzyj cały wąteczek to może coś się znajdzie, bo tu straszna ilość zdjęć jest!
 3. [quote name='Czarne'][URL="http://www.youtube.com/user/dariadb"]YouTube - Kanal von dariadb[/URL] filmiki na razie tylko z sobotniego Jumpingu 0 i kilka z Jumping Open, ale bedzie wiecej ... w blizszej lub dalszej przyszlosci ;) Jedynie prosze o pomoc w podpisach (pw)[/quote] Bardzo dziękuję za Bonczusia:loveu:
 4. [quote name='ito']Trening- w piątek od 15 - teren jest duży, przeszkód dużo wiec bez zapisów każdy poskacze .[/quote] No to super! Bardzo dobry pomysł:multi:
 5. A jak to jest z tą możliwością treningu w piątek - w jakich godzinach?
 6. Pati, a narzeczona Bonczusiowa będzie?
 7. gdzie można znaleźć formularz zgłoszeń, bo od dzisiaj miały być zapisy
 8. Wielkie, wielkie dzięki za filmik z BONusiowym przebiegiem:sweetCyb:
 9. zależy jak długo możeszz iść:multi: najbliżej 7 km - wszystkie bliższe mają wesela;)
 10. Ja również bardzo dziękuję za fajne zawody:lol: To był nasz debiut i cieszę się, że odbył sie właśnie w Bydgoszczy. Mam pytanie - gdzie i kiedy będzie można zobaczyć wszystkie wyniki?
 11. [quote name='Magda i Saga']Będzie mozna wjechać na terene wystawy, ale za opłatą. Opłaty pobiera własciciel terenu, czyli stadionu nie oddział i niestety nie ma wpływu na zniesienie tej opłaty. Zawodnicy nie będa płacić biletu za wstęp na wystawę. Będzie lista na bramie.[/quote] Dzięki. No to jeszcze jedno mam pytanko, bo nigdy nie byłam w Bydgoszczy - tam jest jeden wjazd tylko, nie da rady się zgubić, bo ja niestety jestem do tego bardzo zdolna:roll:
 12. A czy wiadomo już coś w sprawie parkingu, gdzie będzie można wjechać?
 13. Darek! Wielkie dzięki! Wszyscy uczestnicy bawili się wspaniale! Wszystko się udało, nawet pogoda dopisała (aż za bardzo!) Byliśmy niemiłosiernie zmęczeni i spaleni słońcem... Darek wycisnął z nas ostatnie soki, ale daliśmy radę:multi: Najfajniejsze było to, że grupa ludzi, która w większości widziała się po raz pierwszy tak doskonale potrafiła się bawić i współpracować! Pozdrawiam wszystkich serdecznie - mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze zobaczymy... teraz do dzieła- żeby nauka nie poszła w las!!! Ogromne podziękowania dla Justyny z Alternatywy, która użyczyła nam terenu:iloveyou::klacz:
×
×
 • Create New...