Jump to content
Dogomania

BUNIA - psia staruszka z Jedlicza na godnej emeryturze we wspaniałej Funcacji


Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wolontariuszki z mieleckiego schroniska mogą być zorientowane w domach tymczasowych, na pewno korzystają z hoteliku u Murki - jest często na mieleckim wątku i na wątku Loriego, który jest u niej w hoteliku, ostatnio do dobrego hoteliku był wywieziony z Mielca Dymny, który tam spokojnie sobie odszedł. są to płatne hoteliki.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137612-Olbrzym-Lori-co-może-zdziałać-morze-miłości-i-ogrom-cierpliwości[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235518-DYMNY-wielki-staruszek-z-mieleckiego-schroniska-po-latach-pojechał-do-hoteliku!/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Prosze o PILNE odezwanie sie chociaz jednej opiekunki/opiekuna psa - do mnie na pw lub na FB (podam swoje namiary lub ktos moze na wydarzeniu pisac) - dowolnie. Nr telefonu!!!! PILNE !!!
Przeciez trzeba psiunie zabrac stamtad gdzie jest, wiec trzeba cos ustalic. Samo sie nie ustali, potrzebny ktos na miejscu.
Potrzebny tez bedzie transport, czy ma ktos link do trnasportow tu na Dogo, ja nie moge znalezc.

Link to comment
Share on other sites

kurcze że to tak daleko od nas.... ja mogę pomóc w transporcie, ale niestety za zwrotem kosztów.... mogę pomóc na teranie śląskiego, nie wiem gdzie mała trafi..ja mieszkam w okolicy Częstochowy ..tak do 100-150 km mogę jeździć bo moje auto średnio sprawne, ale jak mus to mus...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']kurcze że to tak daleko od nas.... ja mogę pomóc w transporcie, ale niestety za zwrotem kosztów.... mogę pomóc na teranie śląskiego, nie wiem gdzie mała trafi..ja mieszkam w okolicy Częstochowy ..tak do 100-150 km mogę jeździć bo moje auto średnio sprawne, ale jak mus to mus...[/QUOTE]
cholernie daleko ale to jedyna szansa dla biedaczki by trafiła do andy...... byleby sunia była w takim stanie by przetrwać długą drogę

Link to comment
Share on other sites

[B][B][B][B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Zwierzęta można zobaczyć w siedzibie JPGKiM w Jedliczu przy ul.Konopnickiej 10.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Wiecej informacji o zagubionych zwierzętach można uzyskać pod numerem telefonu 13 4352151 w godzinach od 7.00 do 15.00.[/FONT][/COLOR][/B][/B][/B][/B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]​
tu są namiary bezposrednie
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Sunia jedzie do mnie - dziewczyny zbieraja na transport = jest pomysl ze w srode rano jedzie prosto do lecznicy Auxilium na diagnostyke = usg, krew rtg pluc zeby bylo wiadomo z czym si ekopiemy w ciemno to dosc kiepska robota - ja teraz mieszkam dalej od warszawy i zabralabym suke wieczorem po diagnostyce - nie ma sensu pakowac kasy w doby w klinice bo to szkoda pieniedzy lepiej je wydac na leki karme i diagnostyke = tak byloby najlepiej ale jesli przyjedzie jutro tez mam plan B
Jestem czesciej na FB nizeli tu zatem pisze info z pierwszej reki zeby nie bylo niedomowien ze suka jedzie do tej pizdowatej czarodziejki o ktorej juz mam nadzieje swiat i bog zapomnial i gnije tak jak kazala gnic psom u siebie bo zwierzeta nie zapomnialy - szczegolnie te ktore skrzywdzila - Camparii i Szarik ktore sa u mnie pamiataja napewno

pomoc w transpircie i zbiorka na leczenie to sa teraz potzreby suki - imie dostanei jak przyjedzie =- sama sie przedstawi

Edited by czarna anda
Link to comment
Share on other sites

zamieściłam pytanie o wolny hotelik na Podkarpaciu na wątku mieleckim.
Wiadomośc dla dziewczyn , które pojechały po szczeniaczka do Jedlicza - weterynarz ma dla niego książeczkę , poda też witaminy itp w ramach rozliczenia z gminą, odebrac trzeba u niego w Krośnie, podam kontakt na prywa.
według weterynarza staruszka ma sie lepiej, w sosunku do stanu pierwotnego oczywiście, guz na sutku jest na pewno operacyjny. stan taki jak opisywany wyżej - wynika z wieku i zaniedbania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Sunia jedzie do mnie - dziewczyny zbieraja na transport = jest pomysl ze w srode rano jedzie prosto do lecznicy Auxilium na diagnostyke = usg, krew rtg pluc zeby bylo wiadomo z czym si ekopiemy w ciemno to dosc kiepska robota - ja teraz mieszkam dalej od warszawy i zabralabym suke wieczorem po diagnostyce - nie ma sensu pakowac kasy w doby w klinice bo to szkoda pieniedzy lepiej je wydac na leki karme i diagnostyke = tak byloby najlepiej ale jesli przyjedzie jutro tez mam plan B
Jestem czesciej na FB nizeli tu zatem pisze info z pierwszej reki zeby nie bylo niedomowien ze suka jedzie do tej pizdowatej czarodziejki o ktorej juz mam nadzieje swiat i bog zapomnial i gnije tak jak kazala gnic psom u siebie bo zwierzeta nie zapomnialy - szczegolnie te ktore skrzywdzila - Camparii i Szarik ktore sa u mnie pamiataja napewno

pomoc w transpircie i zbiorka na leczenie to sa teraz potzreby suki - imie dostanei jak przyjedzie =- sama sie przedstawi[/QUOTE]
Super:)
Jo ka chce mi zwracać za transport Oziego, absolutnie nie chcę, przekaż Ciocia te pieniądze staruszce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Sunia jedzie do mnie - dziewczyny zbieraja na transport = jest pomysl ze w srode rano jedzie prosto do lecznicy Auxilium na diagnostyke = usg, krew rtg pluc zeby bylo wiadomo z czym si ekopiemy w ciemno to dosc kiepska robota - ja teraz mieszkam dalej od warszawy i zabralabym suke wieczorem po diagnostyce - nie ma sensu pakowac kasy w doby w klinice bo to szkoda pieniedzy lepiej je wydac na leki karme i diagnostyke = tak byloby najlepiej ale jesli przyjedzie jutro tez mam plan B
Jestem czesciej na FB nizeli tu zatem pisze info z pierwszej reki zeby nie bylo niedomowien ze suka jedzie do tej pizdowatej czarodziejki o ktorej juz mam nadzieje swiat i bog zapomnial i gnije tak jak kazala gnic psom u siebie bo zwierzeta nie zapomnialy - szczegolnie te ktore skrzywdzila - Camparii i Szarik ktore sa u mnie pamiataja napewno

pomoc w transpircie i zbiorka na leczenie to sa teraz potzreby suki - imie dostanei jak przyjedzie =- sama sie przedstawi[/QUOTE]


ja służe pomocą w piatek jeśli nie będzi nic szybciej...
mogę ją zabrać w piątek za free bo i tak jadę z Czestochowy do Warszawy...znajdzcie transport do mnie na czwartek wieczór to ją w piatek rano zawiozę do Marek...

Link to comment
Share on other sites

jestem za, [B]ewu[/B], tylko bd czekać na namiary- gdzie, komu podesłać resztę kaski z wątku Oziego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238736-Ozi-z-biletem-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]
PS. i wydaje mi się, że dla takiej babuleńki - Bunia byłoby idealnym imieniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że się coś dla biedaczki udało znaleźć, bo już mnie trochę przerażały te propozycje DT na fb i brak jakiegokolwiek odzewu, kontaktu.
Czyli transport Częstochowa-Warszawa darmowy, potrzeba na Jedlicze-Częstochowa i weta.
Czarna anda, Ty prowadzisz BDT czy PDT?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Sunia jedzie do mnie - dziewczyny zbieraja na transport = jest pomysl ze w srode rano jedzie prosto do lecznicy Auxilium na diagnostyke = usg, krew rtg pluc zeby bylo wiadomo z czym si ekopiemy w ciemno to dosc kiepska robota - ja teraz mieszkam dalej od warszawy i zabralabym suke wieczorem po diagnostyce - nie ma sensu pakowac kasy w doby w klinice bo to szkoda pieniedzy lepiej je wydac na leki karme i diagnostyke = tak byloby najlepiej ale jesli przyjedzie jutro tez mam plan B
Jestem czesciej na FB nizeli tu zatem pisze info z pierwszej reki zeby nie bylo niedomowien ze suka jedzie do tej pizdowatej czarodziejki o ktorej juz mam nadzieje swiat i bog zapomnial i gnije tak jak kazala gnic psom u siebie bo zwierzeta nie zapomnialy - szczegolnie te ktore skrzywdzila - Camparii i Szarik ktore sa u mnie pamiataja napewno

pomoc w transpircie i zbiorka na leczenie to sa teraz potzreby suki - imie dostanei jak przyjedzie =- sama sie przedstawi[/QUOTE]

Wspaniałe wiadomości:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wspaniale, że się coś dla biedaczki udało znaleźć, bo już mnie trochę przerażały te propozycje DT na fb i brak jakiegokolwiek odzewu, kontaktu.
Czyli transport Częstochowa-Warszawa darmowy, potrzeba na Jedlicze-Częstochowa i weta.
Czarna anda, Ty prowadzisz BDT czy PDT?[/QUOTE]

w piątek wyjeżdżam z Częstochowy o 5 rano, dlatego mogę w czwartek wieczorem wziąć babuńkę do siebie na noc...

jeśli będę potrzebna to 694132231

Edited by danavas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']Kurcze no, czemu nikt z tych opikonow sie nie odzywa? tyle ofert na dt, tyle checi pomocy... [/QUOTE]

Witam, trochę to trwało, ale uwierzcie nie można na raz być w kilku różnych miejscach :shake:
Przez cały ten czas działałyśmy "w realu".

Suni jedzie do wspaniałego miejsca k/Warszawy, w którym będzie miała zapewnioną troskliwą opiekę do końca swoich dni.
Najpierw pojedzie do kliniki dokładnie się przebadać. Wg weterynarza, który się nią teraz opiekuje może przebyć taka trasę.
Na wydarzeniu fb ludzie zrobili zbiórkę na transport, trzeba jeszcze dorzucić się na diagnostykę i ewentualne leczenie.

Dzisiejsze zdjęcia suni:
[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/012119172/4_f.jpg[/IMG]

[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/012119172/3_f.jpg[/IMG]

[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/012119172/2_f.jpg[/IMG]

[IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/012119172/1_f.jpg[/IMG]

Edited by JaMnIŚ_Jogi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...