Jump to content
Dogomania

BUNIA - psia staruszka z Jedlicza na godnej emeryturze we wspaniałej Funcacji


Recommended Posts

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Koleżanka rozmawiała z wetem, który opiekuje się sunią i napisała mi:
"[FONT=arial]suka nie idzie do uśpienia ale weterynarz powiedział że ona po prostu ze starości może umrzeć w każdej chwili...ma ok 10 lat a przed nią może dzień a może max rok, dwa - w najlepszym razie..." [/FONT]:-([FONT=arial]

Co robić ?????? Wy w temacie pomocy od zawsze, my dopiero zaczynamy [/FONT]:shake:[/QUOTE]

musi trafić do dt i dobrego weta, wtedy odżyje, nie znam tych stron, nie orientuję się w dt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Suczka jest wycieńczona i wychudzona, apetyt ma i troche więcej siły, już staje na nogach, a gdy została znaleziona nie mogła sie podnieść. Ma chore stawy i zanik mieśni. Ma lekko przekrzywioną głowę, albo od kregosłupa lub są to jakieś inne problemy neurologiczne. Ma guza na sutku, najprawdopodobniej złośliwy, ale operacyjny.
Tyle się dowiedzieliśmy po rozmowie z weterynarzem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Szczeniaczka trzeba ratować. On na pewno znajdzie domek, jest cudny.
Czy macie w pobliżu jakieś pdt albo hoteliki?
Ja jestem teraz w UK ale fanty na bazarekpo powrocie natychmiast mogę wysłać Kto zrobiłby bazarek?.
Staruszka musi trafić do dt, damy radę rozyłajcuie wątek i trzeba zrobić FB.Może u michelle jest miejsce, Iwonko zadzwońcie .
Szczeniaczka trzeba na cito gdzieś umieścić, nie mozna pozwolić żeby umarł w schronie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Szczeniaczka trzeba ratować. On na pewno znajdzie domek, jest cudny.
Czy macie w pobliżu jakieś pdt albo hoteliki?
Ja jestem teraz w UK ale fanty na bazarekpo powrocie natychmiast mogę wysłać Kto zrobiłby bazarek?.
Staruszka musi trafić do dt, damy radę rozyłajcuie wątek i trzeba zrobić FB.Może u michelle jest miejsce, Iwonko zadzwońcie .
Szczeniaczka trzeba na cito gdzieś umieścić, nie mozna pozwolić żeby umarł w schronie.[/B][/QUOTE]

Ja się zgłosiłam do bazarku, ale najpierw trzeba znaleźć dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Szczeniaczka trzeba ratować. On na pewno znajdzie domek, jest cudny.
Szczeniaczka trzeba na cito gdzieś umieścić, nie można pozwolić żeby umarł w schronie.[/B][/QUOTE]

Basiu, dla szczeniaczka już mamy DT, w poniedziałek po niego jedziemy :lol:
W o wiele gorszej sytuacji jest staruszka (może być Berta? trzeba jej jakieś imię wreszcie dać,żeby taka bezimienna nie była), jak na razie nie ma chętnych, żeby ją przygarnąć choćby tymczasowo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj otrzymałam takiego maila od osoby z FB
"Znam wszystkie wyłapywane przez Jedlicze. W zeszłym tygodniu byłyśmy tam na interwencji. Zabrałyśmy 2 psiaki i 2 koty. Z tego co wiem to sunia na razie walczy o Życie. Weterynarz jeździ 2 x dziennie. U nas domów tymczasowych zupełnie brak Do hoteliku nikt nie chce wziąć bezdomnego psiaka."
Czyli stoimy w miejscu... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...