Jump to content
Dogomania

BUNIA - psia staruszka z Jedlicza na godnej emeryturze we wspaniałej Funcacji


Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']Co do wypowiedzi tej osoby na FB, to przecież większość psów z Dogo, które są w hotelach, albo PDT to psiaki bezdomne, szukające DS.

Dobrze, że dla małej sunieczki jest DT:lol:

A ta staruszka spędza mi sen z powiek:-([/QUOTE]

mozesz podac link na fejsa ? bo na watku nie znalazlam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Suni nie widziałam na FB, pisałam tylko do osoby z FB z Krosna...[/QUOTE]

Dzięki Iwonko za wyjaśnienie.

Tak sobie pomyślałam, że gdyby Stefcia znalazła dom, można by wspomóc finansowo tę staruszkę, ale jej trzeba pomóc natychmiast, a Stefcia dopiero jest kilka dni u Michelle. Jeszcze nie ma ogłoszeń.

Jestem ciekawa, w jakim staruszka jest stanie, mam nadzieję, że jest lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Dziękuję Paula_t za zapytanie, ale na chwilę obecną nie mam wolnych miejsc - przepraszam,może Stefka pójdzie do domku,bo to cudowna psica i powinna szybko znaleźć dom, no ale to tylko takie gdybanie - przepraszam, bo bardzo chciałabym pomóc :-([/QUOTE]

Dzięki michelle za odpowiedź:) Tak właśnie myślałam, ale chciałam się upewnić. No cóż poradzić, dom nie z gumy, więc i ilość miejsc ograniczona.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem moze by sie ktos skusił:) tylko ze ja mialam duzo okazji tlumaczyc ludziom co to DT. ciagle slyszalam "rozumiem, rozumiem ale..." ludzie sie boja tego, ze my obiecamy kase na karme itd i wszystko fajnie tylko ze potem pies zostanie u nich, nikt go nie wezmie a oni beda mieli problem. niestety tak jest w tej chwili u nas, choc liczba adopcji wzrosła, moze i to sie zmieni?
Szkoda ze ja jej narazie wziasc na DT nie moge :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']A jakby im wytłumaczyć, ze pieniądze na tymczasie mogą zarobić? Wiem, ze to straszne, ale może taki argument by trafił?[/QUOTE]

Nawet gdyby to wypaliło, to musiał by ktoś monitorować sytuację, żeby nie było tak, że ktoś weźmie pieniądze, a sunią się odpowiednio nie zajmie.
Dzisiaj w Uwadze na TVN był reportaż o psim becikowym w Chojnicach.
Ludzie za adopcję psa dostają 500zł i muszą przedstawić faktury, że tyle na niego wydali.
Nie zawsze jest tak różowo. Jeden z piesków przebywał w małym kojcu, gdzie było brudno, brak świeżej wody itd.
Ale zaproponować i zapytać zawsze można

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']A ile psinka waży?? I jak w stosunku do kotków(wiadomo może) ??[/QUOTE]

Na razie nie wiemy NIC więcej. Po 15-tej i w wekeendy nikt z zewnątrz nie ma wstępu na teren JPGKiM, nie ma tam nikogo oprócz ochroniarza, który o niczym nie ma pojęcia. Musimy poczekać do poniedziałku, wtedy jedziemy po szczeniaka i mam nadzieję dowiemy się czegoś o starowince.
Myślę, że ona absolutnie nie nadaje sie do chodzenia po schodach, kilka pewnie z trudem pokona, ale na pewno blok, za wyjatkiem parteru odpada, no chyba, że jest winda (ja akurat 4-te bez windy :shake:).
Tego czy nadaje sie do transportu, też postaramy sie dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...