Jump to content
Dogomania

Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!


kizimizi

Recommended Posts

Keks jeszcze zostaje w DT, jest duża szansa, że za ok. 2 tyg pójdzie do DS, ale w kwestiach DS na 100% to ja jestem sceptyczna, ile już takich deklaracji słyszałam, a nic z tego nie wyszło. Czekamy.

Rozmawiałam z perpe-tua, trzeba uderzać z Simem na strony z psami staruszkami. Perpe-tua podaj tu link do tej strony, o której mi ostatnio mówiłaś, ja znalazłam na fb "Adopcje starszych psów". Z tego co widzę po reakcjach ludzi na Sima, ma on szansę przede wszystkim na dom jeśli się wzbudzi w potencjalnym DS litość. No niestety, ale nie ma co się w sumie oszukiwać, biedny to on przecież jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perpe-tua']Dodałam ogłoszenie, czeka na akceptacje. Dominika ten Rumen tabs działa? Ja mam taki sam problem... dziś to się załamałam na spacerze. Myślałam, że zwymiotuję..[/QUOTE]

Zadziałał ostatnio, ale trzeba brać trochę czasu, żeby zadziałało. Tym razem za wcześnie, żeby powiedzieć, ale myślę, że już go mniej ciągnie, ostatnio 3 dni temu udało mu się zjeść trochę. Takie tabletki ok 8 zł kosztują, warto je wydać.

A kupy jakie robi ? I która je je ? Ta, która kurę zjadła ?

Powodem zjadania kup może być wyjałowienie żołądka (być może po zjedzonej kurze?). Mogą to być też niebezpieczne robale, które zwykłym odrobaczeniem nie da się usunąć z organizmu psa: lamblia (jeden z dodatkowych objawów to powracające rozwolnienie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika84']Zadziałał ostatnio, ale trzeba brać trochę czasu, żeby zadziałało. Tym razem za wcześnie, żeby powiedzieć, ale myślę, że już go mniej ciągnie, ostatnio 3 dni temu udało mu się zjeść trochę. Takie tabletki ok 8 zł kosztują, warto je wydać.

A kupy jakie robi ? I która je je ? Ta, która kurę zjadła ?

Powodem zjadania kup może być wyjałowienie żołądka (być może po zjedzonej kurze?). Mogą to być też niebezpieczne robale, które zwykłym odrobaczeniem nie da się usunąć z organizmu psa: lamblia (jeden z dodatkowych objawów to powracające rozwolnienie).[/QUOTE]

[COLOR=#222222][FONT="Verdana"]Jedzą oby dwie... Wcześniejto były wszystkie kupy, teraz psiego nie ruszają, ale kocie i l.... (ojojoj
ktoś chyba nie ma toalety w domu ;() taaak. Oby dwie były odrobaczanezastrzykami (Madi w klinice, Gaja u mnie), załatwiają się już ładnie, wcześniejwłaśnie było źle. Kupię te tabletki. Czytałam też, że zwyczajnie mogą im onesmakować! lub to jakaś taka patologia po wcześniejszym życiu w brudzie. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Sima już ogłosiłaś perpe-tua, dziękujemy bardzo :loveu: U mnie wyświetla się tylko jedno zdjęcie w ogłoszeniu, u Was też ? Może zamiast w uwagach "Simon mieszka w domu tymczasowym we Wrocławiu", przenieść do miejsce pobytu, bo tam nie ma wzmianki o Wrocławiu. Możesz to jeszcze edytować ?

[URL]http://www.psiegranemarzenia.pl/pokaz-Simon-2289.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']na moim koncie jest dla Simka od ewu 35zl

marta, dopisz w poscie i przypominaj mi przed wplata do dominiki, ze mam przelac tyle i tyle wiecej, a ty mniej.[/QUOTE]

Zapisałam w 1 poście

[quote name='kizimizi']marta na simkowym bazaru ktoś kupił cegiełki.. wysyłasz proszeni konta[/QUOTE]

Rozumiem, że miałam im wysłać swój nr konta? ;)
Wysłałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika84']Widzę, że Sima już ogłosiłaś perpe-tua, dziękujemy bardzo :loveu: U mnie wyświetla się tylko jedno zdjęcie w ogłoszeniu, u Was też ? Może zamiast w uwagach "Simon mieszka w domu tymczasowym we Wrocławiu", przenieść do miejsce pobytu, bo tam nie ma wzmianki o Wrocławiu. Możesz to jeszcze edytować ?

[URL]http://www.psiegranemarzenia.pl/pokaz-Simon-2289.html[/URL][/QUOTE]

mi na tym linku wyświetlił się trzy

Link to comment
Share on other sites

Mi teraz już też :)

Perpe-tua teraz to elegancko jest, tylko sterylizacje jeszcze zmienić na "tak" ;) ja wysyłam ciągle zaproszenia na bazarek, dziś na fb trochę Sima na strony różne powysyłam i te ogłoszenia miałam do końca tygodnia tamtego, ale niestety nie zdążyłam. Brak czasu, zagadam do naszej Javeny i jej zapłacę (ostatnio miał 05.09.). Obiecałam załatwiać ogłoszenia, więc będę, po prostu przez to wszystko zapomniałam o tym na śmierć.

Link to comment
Share on other sites

Noi nasza stała deklarowiczka, odkąd wzięła od nas ze schroniska pieska, wciąż wiernie wspiera nasze psy. Po misi została jej deklaracja miesięczna 100zl. Czy całość na sima, czy dzielimy na pół z kleksem?
Czy gruba berta ma sama zdecydować?
jamysle, ze po połowie, a jak keks do tego ds trafi to całość na simona będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...