Jump to content
Dogomania

Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!


kizimizi

Recommended Posts

Zdjęcia zrobione przez perpe-tuę na wspólnym spacerze, bardzo dziękujemy :loveu:

[IMG]http://imageshack.us/a/img834/1135/a9zg.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img600/169/evco.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img716/1607/22hk.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img268/2674/hz6c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak to kto ? Przecież piesek musi być wpatrzony w swoją Pańcię, choćby tymczasową :eviltong:

Odkąd chodzę na praktyki do szkoły dla psów dzieją się u mnie w domu cuda :) zwłaszcza z Simem, już mam sposoby na wszystkie jego wybryki. Skończyło się szarpanie nerwów raz na zawsze :BIG:

Link to comment
Share on other sites

Mam chwilkę czasu to napiszę jak minął mój niedzielny spacer z Simkiem.
Co do chodzenia na smyczy: Simon ładnie chodzi na smyczy z osobą, która potrafi to robić i potrafi prowadzić psy (wiem z doświadczenia, że osoby, które psów nie mają strasznie dziwnie prowadzą je na smyczy, np. moje tymczasowiczki, jak jesteśmy na wspólnym spacerze). Nie wolno Simkowi także pozwalać obsikiwać każdy krzaczek i drzewko.
Co do jazdy autobusem i tramwajem: autobusem było grzej, troszkę się wiercił, ale to wina tego, że był cały zatłoczony; tramwajem było bardzo fajnie, zaczepiał niektórych ludzi w przyjazny sposób, by go pogłaskali + oni zaczepiali go i się do niego uśmiechali. ;)
Co do zachowania do innych psów: z większością psów przywitał się grzecznie, nie spodobał się mu tylko jeden psiak pod Kościołem (chyba dlatego, że tamten psiak strasznie się bał innych psów).

Nie wiem co jeszcze... Simek był bardzo zadowolony ze spacerku. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie uwierzycie co mi się stało wczoraj. Pan z podwórka ze swoim psem zaczepił mnie na spacerze i zapytał : "Proszę mi powiedzieć, co Pani robi, że te psy się tak Panią słuchają" :mdrmed: Ale byłam zaskoczona i w siódmym niebie. Taki komplement :multi: Bo przecież jak słuchają bez strachu tzn że mi ufają i że tworzymy zgrane stadko :loveu:.

To co robię, to wysyłam im jasne komunikaty czego od nich oczekuje. To wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']sliczny jest Simek ja nie wiem co nie tak z ludzmi.

Dominika, jakie sa jeszcze problemy z Simkiem? Moze trzeba by tekst nowy zrobic i znow oglaszac chlopaka[/QUOTE]

Jakie problemy z Simonem wystąpią będzie zależało od tego, jak go ktoś będzie na co dzień prowadził, jak będzie z nim postępował i na co mu pozwalał. Z tym może być bardzo różnie. Ciężko to określić.

Ogłaszałam 2 tyg temu. Ciągle też odnawiam te wcześniejsze ogłoszenia co na mój mail były. No tak, trzeba już myśleć nad nowym tekstem.



[SIZE=4][B]Kizi dlaczego nie chwalisz się nowym bazarkiem na wałbrzyskich bid ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247649-ciuchy-w-rozmiarze-S-i-M-na-Walbrzyszaki-w-potrzebie-Do-25-10-ZAPRASZAMY-)[/URL] Zapraszamy na buciki i ciuszki !!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika84']Też uważam, że drogo (za 2), ale co zrobić jak we Wrocławiu robiłam u weta za rogiem, będę dzwonić po wszystkich wetach i pytać ile za odrobaczanie ? Na rachunek telefoniczny i benzyne bym wydała, żeby je gdzieś wieźć i jeszcze za wizytę by policzyli :niewiem: Następnym razem tanio u siebie kupisz i mi wyślesz. [/QUOTE]


Dominika, ile zaplacilas teraz za tabletki na odrobaczanie zwiazane z tasiemcem? i jaki lek dostalas, ile tabletek, w jakiej cenie?
pare dni juz nie robi roznicy, trzeba bylo teraz u weta od razu nie kupowac znow tych tabletek, tylko wstrzymac sie, zebym kupila u siebie i Tobie wyslala. taka byla umowa, na co cytat powyzej.

szlas do weta tylko z Keksem, tak? jak on go badal, co mu robil? jak sie idzie po same tabletki to psa nie trzeba brac ze soba, bo i po co.

czy ja wplacilam Ci teraz te 65zl za leczenie Keksa, czy zapomnialam? bo teraz sobie uzmyslowilam, ze chyba bez tego wplacalam? musze zajrzec na konto.

co do Skarbnika. ja nie chce byc. nie zgadzam sie. musimy znalezc kogos postronnego. kizi nie moze, ja nie chce, marta nie moze. bezposrednio do dominiki nie mozna.
moze perpe tua?? chcialabys?
kogo mamy jeszcze na watku? a moze calkiem ktos obcy? A beataczl moze?

a te kase ze skarpety talcott to moze od razu odeslac te 30proc, doslownie od razu, co? po co wydac to teraz, a za tydzien zbierac z bazarku. co za roznica, kiedy sie to odesle?
podziekowalas tam kizi, w tej skarpecie?

Link to comment
Share on other sites

po to, zeby zarobic te 70zl :D

ja nie chce prowadzic, bo mam juz troche dosc. jak pisalam, mam keksa i tam mam zamieszanie. dzieki pustce w skarpecie, wiem wreszcie pobieznie, co na moim koncie jest moje, a co psow. no i skoro w skarpecie nie ma, to i tak nie bede mogla nadplacac brakow u simka, bo nie mam z czego.

Link to comment
Share on other sites

Kora Ty sobie jaja ze mnie robisz ?! Ja będę czekać aż tasiemce go zjedzą - przecież są w przewodzie pokarmowym i krwiobiegu i się rozmnażają na potęgę. To weź Ty sobie poczekaj kilka dni jak masz tasiemca w sobie. Bez przesady. A to że napisałam "[COLOR=#000000][I]Następnym razem tanio u siebie kupisz i mi wyślesz" [/I]nie znaczy, że się zgodziłaś no i dałaś mi pozwolenie na pójście do weta w ten dzień. Napisałam Ci, że Pratel i ile ważą, więc czekam na wysyłkę od Ciebie z tabletkami na następne odrobaczenie za 12 dni i za 26 dni. Za 1 tabletkę zapłaciłam 10 zł. Każdy dostał po dwie. Wprowadzają kasę fiskalną więc na rachunek trzeba 1-2 dni poczekać. Kupiłam też jeszcze jeden Rumen-Tabs, za swoje już.[/COLOR]

Ja bez Keksa byłam przecież, a co on ma go badać, jak po kupie łażą białe robale.

Nie wpłacałaś 65 zł. Wezmę z bazarku mojego te 65 zł, resztę Ci wyślę jak się skończy.


W sprawie ogłoszeń Sima i Keksa napisałam do Javeny czy ma czas.

Edited by Dominika84
Link to comment
Share on other sites

ok, wez z bazarku i wyslij reszte.

w tym tygodniu kupie tabletki. ja placilam teraz... nie pamietam, nie bede mieszac.

myslisz, ze tego tasiemca ma od 2 dni? ma go od dawna. 2 dni wiecej nie robi roznicy. pozwolenie na pojscie dalam, ale mozna bylo 2 dni poczekac, az ja dosle tabletki, tak jak to mowilysmy wczesniej. ale nie piszmy juz o tym. pamietaj koniecznie, na przyszlosc. jak cos takiego wyskoczy kiedykolwiek, to czekaj tym razem na tansze leki ode mnie.

pratel, ok. ja czytalam w necie o dehinelu tez. ale moze trzeba ten sam lek kontynuowac, zapytam sie swojego weta.

cos jeszcze wyslac, na zapas?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...