Jump to content
Dogomania

"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))


lidka_park

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laluna, ja jestem komputerowa d....pewnie dlatego nie wychodzi. To ogłoszenie jest pisane w edytorze tekstu..no i jest znaczek zeby wstawic strone [url]www..o[/url] wydaje sie wszystko..Nie wiem czemu sie nie wstawia, widzialam ze na allegro mial ktos wstawiony..Ech..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evas']Laluna, ja jestem komputerowa d....pewnie dlatego nie wychodzi. To ogłoszenie jest pisane w edytorze tekstu..no i jest znaczek zeby wstawic strone [URL="http://www..o"]www..o[/URL] wydaje sie wszystko..Nie wiem czemu sie nie wstawia, widzialam ze na allegro mial ktos wstawiony..Ech..[/quote]

Bo najpierw filmik musisz wstawić na jakiś serwerze jak wstawisz pokaze Ci się link i wtedy kopiujesz link. Ale film musi być na serwerze

Link to comment
Share on other sites

O rany.. własnie przed chwilą w Faktach pokazywali czarnego klonika Skotiego w towarzystwie dwóch Pierwszych Dam.. Polski i USA.. :)

W kolejnych wydaniach wiadomości można sobie obejrzeć jak może wyglądać zadbany terier szkocki..

Skoti, jak ja bardzo Ci życzę takiego wyglądu jak ma ten czarnuszek..
I domku.. i pełnej miski.. i twojego własnego Dużego..

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]czy ktoś już sie skontaktował z moka1 ???[/SIZE][/B]

[quote name='moka1']przepraszam ,ale nie mam teraz czasu ,żeby prześledzić zaległości w wątku.proszę osobę ,która zna sytuację Szkocika o kontakt na pw.mam numer do osoby, która z kolei ma pomysł komu podesłać itd....[/quote]

Link to comment
Share on other sites

tak.Lidka. Nie wiem czy coś z tego będzie,ale trzeba próbować i chwytać każdą ,najmniejsza nawet okazję.
Wiecie co? To naprawdę kiepsko rokuje na przyszłość.,mam na myśli sytuacje w której schronisko namawia do adopcji swoich zwierząt, ale nie umie nic konkretnego o nich powiedzieć.Wiem,wiem,że niby kto ma te psy poznawać i opisywać itd.wszystko to wiem,i nie chcę ,żeby moje uwagi brzmiały jak mało konstruktywna krytyka.(Aga nie wściekaj się;))Ale sądzę,że musimy znaleźć na to sposób.BARDZO trudno podjąć decyzje o adopcji psa na całe życie na podstawie rozpaczliwego anonsu,kilku zdjęć i domniemanego podobieństwa do jakiejś rasy.To zawsze jest decyzja desperacka i niestety może mieć złe skutki.Pies powinien być wyposażony w coś w rodzaju nazwijmy to instrukcji obsługi zawierającej zalecenia weta,wskazówki pielęgnacyjne,dietetyczne i koniecznie wstępną ocenę behawiorysty plus podpowiedź jak postępować szkoleniowo w tym konkretnym przypadku.Wiem ,że brzmi to jak utopia,ale czyż nie powinniśmy dążyć do ideału? czy nie warto zawalczyć o to dla tych biednych ,skrzywdzonych przez ludzi zwierzaków,?jak to cholera jasna osiągnąć????
domy tymczasowe mogłyby spełniać to zadanie ,ale to warto jakoś urgulować Tylko jak....dużo pytań i marudzenia mi tu wylazło,ale to dla tego ,że o ile dla siebie mogłam zaryzykować i pojechać po La Negrę prawie w ciemno to teraz szukając psa np.dla mojego taty wiem,że pewne cechy wykluczają adopcję ,inne są pożądane....Biorąc Skotiego na przykład...co my o nim wiemy?Praktycznie nic....Ech...marudzę.Wybaczcie.Taki mi został jakiś nastrój po wczorajszej tragedii....

Link to comment
Share on other sites

...a czemu w tytule jest DT w Wawie lub Krakowie? :hmmmm:

Skoti nie był w sobotę na spacerze....(oczywiście za mało wolontariuszy)...ale weszliśmy do nich do boksu...

odrazu się zakochałam w psim czarnym staruszku, który odważnie do mnie wyskoczył...i w ogóle jest wspaniały...

ok...ale Skoti niestety nie chciał wyjśc z budy....nawet kuszenie go na kiełbase nie na wiele się zdało...owszem...miał chęc na kiełbachę, ale obawa przed nami zwyciężyła....delikatnie Ewa podeszła do budy i łaskawie po wielu namowach poczęstował się kawałeczkiem ....

będziemy ich odwiedzać..póki co...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Ja cały czas kibicuję tej piękności.
Aga jak będziesz prosze zorientuj sie czy został psiak zdiagnozowany co to za choroba skóry i czy jest zaraźliwa dla zwierzaków.[/quote]

gamońku...sorry..dopiero teraz przeczytałam:oops:

zdiagnozowany świerzbowiec (co jest wysoce prawdopodobne bo już jest kilak przypadków w schronie)...z tego co sie orientuje zaraźliwe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...