Jump to content
Dogomania

"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))


lidka_park

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie bardzo wiem, co mam robić..czy ktoś, kto ma większe doświadczenie w adopcjach mógłby mi doradzić? Czy pisać nowe ogłoszenia, że Skoti jest na coś chory i potrzebuje pomocy?
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7708/img0790qr3.jpg[/IMG]
Nie zostawiajmy go, proszę.

Link to comment
Share on other sites

Tak..Napiszę ogłoszenia..że jest chory..albo ktoś się zlituje, albo i nie..Skoti ma czarne w środku w uszach, nie wiem, czy to brudne, czy świerzbowiec. To straszne, że gdyby Mateusz nie zrobił zdjęć i nie wspomniał, nikt na niego prawdopodobnie nie zwrócilby uwagi. Ot..siedzi w budzie i nie wychodzi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5']ma już coś w skarpecie, od ciebie Evas jest 25 prawda? to może na jakiś lek starczy... nie wiem, napisze smsa z [B]prośbą[/B][/quote]
Mateusz, nie wiem czy to wystarczy..czy byłoby możliwe żeby z konta ogólnego schroniska w razie potrzeby dać coś na leczenie Skotiego?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Mateusz..tak dużo zrobiłeś.
W tej chwili koncentruje się tylko na Skotim, myślę, co można zrobić. Zawiadomię te osoby z dogo, z którymi w pewnym czasie bardziej prywatnie się zbliżyłam..może ktoś mi coś podpowie.

Link to comment
Share on other sites

Zanim odezwie się ktoś z Ostródy, wklejam zdjęcie..widać na nim czerwony placek na pupie i koło ogonka..nie wiem ile ma tych placków..zastanawia mnie to czarne w uszach, ogólnie pies nie wygląda dobrze.
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7708/img0790qr3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...