Jump to content
Dogomania

"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))


lidka_park

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aldona_b']z mojego bazarku wplynelo ostatnio 38 zł na psy ostroda, kupcie Skotiemu obroze Preventic jest skuteczna, zeby tylko nie przeszkadzala Mu w boksie, zeby sie o cos nie zaczepil[/quote]

Skoti ma skarpetę. Nie wiem czy te pieniądze od aldony b zostały na niego przesunięte i ja wpłaciłam 25 zł, czyli parę groszy ma.
Jaki jest jego stan?

Link to comment
Share on other sites

Hej, dostałam takiego maila :)

"Witam mam na imię Iga
Jestem właścicielka suni teriera szkockiego o imieniu Hipa
Gdy zobaczyłam zdjęcie Skotiego aż serduszko mnie zabolało, jak można być tak okrutnym człowiekiem ,żeby doprowadzić do takiego stanu tak pięknego pieska. Rozważam możliwość wzięcia pieska do siebie, niestety mieszkam we Wrocławiu i zastanawiam sie czy byłaby jakaś możliwość przywiezienia pieska do mnie do domu. Mam domek z ogródkiem, więc myslę że Skoti odnalazłby u mnie miłość i ciepło. Wazne jest też to,że mogę zapewnić mu fachową opiekę ponieważ mój tatuś jest weterynarzem. Proszę o więcej informacji na temat pieska.

Pozdrawiam

Iga"

no to szukamy transportu do Wrocławia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidka_park']Hej, dostałam takiego maila :)

"Witam mam na imię Iga
Jestem właścicielka suni teriera szkockiego o imieniu Hipa
Gdy zobaczyłam zdjęcie Skotiego aż serduszko mnie zabolało, jak można być tak okrutnym człowiekiem ,żeby doprowadzić do takiego stanu tak pięknego pieska. Rozważam możliwość wzięcia pieska do siebie, niestety mieszkam we Wrocławiu i zastanawiam sie czy byłaby jakaś możliwość przywiezienia pieska do mnie do domu. Mam domek z ogródkiem, więc myslę że Skoti odnalazłby u mnie miłość i ciepło. Wazne jest też to,że mogę zapewnić mu fachową opiekę ponieważ mój tatuś jest weterynarzem. Proszę o więcej informacji na temat pieska.

Pozdrawiam

Iga"

no to szukamy transportu do Wrocławia :)[/quote]

[B]hola, hola :) najpierw więcej szczegółow i ktoś z Wrocka kto mógłby sprawdzić domek :) czy ta Pani wie - o chorobie skóry?[/B]

[B]a kastracja?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...