Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Ciekawe kim okaże się nowy maluszek:)
Płeć na fotkach dyskusyjna....:)[/QUOTE]

No a ja już wróciłam do Siedlec. Maluszek to nasz chłopczyk. Doczekał się pomocy. Mnie zalizał, Olivie też wymył ile się dało.
Myślę , że jak znajdzie czas to się odezwie i o malcu napisze. A ja zaraz zbieram się na wieś.

Link to comment
Share on other sites

Pisałyśmy równocześnie. pan, który opiekuje się psami powiedział, że maluch już w klatce się nie załatwia tylko na spacerkach. Wyprowadzał go o 7:00 rano i ostatni raz o 19:00 wieczorem. Fajny chłopczyk.Ma szczepienia, że dopiero za rok następne. Dosyał na drogę tab. na robale 1/2 za trzy dni i 1/2 za dwa tygodnie, no i ma chipa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']No a ja już wróciłam do Siedlec. Maluszek to nasz chłopczyk. Doczekał się pomocy. Mnie zalizał, Olivie też wymył ile się dało.
Myślę , że jak znajdzie czas to się odezwie i o malcu napisze. A ja zaraz zbieram się na wieś.[/QUOTE]
[B]Wandziu kochana , dziękuję Ci :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliva64']Maluszek ktory byl dziewczynka:) okazal sie chlopcem . Najbardziej calusnym chlopcem jakiego widzialam:)[/QUOTE]
Oliva dziękuję z całego serca. Kolejna istotka uratowana:)
Jak go nazwiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Znalazłam ;). A.S tak?[/QUOTE]
Tak, dziękuję! Dostałam już jakieś linki aktywacyjne, oby Lana nie musiała długo czekać na domek :)

Gratuluję szybkiej akcji z Czarusiem, ciekawe jak dorosłe psy go przyjęły i czy nie skacze im po głowach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...