Jump to content
Dogomania

Niepozorny Rudasek z wybitym oczkiem dziękuje że dostał szanse bo ma własny dom :)).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie chcę czegoś przekręcić, bo się nie znam na okulistyce ale trzeba by było usunąć to, co jest, czyli pozostałość. Później montuje się wypełnienie ( implant), nacina powieki i zszywa. Ale to dosyć droga wersja. W drugiej wersji robi się ze specjalnych nici taką siateczkę ( jak cerowana skarpeta ), też nacina się powieki i zszywa. To wychodzi taniej. Ale to i tak drogi biznes, taki "estetyczny".
Na razie oko jest czyste, nic się nie dzieje, nie ma żadnej infekcji. Pies nie pociera i nie drapie tego oka, w ogóle się nim nie interesuje. Dzisiaj ze względu na śmietnik w mordzie dosyć długo był w znieczuleniu. Jak nie będzie się nic działo, to oko można zrobić za miesiąc, dwa.
Najtaniej by wyszło, gdyby za taki zabieg zapłacili nowi Państwo :-) ( ale to moja sugestia).

Link to comment
Share on other sites

Taka operacja oczka to dość bolesna dla psiaka, bo i rozcinanie powieki potem zeszywanie dwóch powiek, to po zabiegu jak sie bedzie goi to bedzie bolsene bo to wrazliwe oczko. Tak ze trzeba sie bedzie zastanowiC.
A jeśli chodzi o obrózke to ona jest narazie u mnie, Rudasek będzie musiał na nią chwilke poczekać.
[IMG]http://images44.fotosik.pl/583/887c27612562c385.jpg[/IMG]

Stwz, prosimy o koszt za wczorajszy zabieg to od razu zapłacimy.

Edited by Dogo07
Link to comment
Share on other sites

Śliczna obróżka, jak zresztą każda od taks :)

Jeśli chodzi o oczko to wydaje mi się, że powinno się zaszyć oczodół nie tylko ze względów estetycznych.
W takim otwartym zbierają się różne zanieczyszczenia i mogą powodować stany zapalne.
Miałam na tymczasie kicię, która miała korygowaną powiekę, zabieg odbył się pod narkozą, ale później chyba tylko 2-3 dni chodziła w kołnierzu, bo tak szybko się zagoiło.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wplaty luty:
Iwona Sz fb-20zl (oplata stala luty,marzec)
Marako-10zl (30zl exstra)
Alma2-10zl
Monika W.Dabrowa Gornicza(dekl.stala od Agnieszki S)-47zl
Anna M.Rajszew fb.-100zl
---------------------------------------------
Wydatki
transport-40zl-zaplacony
zabiegi wet.-207zl-zaplacone

----------------------------------------------[COLOR=#0000cd]
Stan konta-1671,36[/COLOR][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/B]

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

Stwzw tak mi o nim pisze :
"On jest strasznie kochany na widok człowieka się zrywa i macha ogonem. Ale tak delikatnie, żeby się człowiek nie zdenerwował. Na tym drugim oku ma kataraktę, więc za dobrze nie widzi ale nie potyka się i ogólnie dobrze sobie radzi. Nie skacze po kanapach tylko grzecznie kładzie się na swoje posłanko. Koty mu zwisają dokumentnie - zupełnie nie reaguje. Jak go wystawiam za drzwi to stoi na tarasie taki jakiś "zagubiony" i schodzi dopiero jak wyjdzie ktoś z nas albo jakiś inny pies. On by super pasował do jakiejś starszej pani, bo cichy, grzeczny i spokojny :smile:)".

Jak miło się tego czyta, że to taki słodki psiaczek, serduszko kochane :).

Można będzie to ładnie umieścić w tekście, można by właściwie, jak ktoś by mógł pomóc, już tekst układać.
Ludzie z zagranicy sie nie odezwali wiecej, a zresztą tak będziemy mu szukać domu tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wplaty luty:
Iwona Sz fb-20zl (oplata stala luty,marzec)
Marako-10zl (30zl exstra)
Alma2-10zl
Monika W.Dabrowa Gornicza(dekl.stala od Agnieszki S)-47zl
Anna M.Rajszew fb.-100zl
---------------------------------------------
Wydatki transport-40zl-zaplacony
----------------------------------------------[/B][COLOR=#0000cd][B]=
Stan konta-1878,36[/B][/COLOR][COLOR=#0000cd]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...