Jump to content
Dogomania

Niepozorny Rudasek z wybitym oczkiem dziękuje że dostał szanse bo ma własny dom :)).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Ogłaszać do skutku i wydarzenie na FB...
A najlepiej DT najpierw. Jak będzie potrzebne wydarzenie na FB, mogę zrobić, ale proszę o priva i dane do kontaktu.[/QUOTE]

To chyba najwyższa pora na wydarzenie na fb, będę wdzięczna za zrobienie wydarzenia ponieważ ja mam spory kłopot z dodawaniem zdjęć tam.

Link to comment
Share on other sites

juz tyle widze tego psiaka na fb ze az nie moge nie pomoc... zal go strasznie. Ale zanim zadeklaruje cokolwiek to chcialam sie dowiedziec jak wyglada sprawa z przelewami w euro? wiem,ze niektore fundacje przyjmuja i jest ok, ale czasem dorzuca mi transakcje. jest taka opcja zeby przelew byl w euro? aha, i na fb ani tutaj chyba nie widze w ogole zadnych danych do przelewow, czemu tak jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Belcia']juz tyle widze tego psiaka na fb ze az nie moge nie pomoc... zal go strasznie. Ale zanim zadeklaruje cokolwiek to chcialam sie dowiedziec jak wyglada sprawa z przelewami w euro? wiem,ze niektore fundacje przyjmuja i jest ok, ale czasem dorzuca mi transakcje. jest taka opcja zeby przelew byl w euro? aha, i na fb ani tutaj chyba nie widze w ogole zadnych danych do przelewow, czemu tak jest?[/QUOTE]

Ponieważ na ten moment psiak nie jest pod opieką zadnej fundacji, więc zbierane są pieniązki i rozliczane publicznie tutaj na watku i na fb. A jeśli chodzi o przelewy w euro to chyba najlepiej poprzez Paypala.

Dziękuję za zainteresowanie losem Rudaska, nie jest już tym samym anonimowym psiakiem co kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

to nie ukrywam,ze komplikuje sprawe bo ja paypala nie mam, w ogole tego nie uzywam... hmm... to jesli dostane numer konta to sprobuje przelac pieniadze normalnie, a jesli odrzuci to wtedy bede myslec co dalej. a co jest dla was lepsze? stale deklaracje czy wiecej pieniedzy za jednym razem?
Rudzielec kochany powinien wam podziekowac za zainteresowanie, bez was nie mialby szans:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Belcia']to nie ukrywam,ze komplikuje sprawe bo ja paypala nie mam, w ogole tego nie uzywam... hmm... to jesli dostane numer konta to sprobuje przelac pieniadze normalnie, a jesli odrzuci to wtedy bede myslec co dalej. a co jest dla was lepsze? stale deklaracje czy wiecej pieniedzy za jednym razem? Rudzielec kochany powinien wam podziekowac za zainteresowanie, bez was nie mialby szans:)[/QUOTE]Serdecznie dziekujemy na poczatek napewno beda potrzebne pieniadze transport,wet bo nie wiadomo co z tym oczkiem.Zaraz podam konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Czy wpłynęło ode mnie 50 zl?[/QUOTE]

[B]Wplywy miesiac styczen:
-Panna Marple -50zl
-zebrazebra-15zl
-bazarek cegielkowy-65zl
-Monika083-20zl
-Asia-s-120zl (styczen-czerwiec)
-Dulska-50zl
-Olga M z Wroclawia-10zl
-Filip B z Katowic-50zl
-Aleksadra O z Warszawy-50zl
-Agnieszka O z Warszawy-50zl
[COLOR=#ff0000]Stan konta-480zl[/COLOR][/B]

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...