Jump to content
Dogomania

Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!


martasekret

Recommended Posts

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jages']Czy ktoś do Redpita się odezwał? Czy zna go ktoś z dogo? Bo tak pomyślałyśmy, że lepiej by z nim porozmawiał ktoś, kto miał z nim kontakt na innych wątkach.[/QUOTE]

Niestety ja nie znam Redpita :(
Dziewczyny, musimy szybko działac bo czas ucieka a dt jest dosyc pilne. Jages, nie wiem czy nie lepiej jak Wy byscie się z nim skontaktowały bo znacie charakter psiaka i najwiecej mozecie o nim powiedziec, tzn. jakiej wymaga opieki, jaki ma stosunek do innych zwierzat. Te kwestie są bardzo ważne w podjęciu decyzji o wzieciu psiaka na dt, szczególnie jesli u Redpita są inne zwierzeta.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam w imieniu fony i własnym na bazarek w cżesci przeznaczony dla Kłopotka.
Bardzo prosze o odwiedzanie, reklamowanie i kupowanie:lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246927-Jesienny-mega-bazarek-fony-odziez-buty-ksi%C4%85zki-p%C5%82yty-do-7-10-br"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...yty-do-7-10-br[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie wiem, ile mamy czasu, ja jednak brałabym pod uwage fakt, ze Redpit nie bedzie mógł dac Kłopotkowi dt i lepiej szukac czegos równolegle.
Moze jednak jakis hotel ?[/QUOTE]

Może Daska zajrzy do nas na dniach i napisze ile mamy czasu. Od piatku walczą o Sarę - starą ONkę, która też jest na tymczasie u Daśki. Na szczescie stan suni poprawia się, weci staneli na głowie aby pomoc i dokonali cudów.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Kłopotkowi wpłynęło dzisiaj na konto 100 zł do sterylizacji od niezrzeszonej z dogo jego fanki, Ali. Dziękujemy Alinko ponownie!!!!

Tak więc na dzień dzisiejszy Max vel Kłopotek posiada na ten cel:
150 zł od Owczarkowej Skarpety
100 zł ode mnie
100 zł od Ali
Co razem daje 350 zł, a dojdą jeszcze wpływy z bazarków. Myślę, że można chłopaka do zabiegu pomału przygotowywać :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#4b0082]wpłaty z bazarku [/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246981-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAM-!!!-Cuda-w-srebrze-_-dla-Sary-i-K%C5%82opotka-do26-09-2013 [COLOR=#4b0082]10% jest dla Maxa[/COLOR]
100 zł - 27.09.3013
1000 zł - 02.10 2013
900 zł - 07.10.2013
cdn......

Edited by daśka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Przepraszam za offa,ale ta sunieczka kochaniutka również nie może u mnie dłużej zostać:-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247436-Florcia-psi-szkielecik-pomocy-[/URL]!!!!!!![/QUOTE]

Ojej :shake:
Przepraszam, że nie jestem na bieżąco z informacjami, ale czy można wiedzieć dlaczego Kłopotek a teraz jeszcze Flora muszą szukać nowego lokum ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ojej :shake:
Przepraszam, że nie jestem na bieżąco z informacjami, ale czy można wiedzieć dlaczego Kłopotek a teraz jeszcze Flora muszą szukać nowego lokum ?[/QUOTE]
Oczywiście już tłumaczę....
Florę zgodziłam się wziąć awaryjnie na miesiąc,który już minął...
Kłopotek też miał zostać u mnie miesiąc,ale miał żyć 5 tygodni,więc zgodziłam się aby do końca został.Po ośmiu miesiącach i powtórzeniu badań okazało się,że nie było żadnego nowotworu:-)
Jednak decydujący jest fakt,że siedzę na walizkach.....

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na pw do Redpita,może jak zobaczy w mailach,że jest nowa wiadomość na dogo to zajrzy......
Czy ktoś ma Jego profil na fb,lub nr tel?
Max może być w kojcu,dostanie ode mnie nowiusieńką ocieploną budę....
Błagam pomocy!!!
Tyle serca w Niego włożyliśmy my wszyscy,tyle czasu,energii,pieniędzy,a teraz ma trafić do schroniska......:-(:-(

Edited by daśka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']napiszę do znajomej, która prowadzi hotelik. Dobra dziewczyna.
Jak Kłopotek do innych psów?[/QUOTE]
Martuniu pisz błagam pytaj,nie wiem jak Max do psów,nie było nigdy psa samca u mnie odkąd jest Max,do suczek jest bardzo uległy,oswaja się bez problemu z kotami.

Link to comment
Share on other sites

Ja od siebie mogę ofiarować na start Maksiowi nową biżuterię srebrną na bazarek,bo tylko tak mogę pomóc w jego utrzymaniu....liczę,że na miesiąc lub dwa w hoteliku udałoby się zebrać...
Kłopotek ma też 10% z bazarku,jeżeli wszyscy kupujący zapłacą,to Max będzie miał ok 200 zł

Edited by daśka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Napisałam na pw do Redpita,może jak zobaczy w mailach,że jest nowa wiadomość na dogo to zajrzy......
Czy ktoś ma Jego profil na fb,lub nr tel?
Max może być w kojcu,dostanie ode mnie nowiusieńką ocieploną budę....
Błagam pomocy!!!
Tyle serca w Niego włożyliśmy my wszyscy,tyle czasu,energii,pieniędzy,a teraz ma trafić do schroniska......:-(:-([/QUOTE]
Ja podałam telefon do Redpita Edycie, nie wiem czy dzwonila.
Posle jeszcze raz, tym razem Tobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...