Jump to content
Dogomania

Mega aktywna mix bordera - w DS :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I to wyjątkowo umaszczona...To mega drogie psy.
[B]Toyotko a może z Mikusiowej skarpety coś uszczkniemy i będzie więcej czasu na zebranie kasy i bdt nie przepadnie... Mikusiowi się odda bo widzę ,że znowu ma nawrót choroby:(
Sunia by szybko pojechała a Wy będziecie spokojnie zbierać na zwrot do Mikusiowej skarpety.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Basiu, ona w takim blaszaku koszmarnym siedzi, 3 ściany z blachy, a z przodu też blacha na 1/3 wysokości+ od góry gęsta siatka. Naprawdę szkoda, żeby się marnowała i głupiała. Jest dla niej BDT u Psich Ratowników, uczyliby ją psich sportów i szukali odpowiedniego domu, szkoda zmarnować takiej szansy, a zbieranie coś kiepsko idzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Basiu, ona w takim blaszaku koszmarnym siedzi, 3 ściany z blachy, a z przodu też blacha na 1/3 wysokości+ od góry gęsta siatka. Naprawdę szkoda, żeby się marnowała i głupiała. Jest dla niej BDT u Psich Ratowników, uczyliby ją psich sportów i szukali odpowiedniego domu, szkoda zmarnować takiej szansy, a zbieranie coś kiepsko idzie.[/QUOTE]
To ja wyślę 250 zł plus 25 za zakupione puzzle. Będzie 275 zł plus bazarek.
Wyciągajcie ją, niech jedzie. Potem będziemy żebrac dla Mikusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']To ja wyślę 250 zł plus 25 za zakupione puzzle. Będzie 275 zł plus bazarek.
Wyciągajcie ją, niech jedzie. Potem będziemy żebrac dla Mikusia.[/QUOTE]

[quote name='ewu'][SIZE=3][B]Czyli na dzień dzisiejszy jest 320 zł na transport. Rozsyłajcie zaproszenia, potem najwyżej bazarek z fantami machniemy ,żeby Mikuś nie był golcem...[/B][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='ewu'][SIZE=3][B]Dajcie konto ulvhedin, zaraz przeleję.[/B][/SIZE][/QUOTE]

Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu:

co do konta, to wlasnie na nie czekam, moze probowala mi cioteczka ulvhedinn wyslac, ale wczoraj sie zorientowalam, ze mam zapchana skrzynke, oproznilam ja pozniej... moze toyota szybciej zdobedzie konto cioteczki...

ps. jak uda mi sie uzbierac z bazarku tyle ile planowalam, to zwrocimy te 250 zl Mikusiowi z bazarku..

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

Do Warszawy mam płatny transport z Grudziądza za 360 zł (300 km w jedną stronę), więc to się w ogóle nie kalkuluje skoro do samego Wrocławia jest za 400 zł.
I pewnie byłoby to duże wyzwanie ;). Psina prosto ze schroniska - zapach nieziemski. Ale dziękuję za chęć pomocy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Zapach to akurat byłby najmniejszy problem, ale skoro rzeczywiście się nie opłaca, to lepiej samochodem całą trasę, psu też by było wygodniej.

To jak z tymi finansami? Dorzucę się troszkę na transport, chociaż tak ślicznotce pomogę. ;)[/QUOTE]
Super:) Podam Ci konto bo mam namiary:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Zapach to akurat byłby najmniejszy problem, ale skoro rzeczywiście się nie opłaca, to lepiej samochodem całą trasę, psu też by było wygodniej.

To jak z tymi finansami? Dorzucę się troszkę na transport, chociaż tak ślicznotce pomogę. ;)[/QUOTE]

dziekujemy slicznie! :loveu:
Na chwile obecna mamy z bazarku 90 zl i 100 zl od cioteczki Panna Marple (lacznie musimy uzbierac 400 zl), reszta jest uzyczona ze skarbonki innego psiaka - Mikusia, ktora musimy zwrocic...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie dostałam z grupy borderowej takie odzewy w kwestii transportu:

1. ZAPYTAJ TU mam fajny namiar na chłopaka który wozi psy po Polsce To piotrek tel.666 927 927
tak ale jak zbierze sie pewna ilosc psow na danym odcinku to koszta beda mnejsze zapytac mozesz moze ma juz ludzi na jakims twoim odcinku

2. SKONTAKTUJCIE SIE Z JOANNA JA Z NIA ROZMAWIALAM POWIEDZIALA ZE JEJ PIESIU JEDZIE Z GRUDZIADZA DO POZNANIA I ONA ZAPALCI A POTEM WY MUSIELIBYSCIE EW: ZORGANIZOWAC SOBIE DALEJ POZNAN WROCLAW TYLKO NIE WEM CZY TEN KTO BEDZIE PRZEWOZIL NIE ZAZYCZY SOBIE JEDNAK DOPLATY JESLI BEDA DWA PSY ALE TO JUZ DOGADACJE SIE Z ASIA TU PODAJE DO NIEJ NAMIAR [URL]https://www.facebook.com/ADOPTUJ.JAMNIKA#!/As.Salgut[/URL]

Edit: Druga opcja to jest prywatny transport, pani Joanna organizuje przewóz własnego psa i jest możliwość, aby Mela dołączyła do tego transportu. Proszę, jeśli to wszystko nadal jest możliwe, czy ktoś mający moc decyzyjną w sprawie suczki mógłby się z nią skontaktować?

Edited by bellatriks
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...