Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='kluska1991']
Aaa ogłoszenia myślę, że będziemy robić jak powstanie wątek.
[/quote]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=87446"][SIZE=3][COLOR=red][B]Wątek [/B][/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=3]już sama dziś w pośpiechu założyłam.:p[/SIZE]
W tej chwili mam mało czasu, wieczorem trochę uzupełnię opisy.:p

Kluseczko, przecież minął caaały tydzień.:p
Dla tych zwierzaków i tej kobiety to jest - AŻ TYDZIEŃ.:p
Straconych siedem dni.:p

Link to comment
Share on other sites

I dobrze Ci tak, niedobra Klusko!;):)

[quote name='Mageda']Witam wszystkich ponownie po ponad 2miesięcznej przerwie :)
Co tam Iwona słychać? Jak się sprawy mają?
W każdym bądź razie pytam odrazu wprost: w czym trzeba pomóc ?
Póki co powinnam mieć więcej czasu wolnego, bo jestem na etapie szukania pracy....[/quote]
[B]Mageda[/B], wróciłaś?
Jeśli masz czas, to skontaktuj sie z Kasią (tel. masz na PW)
lub za mną - jest sporo chodzenia przy organizacji MDZ-tu.

Link to comment
Share on other sites

Kurczak jest baaardzo wesoły i towarzyski :cool3: W ogóle nie szczekał, jak pukaliśmy do drzwi i jak weszliśmy. Chyba mu dobrze :) :) :)



[quote name='Iwona&Wiki']
[B]Kluska[/B], RZUCIŁAŚ?:-o:shake:[/quote]
Jakby rzuciła, to by chociaż na dogo się odezwała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :evil_lol: po PRZERWIE..
Szkoły niestety nie udało mi się rzucić. :placz: I jakby na złość to ona rzuciła się na mnie. :roll:

U Kurczaka cudnie :loveu:
Chłopak jest niesamowity! Rozbrykany przez duże R, a może nawet przez dwa :evil_lol:, widać, że jest mu dobrze :p. Bardzo miło było go odwiedzić. Wszystko jest w porządku, z dziećmi się dogaduje. Do psów się nie rzuca, jest posłuszny.

A tak się cieszył jak przyszłyśmy :loveu::loveu::loveu: Cudowny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Małe sprostowanie:

Owszem suka została złapana dzięki Pani Oli.
Przebywa w schronisku od 2 tygodni, we wtorek miała przeprowadzaną sterylizację.
W schronisku zostanie do czasu zdjęcia szwów.
Ogólnie ma się dobrze.
Zostanie również zaszczepiona, odrobaczona i będzie miała własną książeczkę zdrowia.]

Co do szczeniaków, to one już dawno zostały rozebrane spod Polany przez ludzi.

A jeśli chodzi o Zaczerlany to sytuacja lekko się zmieniła i chcemy znaleźć suce, jeśli to będzie możliwe, dom gdzieś indziej.

Dałam jej ogłoszenia na bialystokonline, kramiku i bstok i założyłam jej wątek na Dogo, ale jakoś się jeszcze nie pojawił ...

I zapomniałam dodać, że są prowadzone rozmowy, aby ponownie ukazał się w którejś z gazet artykuł o suni.

Link to comment
Share on other sites

Czy ucieka od ludzi to ciężko mi powiedzieć, bo mnie zna i nawet jak jeszcze latała po mieście i się z nią spotykałam to zawsze dawała mi się pogłaskać, czasem również lekko mnie podgryzała tak jakby do zabawy...
Jak Panią Olę zobaczyła, to również poznała i machała ogonem.

Następnego dnia po zabiegu, otworzyła sobie kojec i uciekła z niego, ale na szczęście szybko zostało to zauważone i sunia spowrotem znalazła się na swoim miejscu.

Lekarz mówił, że wszystko ładnie się u niej goi i chciałby ją potrzymać jeszcze i sam zdjąć szwy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...