Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[COLOR=black][B]Przepraszam BARDZO, ale [COLOR=red]jutrzejsze spotkanie nie jest możliwe[/COLOR],[/B][/COLOR]
[COLOR=black]bo akurat w tym czasie będzie ważne zebranie zarządu.:shake:[/COLOR]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]Dlatego [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]serdecznie zapraszam wszystkich [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]w poniedziałek 17 września[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]na godzinę 18:30 :)[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]ZAPRASZAM - CZEKAMY![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[LEFT][COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Paulina,[/B] spokojnie mozesz sie spóźnić [/COLOR][COLOR=#0000ff]parę minut. [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Pamietam, w ubiegłym roku szkolnym [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]wszystkie trzecie klasy też miały w poniedziałek[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]lekcje po południu. To w Twojej szkole chyba jakas tradycja?[B];)[/B] [/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

No trudno :roll: . Nie masz za co przepraszac :lol: .

A i mam jeszcze jedną prośbę. Czy mógłby ktoś wkleic na pierwszą stronę suczkę z budowy na ul. Trawiastej? Znaczy ta suczka była tam na tej budowie, ze szczeniakami, ale szczeniaki zostały adoptowane, suczka nadal czeka, w [b]schronisku[/b]... Link do wątku (są zdjęcia), ale w sobotę mogę zrobic lepsze i troszkę o niej napisac.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76018[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']
[LEFT] [COLOR=blue][B]Paulina,[/B] spokojnie mozesz sie spóźnić [/COLOR][COLOR=#0000ff]parę minut. [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Pamietam, w ubiegłym roku szkolnym [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]wszystkie trzecie klasy też miały w poniedziałek[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]lekcje po południu. To w Twojej szkole chyba jakas tradycja?[B];)[/B] [/COLOR][/LEFT]
[/quote]
Oby nie :diabloti: Za takie tradycje to ja dziękuję :evil_lol: Mam nadzieję, że mi się plan zmieni (a plany zmieniają się bardzo często) i będę kończyć chociaż godzinę wcześniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

:D tradycja piękna rzecz.. :eviltong:
Dziewczynki kochane to ja trafiłam do piekła chyba zamiast do LO :diabloti: u mnie cisną od samego początku :lol: z pierwszej lekcji biologii dostałam do streszczenia kilka artykułów, o polskim już nie wspomnę :evil_lol:... Nobla (pokojowego) temu, który wymyślił okres ochronny w szkołach! :razz: :loveu:

A w poniedziałek zajrzę do TOZu z największą przyjemnością :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kluska1991']:D tradycja piękna rzecz.. :eviltong:
Dziewczynki kochane to ja trafiłam do piekła chyba zamiast do LO :diabloti: u mnie cisną od samego początku :lol: z pierwszej lekcji biologii dostałam do streszczenia kilka artykułów, o polskim już nie wspomnę :evil_lol:... Nobla (pokojowego) temu, który wymyślił okres ochronny w szkołach! :razz: :loveu:

A w poniedziałek zajrzę do TOZu z największą przyjemnością :p[/quote]
No prosze, chociaż w 2-gim młodzież dopieszczona:evil_lol:
Bo już pomyslałam, że trzeba będzie zmienić tytuł na...
...młodzież w potrzebie.:evil_lol:;)

Ale spokojnie, już cioteczka Karinka sie o Was zatroszczy.:evil_lol:
Razem z Moim Psem planujemy happening na 30-tego.
O, i jak ładnie sie zbiegnie z zakończeniem okresu ochronnego.:roll:

Więc spotkanie w ponidziałek jak najbardziej aktualne,
mam tylko nadzieję, że nie zaczną nas akurat w tym czasie remontować.
Ha, bo uroczemu grzybkowi powiemy pa, pa...:multi:

Więcej na pewno jutro napisze Karinka,:)
poczekajmy:)

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę 09.09.2007r. zaginęła mała czarna podpalana suczka rasy mieszanej z charakterystyczną główką ( brak kości czołowej ). Ma na imię Majka. Ma czerwoną obróżkę.
Sunia potrzebuje fachowego leczenia specjalisty i czeka ją operacja.
Znalazca proszony jest o pilny kontakt telefoniczny pod nr [B]0609-45-36-68[/B] [B]lub[/B] [B]085 66-31-262.
[/B]Znalazcę czeka nagroda.

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze raz ja. Zginęła mi kochana Majusia, którą wziełam ze schroniska. Wyszła z podwórka na ul. Pszczelej na Nowym Mieście w okolicach ul. Kawaleryjskiej. Mam jeszcze drugą sunię Mikusię, którą przygarnęłam od paolki chelsei. Porozwieszałam ogłoszenia o zaginięciu Mai i dzisiaj miałam telefon, że widziano ją jak podróżowała autobusem. Wsiadła przy słoneczku i wysiadła przy centralu.
Jeśli ktoś się natknie na Majusię to bardzo proszę dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']No prosze, chociaż w 2-gim młodzież dopieszczona:evil_lol:
Bo już pomyslałam, że trzeba będzie zmienić tytuł na...
...młodzież w potrzebie.:evil_lol:;)

Ale spokojnie, już cioteczka Karinka sie o Was zatroszczy.:evil_lol:
Razem z Moim Psem planujemy happening na 30-tego.
O, i jak ładnie sie zbiegnie z zakończeniem okresu ochronnego.:roll:
[/quote]


:D młodzież w potrzebie - mnie się podoba :lol:
O happeningu słyszałam i czekam na więcej informacji, ale piszę się w półciemno :p, a co :razz:

Iwona, okres ochronny kończy się u mnie już w poniedziałek 17.09 .. :placz::eek2:

O. Taką mam szkołę. :loveu: ..:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna0211']To jeszcze raz ja. Zginęła mi kochana Majusia, którą wziełam ze schroniska. Wyszła z podwórka na ul. Pszczelej na Nowym Mieście w okolicach ul. Kawaleryjskiej. Mam jeszcze drugą sunię Mikusię, którą przygarnęłam od paolki chelsei. Porozwieszałam ogłoszenia o zaginięciu Mai i dzisiaj miałam telefon, że widziano ją jak podróżowała autobusem. Wsiadła przy słoneczku i wysiadła przy centralu.
Jeśli ktoś się natknie na Majusię to bardzo proszę dajcie znać.[/quote]

Proponuję dołączyć zdjęcia. :p Jeśli są.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny i chłopaki :cool3:

Jak wiecie (a jak nie wiecie to zaraz się dowiecie) [B]30.09.07[/B] (w niedzielę)będzie organizowana w kilku miastach w Polsce (w tym w Białymstoku) akcja: [B]Zerwijmy łańcuchy.[/B]
[URL="http://www.psy.pl/zerwijmy_lancuchy/?dz=dwnl"][B]Tu[/B] [/URL]można wszystko przeczytać.

W związku z tym potrzebuję chętnych osób do przykucia się do budy :evil_lol:. Będziemy się przykuwac na zmianę, w międzyczasie rozdawać ulotki i rozmawiać z ludźmi, którzy będą przechodzić i nas pytac po jaką cholerę się przykuwamy :evil_lol:.

Więc proszę o PW osoby zainteresowane i chętne do przykucia się.

Moze ktoś ma małą budę wypożyczyć na kilka godzin, co?

Wszystkich zapraszam do Tozu w poniedziałek od 17 (choć akcja nie jest organizowana przez TOZ) i tam obgadamy szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...