Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[B]Paola, dziewczyny[/B] [B]spokojnie[/B]. Błagam, od wykrzykiwania na siebie nic nie wyjdzie.

Spotkajmy się, pogadajmy. Dziś się spotykamy od 17.00. Jeżeli komuś nie pasuje ten termin, możemy ustalić inny.

Każdy chce pomóc, ale przez internet się nie da. [B]Musimy[/B] [B]się spotkać[/B], obgadać i zrobić jakiś plan. Czy to będzie jako TOZ, czy jako samozwańcza grupa, nie ma to znaczenia. Ale, żeby działac musimy się spotkać. Niestety, za każde działanie bierze się odpowiedzialność więc nie dziwmy się, że ktoś chce przemyśleć sprawę zanim coś zacznie robic. Na wszystko trzeba zebrać pieniądze: czy to będą ulotki, czy kubki, czy koszulki. Same się nie zrobią, za darmo tym bardziej się nie zrobią. A już jak chcemy na coś pieniądze wydac, to trzeba to tak zrobić, żeby nie poszły w błoto (te pieniądze).
Z boku moze to wyglądać, ze ktoś czegoś nie chce robić albo sie ociąga, ale wierzcie mi, jak na dwóch głowach wszystko jest (i sprawy organizacyjne, finansowe, merytoryczne ...), to nie sposób wszystkim się zająć. A kazdy z nas ma i dom i pracę, [B]więc zamiast się sobie rzucać do oczu, może się spotkajmy i pogadajmy[/B].

[SIZE=1]A tak na koniec, Paola, co Ty taka cięta na TOZ?[/SIZE]:razz:

Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj, znaleziono suczkę rasy amstaff, błąkającą się po ul.Lipowej.Jest śliczna,bardzo grzeczna i przyjazna wobec ludzi.Niestety nie możemy znależć jej właścicieli,a sami choć bardzo byśmy chcieli nie możemy jej przygarnąć, więc mamy nadzieje że trafi w dobre ręce.Nr.kontaktowy 600233163

Skopiowałam z grono.net

Link to comment
Share on other sites

Ok. Karina. Jestem spokojna:p

Myślę, że możemy ustalić nowy termin, tak żeby wszystkim pasowało. Monika jest pełnoletnia, więc przydałoby się żeby też była. Do Kaśki nie mogę się dodzwonić:shake: Nie wiem co i jak.

Może niech każdy powie kiedy mu najlepiej pasuje. Mi w sumie jak na razie każdy dzień odpowiada, chyba, że coś w ostatniej chwili wyskoczy. Od następnego tygodnia tylko nie wtorek i czwartek, bo mam korki od 16.

Ustalmy taką datę, aby wszystkim pasowało i żeby przyszło jak najwięcej osób, nawet tcyh niepełnoletnich. Tylko, żeby miały coś do powiedzenia:p

Link to comment
Share on other sites

Miło będzie Cie znowu zobaczyć,
ojej, ale z DYPLOMIKIEM moge sie nie wyrobic:oops:
Na przyszły tydzień to tak, ale dzis nie zdążę:-(
Kluseczko, a możesz mi na PW podrzucić Wasze imiona i nazwiska,
chodzi oczywiście o wystawowych zbieraczy,
bo ja mam tylko wasze imiona z plakietek:)

Super Monia podesłała mi dziś info o festynie
[URL]http://www.bialystokonline.pl/imprezy.php?catid=4&idi=33440&strona=1[/URL]
Organizatorem jest Orion Life. Wiecie, co to?:p
Mozna spróbowac się przyłaczyć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolka_chelsea']Ja nikom nic nie zarzucam, tylko odpowiadam na to co zostało mi zarzucone. Nie jest mi miło, gdy ktoś wyśmiewa się z mojej pracy tu na forum, które przecież nie jest miejscem do tego i mówi się o czymś (dyżury) co można było powiedzieć wcześniej.

I o jakim zarzucaniu komukolwiek mówisz. To, że wreszcie zaczęła się dyskusja na temat pomocy zwierzętom w naszym mieście to chyba dobrze. Mogę chyba wiedzieć co się robić, dlaczego czegoś się nie robi, itd.??? To, że mówię co mi się nie podoba to nie są żadne zarzuty!!

[SIZE=3][COLOR=red][U][B]OFF TOPIC!![/B][/U][/COLOR][/SIZE][/quote]

Paolko, Dziecko Drogie! Z racji swojego wieku
pozwalam sobie do Ciebie tak powiedzieć.
Jeśli to, co wypisujesz i co ważniejsze jak wypisujesz,
nazywasz dyskusją, to coś Ci się Dziecko zdrowo po...ghym, ghym.:shake:
I bądź uprzejma skończyć z ciągłym pisaniem mi,
co ja myślę (o kimś czy o czymś),
bo, Dziecko, o tym, to Ty nie masz nawet bladego pojęcia.

Jeśli chodzi o jakieś zarzuty pod Twoim adresem,
to możesz mi wskazać chociaż jedno zdanie w moich postach,
w którym Ci cokolwiek zarzuciłam? Bo ja nie widzę.:p



A co do sarkazmu, to tu miałaś rację.:)
Rzeczywiście był, ale dotyczył zupełnie czego innego.:)
Bo był w tej mojej propozycji wydrukowania 10-ciu sztuk,
tylko pewnie nie masz najmniejszego pojęcia, dlaczego?:p

Czyzby trafiła do Ciebie jedna z moich ulotek o TOZ-ie?:)
Na wystawę wydrukowałam ok. 150 sztuk.
Poszły wszystkie, co do jednej, nawet trochę zabrakło.:(
Więc to całkiem mozliwe. Jakieś uwagi?:)
Co do tej ulotki, oczywiście.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kluska1991']Hm, tak nie bardzo ma to związek może z TOZem i zwierzętami ale moożna :). W zasadzie to jakby się uprzeć to można znaleźć powiązanie :evil_lol: Zdrowy styl zycia to i spacerki z pieskiem, sporty, psie też :diabloti:.[/quote]
Hi, hi, a psa trzeba znaleźć, a potem porzadnie zadbać,
czyli jak być odpowiedzialnym właścicielem psa?
A potem szczegóły, czy np. warto wysterylizować?
I dlaczego warto? I inne takie tam...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kluska1991']Przedwczoraj, znaleziono suczkę rasy amstaff, błąkającą się po ul.Lipowej.Jest śliczna,bardzo grzeczna i przyjazna wobec ludzi.Niestety nie możemy znależć jej właścicieli,a sami choć bardzo byśmy chcieli nie możemy jej przygarnąć, więc mamy nadzieje że trafi w dobre ręce.Nr.kontaktowy 600233163[/quote]

Ktoś wie może jaka to amstaffka? I czy nadal się błąka? Bo dzisiaj w okolicach Wiejskiej widziałam jakąś amstaffkę, Red Nose, bardzo Red :roll: z ciętymi uszami. Nie wiem właśnie czy to na pewno ta sama, tamta stała koło przystanku, przy sklepie, a właściwie kiosku. Wydawało mi się, że nie miała na sobie żadnej obroży, a i siedziała w takim miejscu, że nie można by jej było do niczego przywiązac, ale nie wiem na 100%, bo z autobusu patrzyłam...
A i przy tym samym przystanku kręci się jeszcze jeden piesek, jakiś szorstkowłosy mix, jak dla mnie Cairn Terier i jamnik szorstkowłosy, beżowy. Jeszcze kilka dni temu był u mnie na osiedlu (Nowe Miasto), dałam mu jeśc, ale zanim zdążyłam cokolwiek zrobic, żeby mu pomóc znikł :-o Przepadł bez śladu, a dopiero dziś go spotkałam.

Chcę też nawiązac jeszcze raz do tych amstaffowatych i pit bullowatych ze schroniska.

Ta pierwsza suczka jest chyba w ciąży ?! Ma ogromne cycki, wypełnione mlekiem i duży brzuch. Na początku myślałam, że może ma tą ciążę urojoną, ale przecież by brzucha nie miała wielkiego ? Nie wiem jak TO się mogło stac, przecież ona sama siedzi w boksie, ale może ją przygarnęli w bardzo wczesnej ciąży? Nie wiem, jak dla mnie ona wygląda na ciężarną i wcale nie jest taka osowiała. Jak się ją zawoła to podchodzi i się przygląda, ale samo patrzenie jej najwyraźniej nie wystarcza, bo zaraz popiskuje i nastawia boczki do drapania :loveu:

Drugi pies, ten biały nadal jest w schronisku, "łysych łbów" widziałam raz, potem już ich nie było, ale Śnieguś :lol: nadal ma, że tak powiem wzięcie. Jak ktoś przychodzi się porozglądac to oczywiście zatrzymanie przy jego boksie i kilkunastominutowe przyglądanie się :evil_lol: Może to i dobrze? A co do samego pitbullka, któremu nadałyśmy mało pasujące imię :cool1: jest cudowny :) Do ludzi nie przejawia żadnej agresji, jest milutki i jak kogoś pozna to normalnie, aż mu doopka lata jak widzi, nastawia się do drapania, i uwaga: siada i daje łapę na komendę :eviltong: Oczywiście to tylko takie obserwacje ze schroniska, nie mam pojęcia jak by się zachowywał w "naturalnych warunkach", ale myślę, że niewiele by się zmienił ;)

A i ten trzeci amstaffowaty, pręgusek. Jednak jest w schronisku. Dopiero go dzisiaj zauważyłyśmy, bo praktycznie ciągle siedział tam w swojej zagródce, nie wychodził :shake: Nie wiem na 100%, czy to ten sam, ale wiem, że ten, który dopiero dzisiaj wylazł jest bardzo smutny, i taki "zmarnowany" :placz:

Dobra zaraz kończę ;) , jeszcze tylko jedna sprawa. Te spotkania w TOZ-ie. Chcę pomóc, tylko no właśnie, jestem mało pomysłowa (niestety :cool1: ) i nie mam za bardzo pomysłów na walkę z bezdomnością, a jak już coś wymyślę, to jet to praktycznie niewykonalne..., ale mogłabym pomóc np. w rozwieszaniu plakatów, roznoszeniu ulotek i może w grupie byśmy coś wymyśliły? Jeszcze ze dwie wolontariuszki ze schroniska mogłyby się ze mną zabrac :eviltong: Nie jesteśmy pełnoletnie, więc mamy trochę ograniczone pole do działanie, ale może mogłybyśmy się na coś przydac? Dzisiaj nie możemy przyjsc, ale skoro te dyzury są co tydzień, to może np. za tydzień, czy za dwa?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Festyn rodzinny więc będą rodzice z dziećmi albo sami dorośli ale większość z nich ma psa, kota czy innego zwierzaka a jeśli nie ma to ma ktoś z ich znajomych itp itd:evil_lol: Sęk w tym, że jeśli byśmy się przyłączyli to możnaby np. poroznosić ulotki o sterylkach czy np. ten co zrobiła paolka o DT, jakiś wydzwięk może i będzie a jak nie to cóż zmierzymy sobie ciśnienie za darmo :evil_lol:

Niewiem w jaki sposób się wkręcić w tę imprezę ale że ta firma jest na Nowosielskiej czyli na mojej ulicy, to po uświadomieniu mnie jak i co to mogłabym się do nich wybrać ( ale jeśli się nie zgodzą to nie moja wina :eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

moniu, zapytaj o wszystko dziewczyn z Ostrowi Maz. sa na wątku schronisk. One często podłączja sie pod różne akcje w Warszawie i Ostrowi, promują psy, robia zbiórki, rozdają ulotki. Ale cheć uczestnictwa trzeba zgłosić organizatorom, a o formę uczestnictwa zapytaj dziewczyn (Fela, KingaW, esperanza, Witokret, Ronja).

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie informuję, ze wczoraj na spotkanie oprócz mnie i Iwona przyszła Kluska i Paulina od Miki :)

Mam nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni raz :evil_lol: .

Bakteria, wczoraj własnie rozmawiałyśmy o stworzeniu Koła dla osób, które nie są pełnoletnie i spokojnie, coś Wam znajdziemy do roboty :eviltong: . Nie musisz wymyślać, my Ci już wymyślimy :eviltong: .
Kluska się najprawdopodobniej tym zajmie. W najbliższym czasie ustalimy plan działani i jak się spotkamy, to obgadamy wszystko.

Tak więc myślcie co można zrobić i zapisujcie wszelkie pomysły. Zbierzemy to do kupy i wtedy ustalimy priorytety i plan działania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']
Bakteria, wczoraj własnie rozmawiałyśmy o stworzeniu Koła dla osób, które nie są pełnoletnie i spokojnie, coś Wam znajdziemy do roboty :eviltong: . Nie musisz wymyślać, my Ci już wymyślimy :eviltong: .
Kluska się najprawdopodobniej tym zajmie. W najbliższym czasie ustalimy plan działani i jak się spotkamy, to obgadamy wszystko.
[/quote]

O, to super :eviltong: . Zgodzę się prawie na wszystko :diabloti: :cool1: . Za tydzień w poniedziałek najprawdopodobniej wpadniemy. Oczekujcie nas z niecierpliwością :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Niewiem w jaki sposób się wkręcić w tę imprezę ale że ta firma jest na Nowosielskiej czyli na mojej ulicy[/quote]
To również moja ulica! =D

Nie wiem czy będę miała jak przyjść na to spotkanie w poniedziałek razem z Bakterią, bo jeśli mi się plan nie zmieni to mam lekcje do 17:45 ;<<<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Uprzejmie informuję, ze wczoraj na spotkanie oprócz mnie i Iwona przyszła Kluska i Paulina od Miki :)

Mam nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni raz :evil_lol: .[/quote]
Ja też miałam taką nadzieję :p... do dzisiaj
Dziś zobaczyłam swój cały plan i okazało się, że w poniedziałki mam lekcje do 18.20 :angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pAuLiNka & Mika']Ja też miałam taką nadzieję :p... do dzisiaj
Dziś zobaczyłam swój cały plan i okazało się, że w poniedziałki mam lekcje do 18.20 :angryy: :mad:[/quote]

Paulinko, nic nie szkodzi. Ustalimy sobie termin spotkań tak żeby wszystkim pasowało i tyle. Jak już będziecie miały plany zajęć, to się zgramy :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...