Jump to content
Dogomania

Saga- malutka, terierkowata sunia ZNALAZŁA DOMEK


Hmmm

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kutno, to 250 km w jedną stronę, benzyniak spalający 7 litrów na 100 km daje nam koszt około 200 złotych.

Saga to naprawdę ładny pies, zaczynam się zastanawiać czy warto tyle zachodu ładować w tak daleką adopcję, czy nie zrobić jej jeszcze raz kampanię reklamową żeby zgłosił się ktoś bliżej.

Co innego jeżeli Pani chce przyjechać osobiście po malutką, ale jak ona nawet nie chce opłacić całego kosztu transportu, to nie wiem czy gra warta świeczki, bo Saga nie powinna mieć zbyt dużych problemów z adopcją.

Co sądzicie???

Link to comment
Share on other sites

Pani nie ma auta i myślę, że małego dziecka nie będzie ciągnąć pociągami czy busami. Jest naprawdę zdecydowana, a co do kosztów to nie mając samochodu, może ich nie znać dokładnie więc może i pokryje całe. Z panią rozmawiam już od kilku dni i wydaje się naprawdę fajna. Jest psim fryzjerem, więc ma chyba jakieś pojęcie o psach. Chce też wysterylizować Sagę, kiedy tylko będzie można.
Miałam dużo odpowiedzi w jej sprawie... niestety wszyscy rezygnowali i naprawdę ta rodzina wydaje się najodpowiedniejsza z nich.
Pani mówiła, że u nich jest mało wolontariuszy i boi się, że nikt na wizytę się nie znajdzie i prosiła czy jeśli by tak było to nie moglibyśmy sami przyjechać sprawdzić już z Sagą i jeśli nie będziemy mieć zastrzeżeń to już ją zostawić.

Myślę, że warto chociaż poczekać na wynik wizyty...

Link to comment
Share on other sites

Tak, wizyta nam może coś dać. Boję się trudów i kosztów podróży, szczególnie że pogodna nam nie sprzyja, większe miasta jeszcze ktoś czasami jeździ i można prosić o podwózkę, ale Kutno jest nie bardzo duże.

Nie rozumiem dlaczego tak małe zainteresowanie Sagą???

Link to comment
Share on other sites

Na tablicy ma dokładnie 743 wejścia... co jakiś czas zmieniam jej zdjęcia i tekst mimo to jest mało sensownych ludzi
Na takie ogłoszenia nawet nie odpowiadam...
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]"witam.czy piesek jest aktualny i czy jest za darmo lub za ile"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='opus08']W przyszłym tygodniu będę się umawiała z panią na wizytę przed adopcyjną. Mam nadzieję, że sunieczka znajdzie dobry dom u tej pani.[/QUOTE]

świetnie, tylko jeszcze trzeba będzie transport załatwić.

Saga była bardzo grzeczna w samochodzie, może uda się ją komuś dać jako "dodatkowego pasażera" na trasie do Kutna, jeżeli możesz to zapytaj się Panią, czy jeżeli trzeba by ją odebrać np. z jakiegoś oddalonego punktu w Kutnie czy jest gotowa po nią przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

Nasza królewna też jest na wakacjach! Jak widać ma wspaniały kontakt z dziećmi, tylko innych psów nadal nie lubi...

[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/557941_542613115772945_148562021_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563798_542613052439618_984014958_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526638_542613019106288_188795191_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...