Jump to content
Dogomania

Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!


ajlii

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajlii']Dziękuję wszystkim za pomoc... za wszystkie propozycje i wsparcie...

Przepraszam, ale dziś nie dam rady podziękować Wam wszystkim osobiście i opowiedzieć więcej o psiakach.
Dziś w nocy straciliśmy jednego z naszych podopiecznych. Operowany w nocy na cito, serduszko nie wytrzymało... To dla wszystkich przyjaciół Falka wielki szok. Trzeba wiele spraw załatwić, pozbierać się i zatrzymać na chwilę. Wrócę na wątek chłopaków jak będę mogła, pewnie nie dziś i jutro. Przepraszam.[/QUOTE]

przykro mi :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Pokój na ziemi ludziom,[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B] a w niebie cisza gwiazd, [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]grają anieli, świat się chlebem dzieli. [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Świat ma dziś świąteczny blask… [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/07/crechenoel05ve8.gif[/IMG][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]

Życzymy:
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Nastrojowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te Święta będą pełne
Ciepła, Dobra, Nadziei, [SIZE=4]R[/SIZE]adości, Pokoju i Miłości!![SIZE=4]!

Korunia, Nercio, [SIZE=4]Maxio, Killerek i ja...[/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Satrina']Wpadam z banerka. Mogę jakiś grosik dorzucić. Dajcie na PW namiary.[/QUOTE]
Satrina, do Ciebie też kochana polecial pw.

Do Szarotka, agusiazet oraz paula_t także :).
Ajlii- tylko choć tak pomogę...


Kto jeszcze nie ma konta do wpłaty ?

Edited by bea100
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
Może jednak sie zgubiły.Może wariatuńcio gonił za dziewczynko , dziadek za nim i wpadł do rowu.
Chyba by dobrze było w okolicy jednak ogłoszenia rozwiesić.
Napisz gdzie dokładnie je zwinęliście. Popatrzę jakie miejscowości są w pobliżu.[/QUOTE]

Wczoraj w nocy też zapytałam w jakiej miejscowości znalezione zostały psy.
Niestety wpis zniknął ...

Link to comment
Share on other sites

Jestem - przez święta mam jeszcze gorszy transfer :/

Wiem że wszystkich interesują chłopaki, ale pisałam... umarł Falek, mamy ciężkie dni za sobą, zarwane noce, a trzeba zająć sie dwoma dodatkowymi psami. W tym jeden potrzebuje codziennej pracy, bo Barton to niestety "pies pracujący". Tak naprawdę to o jedno o czym marzę, to się wyspać. Bo święta to jakoś nie bardzo w tym roku wyszły :/

Psiaki znaleźliśmy na obrzeżach Łodzi. Żadna konkretna miejscowość, najbliżej Łódź. Tam nie ma ulic, tam są lasy i pola.

Przejrzałam strony z zaginionymi psami. Zostawie info w schroniskach. Próbowałam obdzwaniać najbliższe lecznice weterynaryjne, ale weekend i święta, wiadomo :/

Narazie łatwo nie jest. Bartona roznosi energia. To chłopak świetnie dogadujący sie z psami, witający się z innymi buziakami. Z niesamowitą radością, chęcią do zabawy i bardzo silny. Zmęczyć Go to sztuka... gdyby nie mój problem z kolanami, to bardzo chętnie bym Go wzieła na wybieganie na rowerze - bo On bardzo potrzebuje aktywności. Przytulak niesamowity :)
Atos jest spokojniejszy. Ma problemy z chodzeniem, ale dziarsko wędruje za mną po domu. Wpatrujący sie w człowieka jak w obrazek - człowiek jest najważniejszy. I miska.
Trochę już się odseparowali od siebie "psychicznie". Barton nie szaleje, jak Atos wychodzi do ogrodu z innymi staruszkami. Ale jak są razem... Barton udaje szczeniaczka. Kładzie się na grzbiecie, łapki do góry, wpycha pod Atosa i czeka na pieszczoty. Albo włazi na Atosa... i... wiadomo ;)


Dziękuję wszystkim za pomoc - w imieniu chłopaków i swoim :)
Muszę przemyśleć jak to dalej będzie. Jesli w przeciągu dwóch tygodni nie znajdę żadnej wzmianki że są poszukiwani, to biorę się za kastracje i szukanie nowych domów. Po drodze szczepienia i wszystko co niezbędne. No i w końcu kąpiel im się należy :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...