Jump to content
Dogomania

ONek długowłosy po wypadku. Lucky. po tylu przejściach ma dom!!! :)


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do dupy a nie nie dobrze... nie uspie psa .... ale na 8 do mnie to jak kwiatek do korzucha ...
Moja sfora chyba oszaleje a babeczce nie wydam psa jesli sie okaze ze to kregoslup.
Pies jak anda i jeszcze ten kregoslup - dejavu jakies czy co....
Jak on patrzyl na mnie ... mam wrazenie ze ta klatka to najlepsza rzecz jaka mu sie w zyciu trafila - gna do niej jak szalony i nadstawia leb do glaskania
a jak lize reke - tak niesmialo jakby nie wiedzial ze reka moze sluzyc dobru
cholerny swiat tepych palantow - on jest prawdopodobnie z warsztatu - bylam u kolesia jak mnie pokierowal gosc = mowil ze tam wlasnie taki pies byl - bez budy , na ziemi , wsrod blach i brudu
Mial byc struzem , chcial byc przyjacielem - co za skurwysynstwo
Dlatego ja nigdy nie wydaje psiakow do zadnych warsztatow, hal czy innych takich nmiejsc
Wysluza sie i jak scierki w kosz....
czlowiek napewno nie brzmi dumnie .......

Link to comment
Share on other sites

te bullowate jesli do nas trafia biore na siebie dlatego tak wczoraj kombinowalysmy zeby dac psiaki z klatek no bo te 2 bullowate nie ma sily w klatkach musza byc

tamte dziewczyny wytypowaly 7 psow z tego maja wybrac 5 byla tez lajza i falon i jeszce ktos ale nie pamietam...w ogole to chcialabym sie z nimi spotkac i z tymi dzieciakami przed wybraniem psow musze do nich zadzownic i sie umowic wiem ze po swietach ruszaja z teoria dla dzieciakow...nie wiem no trzeba tak wykombinowac aby wszyscy byli zadowoleni dac im psiaki ktore nie beda bardzo trudne ale i u nas zrobic miejsce...w koncu nie ma sie co oszukiwac teraz psiakow bedzie trafialao wiecej bo i majowka zaraz jakies urlopy...ech:(

Link to comment
Share on other sites

****..
Lucky ma zlamanie kości krzyzowej .. znaczy si euszkodzony kregoslup -=po 3 godzinach udalo mi sie w koncu pogadac z dr sterna i porobic mu szereg zdjec
to wszystko oznacza ze uszkodzeniu ulegl kregoslu w ostatniej jego czesci - diagnoza - 6 tygodni w klatce pod czujnym okiem wetow - a to oznacza dlugie i kosztowne leczenie ...
Wiedzialam niestety - mialam psa z chorym kregozlupem , to platanie lap, niestablnosc tylnej czesvi kregoslupa - tego sie obawialam
obszukalam wlasnie internet , pogadalam z innym ortopeda i ponoc ta czesc kregoslupa mozna stabilizowac operacyjnie i wzsyscy mowia ze sa wieksze szanse na wtanie psiaka a poza tym unika sie zespołu " konskiego ogona " cztli klopotow z platanina nog oraz sikaniem i robieniem kupy.
Mam chyba dejavu.... znowu kregoslup i znowu owczarek ...
Prosze pomozcie zeby nie bylo potrzeby usypiania psa ktory dopiero co zaznal milosci i ciepla ...
Pani z ktora rozmawiam jest na tak w kwesti adopcji tylko mieszka na 3 pietrze i potrzebuje zdrowego psa - zdrowego Lucky - pomozcie mi dac mu cieplo na kilka lat jego kiepskiego do tej pory zycie

Leczenie bedzie b kosztowne - zabiore zdjecia rtg i wezme je do neurologa na sggw - jest fantastyczny to dr olkowski - bardzo ale bardzo pomagal mi przy andusi
zabiore tez rtg do innego ortopedy zeby ocenil szanse - operacja czy klatka przez 6 tygodni - w lecznicy ....

Jakakolwiek wplata bedzie superek ......

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][COLOR=#008000]W związku ze zbliżającymi się świętami[/COLOR][/I][/B]
[I][B][COLOR=#008000][SIZE=2][FONT=Verdana]Ślemy moc uśmiechów z uściskami[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Święconka niech dobra będzie[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]By ludzie Was kochali zawsze i wszędzie[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Bądźcie dla wszystkich zawsze serdeczni[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Mili, uprzejmi, ułożeni i grzeczni[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Niech się w życiu dobrze Wam powodzi[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Życie niech się Wam dobrze układa[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Hakita z Nerusiem & Zuluskiem te życzenia Wszystkim składa!!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
:bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj byłysmy z Iwoną z Finem na zmianie opatrunku i Iwona przy okazji wyszla jeszcze z Luckym :) pięknie chodzil!!! :) mam zdjecia ale jeszcze ich nie sciagnelam na kompa :)
super jest poprawa, powiedziano nam ze wczesniej, przed nami tez chetnie wyszedł na spacer :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']dzisiaj byłysmy z Iwoną z Finem na zmianie opatrunku i Iwona przy okazji wyszla jeszcze z Luckym :) pięknie chodzil!!! :) mam zdjecia ale jeszcze ich nie sciagnelam na kompa :)
super jest poprawa, powiedziano nam ze wczesniej, przed nami tez chetnie wyszedł na spacer :)[/quote]

No, jakie wspaniałe wiadomości!!! :multi:
Bardzo się cieszę i wierzę, że wszystko będzie dobrze...:loveu:
No, to Lucky dał nam wspaniały świąteczny prezent!!! :lol:
Zdrowiej Piesku kochany, zdrowiej...

Link to comment
Share on other sites

oto Lucky na wlasnych łapkach :)

[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5085/s5001783vj3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img107.imageshack.us/img107/4720/s5001784nl2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/6730/s5001785tq0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1284/s5001786ji7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2198/s5001787oo5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

LUCKI - imię mówi samo za siebie... Dobra dusza go uratowała, rokowania jakby dobre, jedną łapką w domku...ale doczytałam, że to trzecie piętro. Pomóżmy zatem Luckiemu wdrapać się do własnego domu, sam się tam nie dostanie, bo łapki jeszcze go bolą. On prosi o każdy grosik, coby łapki i kręgosłup do zdrowia wrócić mogły....

Ja niestety coś dopiero pod koniec m-ca bym mogła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...