Jump to content
Dogomania

ONek długowłosy po wypadku. Lucky. po tylu przejściach ma dom!!! :)


pumcia02

Recommended Posts

Dochodzi, ale fajnie by też było, gdyby dotarło do osoby zakładającej wątek, że informacji jest poprostu mało, tylko tyle...
Przejżyjcie wątek...tu informacji od początku prawie nie było...
A najważniejszymi informacjami obecnie jest: stan zdrowia Psa, gdzie przebywa obecnie i czy szuka domku, to chyba niewiele do napisania, a dla czekających na informacje o Psie, bardzo wiele...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra kończę już z tłumaczeniem.Lucky był u dwóch wetów dermatologów.Sytuacja jest opanowana jest na stałej diecie a rany się goją.No i oczywiście przekazuje podziękowania za chęć pomocy dla MaxSta i jego żony.Jeśli pomoc będzie potrzebna to dostaniecie znać.

Link to comment
Share on other sites

hakita ja przepraszam ale po jakiego kija siejesz paranoje?pies jest w domu tymczasowym krzywda mu sie nie dzieje,jest leczony i szuka domu...skoro tak dlugo i namietnie sledzisz watek to chyba to powinnas wiedziec!i przykro mi bardzo ale gdybym miala tu pisac o kazdym psie co 3 dni ze jest bez zmian zabraklo by mi czasu na siedzenie z nimi w azylu co jest dla mnie wazniejsze!osoby ktore interesuja sie Luckym pod wzgledem adopcji maja wszystkie informacje i nie sieja paniki!

Link to comment
Share on other sites

Kostek...
Po pierwsze: stonuj, bo nie wypada...
Po drugie: żadnej paranoi nie sieję, tylko chciałam wiedzieć, co z Psem, bo nie było informacji na ten temat...
Po trzecie: teraz wszystkie inormacje są, bo nareszcie napisałaś o wszystkim (co prawda w wielkiej złości...:roll:, całkiem niepotrzebnie...).
I tylko tyle lub aż tyle...(jak dla kogo)

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie ze wypada bo pisanie co godzine co u psa mnie wybitnie irytuje,bo trzeba sie zastanowic co jest wazniejsze siedzenie z psami czy pisanie 'u psa bez zmian wszystko jest w watku" na dogo...odpowiedz jest chyba prosta?tym bardziej ze informacje sa zawarte w watku i nie trzeba ich co 5 minut powtarzac,jak sie cos zmieni na pewno i na watku bedzie o tym wzmianka


ps.masz racje ze w zlosci bo sie wkurzylam wszystko to co napislaam o Luckim w poprzednim poscie jest juz od dawna na tym watku

Link to comment
Share on other sites

wróciłam z nad morza. asik mnie meczyla i miała racje. Hakita na serio przesadzasz. to co przekazałam asik89 powtórze jeszcze raz: wątek został założony na prośbę czarnejandy która miała juz od tamtego dnia pisac o Luckym poniewaz to ona go znalazła i się nim najwiecej zajmuje. tymczasem ona juz nie wchodzi na dogo~!
w samym azylu jest ok 100 psów, poza azylem kilkanascie. w azylu spedza sie wiele godzin na pracy ze zwierzetami wiec nie ma na prawde czasu zeby codziennie (co 3 dni) dzwonic do tych poza azylem i sie pytac czy sytuacja sprzed dnia sie poprawila czy nie.
ja juz proponowałam zamkniecie tematu asik89 poniewaz zwala sie wszystko na mnie bo ja załozylam watek. dogo i tak nic nie da Luckemu bo zajmuja sie nim odpowiedzialne osoby, które bardzo o niego dbają. jak ktoś chce może mu załozyc watek. nie wiem pogadam z osoba opiekujaca się Luckym czy moge przekazac nowemu zalozycielowi watku nr do niej. czekam na zdania na ten temat

Link to comment
Share on other sites

Z niczym nie przesadzam!!! I Kostek nie proszę, żeby któraś z Was się tłumaczyła!!! Więc darujcie sobie...
Prosiłam o informację o Psie wielokrotnie, jeżeli to nie Wasza sprawa, w związku z tym mam pretensje, ale do osoby, która miała się tym wątkiem zająć i ma o Psie informacje. To tyle.
Proszę przewertować sobie ten wątek, to będzie wiadomo o co mi chodzi.
I uważam, że jeśli nie ma o Psie informacji, to należy wątek zamknąć.
Wątek zakłada się w konkretnym celu, a nie dla przyjemności. Proste.
Skończyłam już tą bzdurną wymianę zdań, bo coraz częściej widzę pozakładane wątki w nie wiadomo jakim celu...
Dziwię się tylko, że moja chęć dowiedzenia się czegokolwiek o Psie, wzbudza w Was taką agresję...:roll:

Link to comment
Share on other sites

założenie wątku polega na informowaniu ze taki pies w ogóle istnieje. jakby ktoś był zainteresowany adopcją, w tym momencie poprosiłby o numer do osoby zajmujacej się Luckym i tyle. jak są informacje to się je pisze, jak nie ma to co mamy pisac to samo ??
Edit: właśnie przejrzałam watek. jakos widze wszędzie informacje.. po pewnym czasie nie sa one konkretne, co jest powodem braku kontaktru z tą osobą. 5 dni ciszy i juz pytania co się dzieje z psem... czesto po jednym dniu.. ostatnio info tez było zawarte i nagle znowu narzucanie co sie z psem dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']jakby ktoś był zainteresowany adopcją, w tym momencie poprosiłby o numer do osoby zajmujacej się Luckym i tyle.[/quote]

m.in po to Hakito sa zakladane watki psow na dogo,gdybys nie zauwazyla juz od bardzo dlugiego czasu nikt strikte z dogo psow nie adoptuje to forum stalo sie raczej baza psow do adopcji gdzie zawsze mozna obejrzec psiaki i np przekleic dalej,ale zgodze sie z jednym dyskusja nie ma sensu bo to co w watku byc powinno jest juz od dawna

Link to comment
Share on other sites

Zgodzę się, że dogo stało się raczej bazą Psów, ale nie tylko.
Wątek zakłada się również lub niekiedy przede wszystkim, aby znaleźć dom dla Psa, ale nie wśród dogomaniaków (to już prawie się nie zdarza), ale dogomaniacy mają w tym pomóc ogłoszeniami typu allegro i inne, plakaty, itd.
Być może jak wcześniej napisałam co 3 dni to zbyt wiele żeby podawać informacje - poprawiam, ale przynajmniej co kilka dni powinna być taka informacja o Psie: jaki jest jego stan zdrowia, gdzie obecnie przebywa, może ma jakieś szanse na adopcje, itd...
No i mogę podać kolejny przykład tego, że tu się raczej o Psie mało pisze, bo ostatnie informacje o Luckym zamieściłaś Kostek dokładnie 08.07, dziś mamy 17.07....:cool3: I jedynie do tej pory pełno różnych "mądrości życiowych"..., bo jak widać na to czas jest. :p Oczywiście bez urazy.
Bzdurą jest, że zakłożenie wątku polega na poinformowaniu, że taki Pies wogóle istnieje... Mam założyć wątki wszystkim Psom ze schroniska, bo one istnieją??? Proszę Was...:p
Naprawdę kończę już tą bezsensowną dyskusję...
I założę się, że w tym czy innym wątku o podobnym przebiegu, ktoś inny zwróci na to uwagę...:lol:

Dodam jeszcze, że nie zamierzałam z nikim się kłócić, tylko czegoś dowiedzieć, poprostu... To chyba nic złego...:roll:

Link to comment
Share on other sites

ale powiedz mi co ja mam Ci napisac jak wszystko jest bez zmian?

jesli masz tyle czasu zeby zalozyc tyle watkow to zaloz,ja marze o tym aby na dogo kazdy psiak z azylu mial swoj watek a niestety ma je moze 1/5 bo po prostu jak dla mnie na to chwile jest to nierealne ze wzgledu na ograniczenia czasowe wtedy moze i psiaki ktore zbytniej szansy na adopcje nie maja znalazlyby swojego amatora,nigdy nie wiadomo...


ps.klocic sie nie chcialam ale po prostu wybuchlam bo mnie to podirytowalo

Link to comment
Share on other sites

wycinek z maila

Lucky namietnie obszczekuje przyzwoite staruszki i dzieci zdrowko bez zmian,przyjechala jego karma tj acana i lobuz nie odstepuje wora na krok;)

no wiec tak jak pisalam bez zmian tylko domu brak ale z adopcja moze byc trudno

[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/79/obraz002ne0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5325/obraz004yb9.jpg[/IMG]

az sobie na pulpit wrzucilam :D
[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5851/obraz005ms9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...