Jump to content
Dogomania

ONek długowłosy po wypadku. Lucky. po tylu przejściach ma dom!!! :)


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asik89']Spokojnie przecież nikt tego psa nie morduje.Mam z tą osobą tylko kontakt przez grono i nadal nie dostałam odpowiedzi.[/quote]

Ja nie mówię, że jemu krzywda się dzieje, ale żadnych wiadomości nie ma...:shake: Jak sama napisałaś...:roll:

Uważam, że jeżeli zakłada się wątek, to nie tak sobie i na bieżąco powinno się informować, co z Psiakiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']zalezy jeszcze co znaczy to "na bierzaca"...dla mnie jesli nie ma nowych wiadomosci wszystko pozostaje bez zmian...[/quote]

Ja nie widzę, żadnych "nowości" od dawna... Choć wielokrotnie pytałam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Ja nie mówię, że jemu krzywda się dzieje, ale żadnych wiadomości nie ma...:shake: Jak sama napisałaś...:roll:

Uważam, że jeżeli zakłada się wątek, to nie tak sobie i na bieżąco powinno się informować, co z Psiakiem...[/quote]

Już pisałam,że Mariola zakładała mu wątek na czyjąś prośbę i ta osoba miała tu pisać.My nie mamy z Luckym kontaktu bo nie jest w azylu więc ciężko teraz pisać świeże info o nim.Wiem,że tymczas jest bardzo zapracowany.Chyba najlepiej będzie zamknąć ten temat a osoby zainteresowane Luckym mogą dostać kontakt do tymczasu.

Link to comment
Share on other sites

nie widze powodu aby ten temat zamykac wiadomosci sa z 3 lipca dzisiaj mamy 7,dla mnie te wiadomosci sa jak najbardziej na bierzaca wet rozpoznal chorobe logiczne jest ze Lucky jest leczony jesli pojawila sie jaka choroba,jego dom tymczasowy lepszy byc nie moze wiec naprawde nie rozumiem w czym tu jest taki wielki problem,chyba normalne ze nikt nie bedzie tu co 5 minut pisal ze jest bez zmian...jak sie cos wydarzy na pewno bedzie wiadomo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']nie widze powodu aby ten temat zamykac wiadomosci sa z 3 lipca dzisiaj mamy 7,dla mnie te wiadomosci sa jak najbardziej na bierzaca wet rozpoznal chorobe logiczne jest ze Lucky jest leczony jesli pojawila sie jaka choroba,jego dom tymczasowy lepszy byc nie moze wiec naprawde nie rozumiem w czym tu jest taki wielki problem,chyba normalne ze nikt nie bedzie tu co 5 minut pisal ze jest bez zmian...jak sie cos wydarzy na pewno bedzie wiadomo[/quote]

To znaczy Kostek, jakie wiadomości są na bieżąco??? :razz: Bo jakoś ja nie rozumiem...:cool3: Dziś jest 8 lipca i choćby wiadmoścci były z 6, to nie są aktualne...:roll: To chyba proste...
Nie zakładajcie wątku, skoro trudno choćby co 3 dzień napisać, jaka jest sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...