Jump to content
Dogomania

BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)


Aga-ta

Recommended Posts

[quote name='sylwiairys']zgadzam się w 100 % to ma być 3 i ostatni raz , ogłaszać jak najbardziej[/QUOTE]

Sylwiairys!
Dziękuję w imieniu Bena! Pokazałaś nam normalnego psa, jakim pewnie był! Co znaczą "dobre ręce", oby trafił w takie same - pewnie poznasz komu go oddać, gdy tylko pojawią się chętne domki;)

Link to comment
Share on other sites

I ja dziękuję za super infomację o Beniu:-)

Co do rezygnacji P. Maćka (DS) z adopcji Benia ten argument do mnie nie przemawia, z bardzo prostej przyczyny. Praca z behawiorystą P. Kasią Harmatą miała rozpocząć się w DS Bena, nie odpłatnie wystarczyło zadzwonić. Ale to znów temat morze.
Beniu szczęścia Ci życzę:-)[quote name='sylwiairys']niestety przez dogomaniackie opinie Ben stracił dom w przeciągu 24 h bo pan stwierdził ze nie poradzi sobie z tak nieprzewidywalnym psem ,najlepiej skończyć drążenie tego tematu i skupić się na poszukiwaniu DS , teraz jak pseudo agerywsywność Bena została wykluczona można dawać ogłoszenia[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiairys'][URL]http://youtu.be/-DnXpDlOHwQ[/URL]

wrzucam tu link z filmikiem może ktoś go umie tu umieścić a jak nie to oglądać z linku
pozdrawiamy[/QUOTE]
Filmik ładniusi ale ta cisza na wątku.....:roll: Czy są jakieś nowe wieści co u Benusia? Czy jeszcze ktoś się nim interesuje???:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiek8']To jakiś żart? przez głupie rozgrywki na forum Ben stracił dom.[/QUOTE]
Może w takim razie lepiej nie podawać na przyszłość nowym chętnym linku do tego wątku? Wielka szkoda, że tak się stało, myślałam, że Ben już zostanie w DS :( Ale ważne, że jest zaopiekowany i szczęśliwy, widać musi jeszcze trochę poczekać na swój dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Może w takim razie lepiej nie podawać na przyszłość nowym chętnym linku do tego wątku? Wielka szkoda, że tak się stało, myślałam, że Ben już zostanie w DS :( Ale ważne, że jest zaopiekowany i szczęśliwy, widać musi jeszcze trochę poczekać na swój dom.[/QUOTE]
lepiej nie podawac....
u Bena wszystko w porzadku. Elaja wykupila mu pakiet ogloszen, byl jeden tel, ale to nic sensownego. Magda zrobila mu plakat, Patia wydrukowala i rozwieszamy po Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Po raz kolejny proszę o dyspozycje odnośnie kwoty 52,51 zł jaka została na koncie Bena.[/QUOTE]
Pieniadze publicznie byly zbierane na hotelik u betkak i bylo robione rozliczenie. Bena juz tam nie ma, wiec nie wiem co darczyncy chca zrobic z ta kwota, ja za te pieniadze nie odpowiadam. (Bena oplacam z prywatnych pieniedzy, wiec nie robie rozliczen).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Pieniadze publicznie byly zbierane na hotelik u betkak i bylo robione rozliczenie. Bena juz tam nie ma, wiec nie wiem co darczyncy chca zrobic z ta kwota, ja za te pieniadze nie odpowiadam. (Bena oplacam z prywatnych pieniedzy, wiec nie robie rozliczen).[/QUOTE]
Dzięki :)
W takim razie czekam na propozycje do niedzieli. Jeśli nie będzie propozycji, całą kwotę przekażę na zakup karmy w zamian za szkolenie Henia, który jest u tamb.

Link do jego wątku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/142370-DRAMAT-Henio-po-latach-wraca-z-adopcji-Błagamy-o-pomoc?p=22284294#post22284294[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta'][B]lepiej nie podawac....[/B]
u Bena wszystko w porzadku. Elaja wykupila mu pakiet ogloszen, byl jeden tel, ale to nic sensownego. Magda zrobila mu plakat, Patia wydrukowala i rozwieszamy po Krakowie.[/QUOTE]

Dokladnie, przez wpisy z glupotami stracil dom, nie mozemy juz na to pozwolić.

Ciesze sie , ze u niego wszystko dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Też tak uważam, zwłaszcza że na filmikach widać jak Ben się zachowuje a zachowywał się wspaniale. Nikogo nie obwarczał ani nie oszczekał!! [quote name='hop!']Pies jest ważniejszy, niż "wpisy z głupotami". Pan poznał psa i nie powinien go oddawać z powodu "paplaniny" na forum. Widocznie to nie był ten dom.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dzięki :)
W takim razie czekam na propozycje do niedzieli. Jeśli nie będzie propozycji, całą kwotę przekażę na zakup karmy w zamian za szkolenie Henia, który jest u tamb.

Link do jego wątku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/142370-DRAMAT-Henio-po-latach-wraca-z-adopcji-Błagamy-o-pomoc?p=22284294#post22284294[/URL][/QUOTE]


ja jestem jak najbardziej za ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Moze ma ktos mozliwosc wydrukowac wiecej plakatow Bena? Pomoc w rozwieszaniu rowniez mile widziana:).[/QUOTE]
Wyślij mi na maila to rozwieszę u siebie . Moje ostatnie tymczasowiczki znalazły super domy w Krzeszowicach więc może i Benowi się poszczęści :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Pies jest ważniejszy, niż "wpisy z głupotami". Pan poznał psa i nie powinien go oddawać z powodu "paplaniny" na forum. Widocznie to nie był ten dom.[/QUOTE]

Tu pisaly ze na poczatku Ben jest idealny a pozniej staje sie potworem, nic dziwnego ze pan sie wystraszyl. Ja nadal uwazam, ze wina lezy po stronie glupich wpisow.
prowadzisz hotelik, masz na codzien do czynienia z X psami, wiecej doswiadczenia, wiec to calkiem inaczej.

Agato, ja moglabym porozwiesic tylko nie mam mozliwosci wydrukowania..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Wyślij mi na maila to rozwieszę u siebie . Moje ostatnie tymczasowiczki znalazły super domy w Krzeszowicach więc może i Benowi się poszczęści :lol:[/QUOTE]
Fajnie!:) plakat masz na mailu. Dziekuje bardzo :):):)

[quote name='Doda_'].......
Agato, ja moglabym porozwiesic tylko nie mam mozliwosci wydrukowania..[/QUOTE]
Dziekuje bardzo za chec pomocy:) No wlasnie, z drukowaniem mamy problem, poniewaz plakat jest dosc bogaty kolorystycznie i druk lub ksero wychodzi drogo. Czarno-bialego nie ma sensu robic, poniewaz wtedy juz nic nie bedzie na nim widoczne. Sama nie wiem, moze poprosze kogos, zeby zrobil nowy plakat tylko jakis "prostszy". Jak myslicie?
Aktualny, zrobiony przez Magde wyglada tak:

[IMG]http://i58.tinypic.com/14nhh88.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...
W takim razie czekam na propozycje do niedzieli. Jeśli nie będzie propozycji, całą kwotę przekażę na zakup karmy w zamian za szkolenie Henia, który jest u tamb.

Link do jego wątku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/142370-DRAMAT-Henio-po-latach-wraca-z-adopcji-Błagamy-o-pomoc?p=22284294#post22284294[/URL][/QUOTE]

Czekałam nawet dłużej, a ponieważ nie ma żadnych innych propozycji, kwotę 52,51 zł przelałam dla wskazanego w moim poprzednim poście psa Henia, który wrócił z adopcji i potrzebuje korekty zachowania.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa, kto ma kontakt i namiary na behawioryste? Otrzymalam tel. z prosba o pomoc dla suczki wyadoptowanej jako 10 miesieczny szceniak z schroniska w Raclawicach. Sunia od dluzszego czasu lapie dzieci, za raczki, nie gryzie ale jednak to szczypanie jest bolesne dla dzieci. Wlascicielka obdzwonila kilka org. jednak wszedzie doradzali jej uspienie psa, czego ona nie chce zrobic, gdyz jak twierdzi sunia zachowuje sie tak tylko z dziecmi a z doroslymi nie. Wlascielka suni mieszka w Mogilanach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...