Jump to content
Dogomania

BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)


Aga-ta

Recommended Posts

Więc tak. Ben może wziąźć udział w darmowym szkoleniu behawiorystycznym. To taki projekt-praca z psem od początku do końca. Behawiorysta poświęci tyle czasu ile będzie trzeba. Wszystko za darmo, trzeba tylko pokryć koszty przejazdu i zrobić badania Benowi-morfologię i biochemię(jutro zadzwonie do weta i ustalę koszty). Na emaila dostanę formularz zgłoszeniowy Bena do projektu, który wypełnie i odeślę. Ja jako osoba opiekująca się Benem mam przeczytać książkę " Radość na 4łapach" nie ma, że boli:-)[quote name='elik']Pojawiła się bardzo korzystna oferta dla Bena. Betkak nawiązała kontakt ze znana szkoła z Krakowa i nie wiem jak, ale udało się Jej załatwić bezpłatne szkolenie dla Bena. Musimy jedynie pokryć koszty przejazdu z kraka do betkak i z powrotem - około 30 zł - za każdy dojazd. Szkolenie odbywałoby się w hotelu. Przed rozpoczęciem szkolenia Ben będzie musiał mieć zrobione badanie krwi. Aga-ta już wie o tej możliwości i wyraża na to zgodę.
Myślę, że jest to bardzo korzystna propozycja i trzeba ją wykorzystać.
O szczegółach będzie mogła powiedzieć betkak.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Więc tak. Ben może wziąźć udział w darmowym szkoleniu behawiorystycznym. To taki projekt-praca z psem od początku do końca. Behawiorysta poświęci tyle czasu ile będzie trzeba. Wszystko za darmo, trzeba tylko pokryć koszty przejazdu i zrobić badania Benowi-morfologię i biochemię(jutro zadzwonie do weta i ustalę koszty). Na emaila dostanę formularz zgłoszeniowy Bena do projektu, który wypełnie i odeślę. [B]Ja jako osoba opiekująca się Benem mam przeczytać książkę " Radość na 4łapach" nie ma, że bol[/B]i:-)[/QUOTE]

Betkak!
Boli, nie boli, ale w ten sposób korzystasz i Ty! Zdobędziesz kwalifikacje przy okazji!;) Jako prowadząca hotelik będziesz miała dodatkowy atut w postaci umiejętności wyprowadzania psów "na prostą".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Beatka jesteś WIELKA :loveu:

Elu jak ja uwielbiam jak piszesz takie wieści :multi:[/QUOTE]
A ja uwielbiam takie dobre wieści pisać :lol: Oby takich jak najwięcej. Dla mnie dzisiaj były dwie takie dobre wiadomości. Jedna dobra dla Bena, a druga dla mojego tymczasika - zawiozłam go dzisiaj do super ludzi, choć miała to być na razie tylko wizyta PA. Wizyta tak dobrze wypadła, że bez sensu byłoby zabierać psiaka z powrotem do mnie (byłby 7 godzin w drodze), po to żeby zawozić go tam znowu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']A ja uwielbiam takie dobre wieści pisać :lol: Oby takich jak najwięcej. Dla mnie dzisiaj były dwie takie dobre wiadomości. Jedna dobra dla Bena, a druga dla mojego tymczasika - zawiozłam go dzisiaj do super ludzi, choć miała to być na razie tylko wizyta PA. Wizyta tak dobrze wypadła, że bez sensu byłoby zabierać psiaka z powrotem do mnie (byłby 7 godzin w drodze), po to żeby zawozić go tam znowu.[/QUOTE]

właśnie przeczytałam i troszkę smutno mi się zrobiło jak pomyślałam, że pewnie za nim tęsknisz tak jak Eliczek za Wami i mamusią (bo jak się oddaje szczeniaczka to w domu tak pusto się robi) ale przecież to dobre wieści :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']właśnie przeczytałam i troszkę smutno mi się zrobiło jak pomyślałam, że pewnie za nim tęsknisz tak jak Eliczek za Wami i mamusią (bo jak się oddaje szczeniaczka to w domu tak pusto się robi) ale przecież to dobre wieści :multi:[/QUOTE]
Aniu, ogromnie pusto się zrobiło - jedną maluczką (dosłownie) duszą tak wiele ubyło. Na szczęście w zupełnie innym znaczeniu ubyło, ale to prawda. Pustka nastała, zwłaszcza, że mąż rozebrał już kojec, który jednak sporo miejsca zajmował. Ale tak musiało być :-(

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie badań Benia to musi mieć wykonane parametry: -kreatynina, -alat,-aspat, -mocznik, -glukoza, -B12. Jenen parametr u mojego weta kosztuje 10zł, więc jak robimy?

Druga sprawa to taka, że uczestnictwo Bena w projekcie musi zostać rozpoczęte i zakończone(nie można go przerwać w wybranym momencie), więc dobrze by było mieć oficjalną zgodę osoby decyzyjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']...
Druga sprawa to taka, że uczestnictwo Bena w projekcie musi zostać rozpoczęte i zakończone(nie można go przerwać w wybranym momencie), więc dobrze by było mieć oficjalną zgodę osoby decyzyjnej.[/QUOTE]
Ja zrozumiałam, że Aga-ta już na to wyraziła zgodę. Czy się mylę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Tak wyraziła w rozmowie telefonicznej[/QUOTE]

Czyli mamy jasność w temacie :)

Ponieważ propozycje finansowania szkolenia Bena znajdują się na kilku różnych stronach wątku, proponuję ponowne zdeklarowanie się kto, ile może przeznaczyć na ten cel.

100,00 zł - Borut
............. - elaja
............. - epe


Bardzo prosze podajcie konkretne sumy jakie możecie przeznaczyc na szkolenie Bena. Musimy wiedzieć jaka kwotą będziemy dysponować.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

A ja bardzo proszę o zamieszczenie oficjalnej zgody na wątku przez Aga-ta na uczestnictwo Bena w projekcie od początku do końca.
Moja prośba wynika z tąd, że projekt oparty jest na umowie pomiędzy Akademia Dobrych Manier Biały Pies a Hotelikiem, warunkiem darmowego uczestnictwa jest doprowadzenie pracy do końca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Czyli mamy jasność w temacie :) Ponieważ propozycje finansowania szkolenia Bena znajdują się na kilku różnych stronach wątku, proponuję ponowne zdeklarowanie się kto, ile może przeznaczyć na ten cel.100,00 zł - Borut............. - elaja............. - epeBardzo prosze podajcie konkretne sumy jakie możecie przeznaczyc na szkolenie Bena. Musimy wiedzieć jaka kwotą będziemy dysponować.[/QUOTE]Ja na początek deklaruje 60 zł .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Ja na początek deklaruje 60 zł .[/QUOTE]

[quote name='epe']To ja też zadeklaruję 100,-[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za deklaracje :loveu:
W miarę napływu nowych deklaracji,zestawienie będzie aktualizowane.

[COLOR=#ffffff]...[/COLOR]100,00 zł - Borut
[COLOR=#ffffff].....[/COLOR]60,00 zł - elaja
[COLOR=#ffffff]...[/COLOR]100,00 zł - epe
[COLOR=#ffffff].....[/COLOR]50,00 zł - elik
=================
[SIZE=3][COLOR=#ffffff]..[/COLOR][COLOR=#800080]310,00 zł[/COLOR][/SIZE]

Bardzo prosimy w imieniu Bena o deklarowanie pomocy finansowej na jego szkolenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Dziewczyny, jesteście wielkie :)
Ja się nie dołożę, Mila wysysa ze mnie ostatnie grosze... Ale kibicuje Wam zawzięcie. No i czekam na potwierdzenie, ze się resocjalizacja zacznie. Ben ma wreszcie prawdziwą szanse na lepsze życie :)[/QUOTE]
Kibicuj i radź, to też ogromnie pomocne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Kibicuj i radź, to też ogromnie pomocne :)[/QUOTE]

Dzięki Elik :)

To co? Kiedy badania i kiedy ma szansę się zacząć terapia?
Betkak: Czy Aga-ta wysłała Ci jakąś zgodę? Na forum chyba nie zagląda, ale faktycznie skoro Ona oficjalnie odpowiada za Bena, to chyba własnie Ona musi zobowiązać się do doprowadzenia terapii do końca?

Jest tyle deklaracji, jest chęć działania i taka okazja, trzeba kuć żelazo póki gorące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...
Betkak: Czy Aga-ta wysłała Ci jakąś zgodę? Na forum chyba nie zagląda, ale faktycznie skoro Ona oficjalnie odpowiada za Bena, to chyba własnie Ona musi zobowiązać się do doprowadzenia terapii do końca? ...[/QUOTE]
Tak, to Aga-ta, jako osoba decyzyjna powinna się zobowiązać lub nie, jeśli nie chce szkolenia Bena, że nie zabierze go z hotelu dopóki nie zakończy się szkolenie.


[quote name='ania75']Ja na razie nic konkretnie nie zadeklaruję ale później koniec czerwca lipiec też się dorzucę ....[/QUOTE]
Aniu ogromne dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich serdecznie po przerwie :) dziekuje bardzo Wszystkim za zainteresowanie, zaangazowanie i deklaracje na Bena :). Szczegolne i niezmienne podziekowania dla P. Beaty za opieke i zorganizowanie pomocy, rowniez tej psychicznej :) i dla elik za ogarnianie spraw finansowych bez ktorych nie ruszylibysmy z miejsca.

Sytuacja Bena troszeczke sie zmienia, ale nie chcialam nic pisac, poniewaz czekalam na ostaczenie zalatwienie spraw i konkretne decyzje. Z poczatkiem maja zadzwonil do mnie Pan w sprawie Bena (z ogloszen). Wstepnie opowiedzilam mu o Benie, ale w zwiazku z tym, ze bylam w trakcie podrozy to byla bardzo wstepna rozmowa. Po powrocie skontaktowalam sie z Panem i stwierdzilam, ze najlepiej bedzie jesli Pan przeczyta caly watek skupiajac sie na konkretach dot. Bena i dowie sie o wszystkich problemach. Po przeczytaniu Pan zadzwonil do mnie i ku mojemu zaskoczeniu powiedzial, ze nie rezygnuje, ze Ben jest psem, ktoremu trzeba pomoc i nadal podtrzymuje chec adopcji. Zorganizowalismy wizyte przedadopcyjna i tutaj ogromne podziekowania dla Elaji za zaangazowanie w sprawe :) Wizyte przeprowadzila osoba z Chrzanowa, ktora mieszka kilka przecznic od Pana Macieja. Jest to osoba, ktora od lat zajmuje sie psami i ktora na wizyte do Pana poszla z dzika sunia. Wizyta wypadka pomyslnie. Wczoraj wieczorem potwierdzilam Panu, ze przyjade do niego z Benem w piatke.
Najwazniejsza sprawa, P. Beata okazala sie niezawodna - naprawde OGROMNE podziekowania:), dzieki czemu Ben bedzie mogl byc na bezplatnym programie rowniez w DS, jednak wszystkie badania Ben bedzie musial przejsc w DS. Umowa rowniez bedzie spisana z P. Maciejem. Pan o tym wszystkim juz wie i zgadza sie na to. Tutaj prosze wszystkich o cierpliwosc, poniewaz Ben po przyjezdzie do nowego miejsca bedzie musial miec czas na aklimatyzacje.

W takich chwilach proponuje powstrzymanie emocji :) - Ben nie ma jeszcze domu, ale juz wszystko jest na dobrej drodze

I naprawde jeszcze raz Wszystkim BARDZO DZIEKUJE za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze zbyt wcześnie, żeby sie cieszyć, ale jest nadzieja dla Bena. Jeśli Pan Maciej okaże Benowi miłość i cierpliwość, to będzie z nich wspaniała para przyjaciół.
Oby ta się stało. Benuś bądź grzeczny i słuchaj się Pana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...