Jump to content
Dogomania

Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dariaopole']a ty z czego się Franco nabijasz ????:diabloti:
Twoije psiaki to niby lubią w deszczu spacerować tak ??:evil_lol:[/quote]
tak , Lalunia uwielbia :loveu: :loveu: :loveu: jak jest mokro też uwielbia :loveu:
na mokrej ziemi się nie załatwi :cool1: dlatego TZ zrobił jej wybetonowany kibelek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tak , Lalunia uwielbia :loveu: :loveu: :loveu: jak jest mokro też uwielbia :loveu:
na mokrej ziemi się nie załatwi :cool1: dlatego TZ zrobił jej wybetonowany kibelek :evil_lol:[/quote]

no to ładnie ją rozpiesczacie pewnie jeszcze kibelek ma okno , zasłony , obrazy na ścianie i czasopisma coby się dziewczyna nie nudziła w czasie posiedzenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

aniołek ????? toż to diabeł wcielony. Najgorsze jest tylko to ,że nie da się na nią gniewać bo jest taka rozbrajająca. dziś na 5 minut zostawiłam moje nowe papcie-świnki na podłodze i wyszłam na chwilę z domu. po powrocie z papućka zostały wióry i zamiast ją opieprzyc to śmiałam się i patrzyłam na tego rudego debilka z chochlikiem w oczach :diabloti:

ja chyba nie powinnam mieć dzieci bo psów nawet wychować nie potrafię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']całkiem znajomy widok :evil_lol: :evil_lol: wyjmuje talerze z szafki i już kolacjusze zasiadają na swoich miejscach :cool1:[/quote]

no najgorsze jest to, że dziś Happy z Johnym się tak rozsiedli i nie chcieli dupencji ruszyć , że dla mnie było jedynie miejsce pod stołem koło Chilli. miejsce niezłe, zawsze coś ze stołu zleci ale trochę ciemno i zimno :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']no najgorsze jest to, że dziś Happy z Johnym się tak rozsiedli i nie chcieli dupencji ruszyć , że dla mnie było jedynie miejsce pod stołem koło Chilli. miejsce niezłe, zawsze coś ze stołu zleci ale trochę ciemno i zimno :diabloti:[/quote]
było sobie wziąć kocyk i latarke :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...