Jump to content
Dogomania

Groźne psy - wchodzisz na własne ryzyko - czyli boxer Medor & senior Dinuś;))


Medorowa

Recommended Posts

[quote name='Pysia']Witaj Madziu :diabloti: Chcesz? To do Ciebie zadzwonie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
:mdleje: Pysiu, bo Cię jeżami poszczuje:diabloti: :evil_lol:
[quote name='dealer']podnies sie prosze bo sie rozchorujesz i bede tesknic....:loveu:


uuuuuu Madziaaaa:diabloti:[/QUOTE]
Nie będę chorować - obiecuję:grins: Nie mogłabym Ci tego zrobić:diabloti:
[quote name='bonita'][B]Dobrywieczór córciu :loveu:[/B]
[B]Mamusia przyszła, prawda że nie zapóżno?:evil_lol:[/B][/QUOTE]
Oczywiście, że nie, Przecie to dopiero dwunosto:icon_roc::evil_lol: :evil_lol:
[quote name='evaxon']dobranoc Madziulka:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]
Dobranoc:loveu:


A potem mi się dziwią, że ze mną z dnia na dzień coraz gorzej :shake: :shake: A ponoć to było już ni emożliwe:hmmmm::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Medorowa

    3199

  • Alicja

    1267

  • e.v.a

    1082

  • agbar

    520

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']:mdleje: Pysiu, bo Cię jeżami poszczuje:diabloti: :evil_lol:

Nie będę chorować - obiecuję:grins: Nie mogłabym Ci tego zrobić:diabloti:

Oczywiście, że nie, Przecie to dopiero dwunosto:icon_roc::evil_lol: :evil_lol:

Dobranoc:loveu:


A potem mi się dziwią, że ze mną z dnia na dzień coraz gorzej :shake: :shake: A ponoć to było już ni emożliwe:hmmmm::diabloti:[/quote]

Madziaaaaa aty chyba mialas isc spac?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Pysua !!! :mad:
jak ty sie o jeżach kochanych wyrażasz ?? :mad: ehh :)[/quote]
Jeze sa okropne :cool1: Przychodzą na moje podwórko aby mnie zestresować na maxa :angryy: Chowają się pod moimi choinkami, w moich tujach i cyprysach :mad: Tylko po to aby roznosić pchły i różne cholery:razz: Na dodatek nie chcą się bawić z Szelmą :lmaa: Zamiast wykazać odrobine fantazji to na jej widok zwijają się w kolczaste kulki :-x Biedny pies musi mi szpiloka przynosić abym go wyeksmitowała na inne podwórko:shock:My nie lubimy gburów jeży :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']hehehe
a myśmy kiedyś hodowali jeżyczki
ale co wy ogrodzenia nie macie ? :diabloti:[/quote]
Mamy ...Ale tutaj są jeże - duchy przenikające przez siatki i murki :-o jest tez specjalny gatunek wyłażący z ziemi :mad::mad::angryy::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Witaj mamcia, wczoraj byłam śpiąca i nic nie kumałam, ale dzisiaj jestem chyba jeszcze zaspana bo dalej nie kumam o czym wy pitolicie:cool3::cool3::diabloti:[/quote]
Nawet nie próbuj bo możesz wylądować w szpitalu takim dla....no tych co tu pitolą :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zagadana galeria na amen:p , wszędzie tylko takie :diabloti: minki:evil_lol:[/B]
[B]Córcia jak Ty sobie możesz pozwolić na coś takiego[/B]:shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[B]A do fotków mojego wnusia to się trzeba dokopywać![/B]
[B]Patrzcie jak się do babuni cieszy słodziaczek:loveu: :loveu: :loveu: [/B]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2545/dzis17lm8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']witaj kochana:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
postanowilam ze bede cie kochac i bede dla ciebi emilusia i wogole:loveu: :loveu:[/QUOTE]
:crazyeye: Odbiło Ci:crazyeye: :stupid: :evil_lol:
[quote name='bonita'][B]Zagadana galeria na amen:p , wszędzie tylko takie :diabloti: minki:evil_lol:[/B]
[B]Córcia jak Ty sobie możesz pozwolić na coś takiego[/B]:shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[B]A do fotków mojego wnusia to się trzeba dokopywać![/B]
[B]Patrzcie jak się do babuni cieszy słodziaczek:loveu: :loveu: :loveu: [/B]
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2545/dzis17lm8.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Hello mamcia:multi: No widzisz, nachodzą nas te gaduły:diabloti: :razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']Witajcie Madziusie, Medorkusie i Dinusie, a gdzie są nowe zdjęcia?[/QUOTE]
Będą się robić;) :hand:
[quote name='Pysia']Się nie boję bo mam pogromce jeży w domu :diabloti: Nosi te paskudy zapchlone w pysku....:mad:[/QUOTE]
Hi hi:evil_lol: :evil_lol: Ja swoje tak wytresuje, że się zaczniesz bać:diabloti:
[quote name='Aga K']Pysua !!! :mad:
jak ty sie o jeżach kochanych wyrażasz ?? :mad: ehh :)[/QUOTE]
No właśnie:shake: I niby taka miłośniczka zwirzaków:shake: :evil_lol:
[quote name='Pysia']Jeze sa okropne :cool1: Przychodzą na moje podwórko aby mnie zestresować na maxa :angryy: Chowają się pod moimi choinkami, w moich tujach i cyprysach :mad: Tylko po to aby roznosić pchły i różne cholery:razz: Na dodatek nie chcą się bawić z Szelmą :lmaa: Zamiast wykazać odrobine fantazji to na jej widok zwijają się w kolczaste kulki :-x Biedny pies musi mi szpiloka przynosić abym go wyeksmitowała na inne podwórko:shock:My nie lubimy gburów jeży :obrazic:[/QUOTE]
:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Witaj mamcia, wczoraj byłam śpiąca i nic nie kumałam, ale dzisiaj jestem chyba jeszcze zaspana bo dalej nie kumam o czym wy pitolicie:cool3::diabloti:[/QUOTE]
Hi hi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:Cześć córusiu i wnusiu:loveu:

[quote name='DORRAG']Cześć Medorki:p[/QUOTE]
:hand:Fioneczki
[quote name='caroolcia'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/600/wqrwiona1cy9.jpg[/IMG][/URL]

całuski dla piękniatej fafulki o poranku :lol:[/QUOTE]
Dziękujemy :multi:

[quote name='Pysia']Nawet nie próbuj bo możesz wylądować w szpitalu takim dla....no tych co tu pitolą :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
Jakim, jakim:cool3:
[quote name='dealer']Madziaaaaa aty chyba mialas isc spac?:evil_lol:[/QUOTE]
No i poszłam:diabloti:
[quote name='evaxon']haha Madzia to taka cicho ciemna ... niby jej nie ma a jest:evil_lol:[/QUOTE]
:stop:A chcesz baysballem :lmaa:
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nie wiedziałam ,że ten watek biegnie w wielu galeriach:diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
A bo to takie gaduły:shake: Posty sobie nabijają:diabloti:

Witam Was wszystkich kochani:multi: :multi: Cieszkam się, że nas odwiedzacie:loveu:
Fotki będą dużo potem, bo o 16:30 dopiero wychodzimy:p
Jestem tak zrąbana po pracy, że miałam dziś nawet nie iść na żaden dłuższy spacer, ale jakośnie mam sumienia:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']
Witam Was wszystkich kochani:multi: :multi: Cieszkam się, że nas odwiedzacie:loveu:
Fotki będą dużo potem, bo o 16:30 dopiero wychodzimy:p
Jestem tak zrąbana po pracy, że miałam dziś nawet nie iść na żaden dłuższy spacer, ale jakośnie mam sumienia:roll:[/quote]
:lol: dlatego jestem wdzieczna bogu ze zesłał na mnie psa lenia:lol:

p.s- nie odbiło mi :loveu: zrozumiałam ze zycie jest zbyt qtotkie zeby byc nie milym dla bliznich :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:lol: [COLOR="Red"]dlatego jestem wdzieczna bogu ze zesłał na mnie psa lenia[/COLOR]:lol:

[COLOR="RoyalBlue"]p.s- nie odbiło mi :loveu: zrozumiałam ze zycie jest zbyt qtotkie zeby byc nie milym dla bliznich :loveu:[/COLOR][/QUOTE]

[COLOR="Red"]A słyszałaś powiedzenie ,,jaki pan, taki pies":siara::diabloti: :diabloti: Zresztą patrząc na fotki nie wydaje mi się żebyś miała lenia w domu:razz: (nie licząc rzecz jasna Ciebie:p )[/COLOR]

:hmmmm: [COLOR="RoyalBlue"]Yyyy, co ja miałam powiedzieć, ten tego no... [/COLOR]:siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']A słyszałaś powiedzenie ,,jaki pan, taki pies":siara::diabloti: :diabloti: Zresztą patrząc na fotki nie wydaje mi się żebyś miała lenia w domu:razz: (nie licząc rzecz jasna Ciebie:p )

:hmmm: [COLOR=royalblue]Yyyy, co ja miałam powiedzieć, ten tego no... [/COLOR]:siara[/quote]
:evil_lol: bo Tigra przed aparatem sprawia pozory normalnego psa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...