Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

Wrzuciałam info dziewczynie, która mieszka troche dalej, na Teofilowie. Trzeba sprawdzac stronę schroniska nawet po kilku miesiącach. Czy do Medora i Fundacji "Azyl" jest zgłoszone? Azyl jest na Polnej w Łodzi- Bałuty, w sumie tez tam mogła trafić. Będę miała na uwadze piesę i będe udostepniać na Fb. nic więcej nie moge zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Mamba2210']Zgłaszam oczy otwarte do pomocy :crazyeye: jednak mieszkam na drugim końcu Łodzi, może warto by było sprawdzić nie tylko łódzkie schronisko a jeszcze Zgierz, Aleksandrów, Konstantynów. Suńka zaginęła w ''dziwnym'' miejscu, może być wszędzie....[/QUOTE]

Niestety - ale nie możemy liczyc na pomoc ze strony DS....

A Nutusia mieszka pod W-wą. Dlatego każda pomoc ze strony osób, którę sa tam na miejscu - mile widziana....

Link to comment
Share on other sites

Kochane wszystkie - DZIĘKUJĘ!

W niedzielę będę w Łodzi. Kopra, czy mogłabym się z Tobą jakoś spotkać, żebyś mnie zapilotowała do tego parku/lasu? Kompletnie nie znam miasta, nie mam GPS :( Jeśli nie starczy mi czasu, żeby plakatować, przynajmniej bym Ci zostawiła plakaty, które wydrukowałam, koszulki, taśmę klejącą... Pomyślałam też żeby może wrzucać do skrzynek pocztowych domków, które tam są ponoć w okolicy... Prosto z domu pojedziemy najpierw do schronu. Fundację Azyl powiadomiłam. Medora zaraz wygooglam i też powiadomię.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze coś mi przyszło do głowy - bezdomni. Oni chodzą dużo, często też po nocach, zbierają różne rzeczy. Gdyby im porozdawać ulotki i powiedzieć, że dostaną 100 zł za znalezienie pieski (zbierzemy!), na pewno by szukali.

Edited by jola_li
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Jeszcze coś mi przyszło do głowy - bezdomni. Oni chodzą dużo, często też po nocach, zbierają różne rzeczy. Gdyby im porozdawać ulotki i powiedzieć, że dostaną 100 zł za znalezienie pieski, na pewno by szukali.[/QUOTE]

to jest bardzo dobry pomysł.Wiem bo jak my szukaliśmy psa to nikt go nie widział a jak rozwiesiliśmy wiadomość że jest nagroda to właśnie bezdomni się bardzo zgłaszali i rzeczywiście wskazywali miejsca gdzie psa widzieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ale jak to DS nie interesuje się psem?
pies może być już wszędzie, będę na zdrowiu w niedziele ale jeżeli się przestraszyła mogła lecieć na oślep i się zgubiła[/QUOTE]

Ano tak to :( DS... pracuje... i liczy, że się pies znajdzie, bo przecież zaczipowany!
Może być wszędzie :( W niedzielę zacznę od Marmurowej - może zdarzy się cud i ją tam odnajdę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']trzeba byc dobrej myśli i mieć nadzieje że ktoś ją chociaż przetrzyma[/QUOTE]

No mam nadzieję... W końcu była w obroży, więc widać, że zgubiona. Może teraz jak się ogłoszenia w necie ukażą, dzięki Ziutce ktoś spostrzeże...

Chip już zarejestrowany na mnie, ufff....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A gdyby ona wyszła z Łodzi, to pod które schronisko by podpadała?...[/QUOTE]

raczej pod łódzkie ale nie mam 100% pewnosci,moze konstantynów, do schronu może ją zgarnąc SM albo samo schronisko ale schronisko wysyła samochód tylko po psy "uziemione" czyli takie które ktoś po prostu pilnuje żeby nie zwiały, więc ja bym liczyła że ktoś zadzwoni po SM

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...