Jump to content
Dogomania

Zanim odejdzie, chce być kochanym.


Moniek193

Recommended Posts

[quote name='Figunia']Bardzo boje sie o to bezbronne stworzenie...
Oby, jak piszesz, zdolal ujsc z zyciem z tego "raju"...[/QUOTE]
myśle, ze ujdzie, ujdzie.przecież lukas jest dobrą skarbonką. tyle chyba dobrego dla lukasa.choć nie jestem do końca pewna.

[quote name='kahoona']Mam nadzieje, trafiły na twardego zawodnika, i krzykacze na dogo nie pomogą, bo dogo ze swoim zasięgiem kuca przy zasięgu i sile rażenia FB

Mam nadzieję, że trochę zaszkodzimy tej "wzorcowej" opiekunce i "profesjonalnej" behawiorystce, która jest taka skora do przypisywaniu psom agresji i decyzji o uśpieniu

Mam również nadzieję, że ona nagle nie stwierdzi, że ten biedny staruszek nadaje się wyłącznie do uśpienia....[/QUOTE]
oby kahona twoje słowa się sprawdziły. na fb z liliana walcza tabuny już od dośc dawna a ona i tak swoje robi.moze teraz się uda. tam gorąco jak czytam i dowodów coraz wiecej. o poowie chyba nawet pojecia nie mialam. dobrze, ze jest to wydarzenie na fb.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ivette3']A czy schronisko może odebrać psa na natychmiast? lub jakaś organizacja?
Byłoby to szansą dla dziadka, że przetrwa :(

[B]No i co z tą datą żądania zwrotu psa przez schron? Darowali to zlekceważenie przez p.Lilianę?[/B][/QUOTE]
pewnie może, nie wiemy tylko co zamierza. podstawy mają ale nie chcialabym, zeby lukas trafil znow do schronu. wiem, ze dom stoi otworem. ale jak i czy chcą to załatwić, to pewnie bedziemy czytac na stronie schroniska.
data polubowna nie została dotrzymana,dlatego chyba sprawa u prokuratora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']zapisuję się[/QUOTE]

Wejdź na fb- tam jest już tłum osób i sprawa zrobiła się rozwojowa w zawrotnym tempie :(

[URL="https://www.facebook.com/events/329513907154227/329647163807568/?comment_id=329681503804134&notif_t=event_mall_reply"]https://www.facebook.com/events/3295...ent_mall_reply[/URL]

Czy ten pies może uciec, być grożny...lub potrzebować takiego "opakowania"? Przecież on widzi, że jest ograniczony w przestrzeni.
Pamiętam mojego Światunia, który prawie nie widział...ale gdy my wejście do pokoju zastawiłam na moment mycia podłogi, to chciał stołek storpedować, tak mu się oraniczenia nie podobały :(.
Czemu ten staruszek musi takie "cyrki" znosić skoro ma propozycję darmowego domu i ludzkiej indywidualnej opieki?


[IMG]http://s2.postimage.org/tgkhpamu1/Luki.jpg[/IMG]

Edited by ivette3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']
[url]http://s2.postimage.org/tgkhpamu1/Luki.jpg[/url][/QUOTE]
zdjęc chyba cytować nie można ale nie umiem inaczej.patrzę na minę lukasa i serce boli. jak on tam się porusza? ledwo chodzi wiec chyba strasznie mu tam trudno. może to i zalecenie. moze tak robią inni.ale nja na to nie moge patrzyć.

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Urażona czy nie, fali nie zatrzymasz, ludzie wiedzą, ludzie pamietają, ludzie opowiadają, juz nawet zaczęli :)

[URL]https://www.facebook.com/events/329513907154227/329529067152711/?comment_id=329537987151819&notif_t=event_mall_reply[/URL][/QUOTE]

Dla przypomnienia na nowej stronie zacytuję link do fb.Odwiedzajcie i zapraszajcie znajomych,informujcie ludzi.To dla Lukasa i innych psiaków szansa na wyzwolenie z rąk "dziwaków" :shake:

Link to comment
Share on other sites

Grupa osób bardzo zatroskanych losem Lukasa postanowiła skontaktować się ze schroniskiem "Kundelek" w Rzeszowie w celu wyrażenia niepokoju zbyt rozciągniętymi procedurami, które słusznie zostały wdrożone przeciw p.Lilianie M. przez schronisko, jednak oddalają w czasie odzyskanie psa z nielegalnego obecnego miejsca jego pobytu-Przystani u Liliany.

Otrzymaliśmy odpowiedź, iż schronisko zanim wystąpiło do sądu o wyegzekwowanie zwrotu psa, proponowało p.M. datę dobrowolnego zwrotu psa do dnia 25 stycznia br.
...
Pani L.M. terminu nie dotrzymała, pismo zignorowała, co zaskutkowało wdrożeniem procedur prawnych.

Jednak kierownictwo schroniska wzięło pod uwagę nasze serdeczne prośby oraz podzielając naszą uzasadnioną troskę o starego psa wyraziło wolę, że jeśli p.M. odda psa schronisku w Rzeszowie, w czym grupa kontaktujących się ze schroniskiem osób (dane osobowe znane kierownictwu schroniska) chętnie będzie pośrednikiem , to schronisko Kundelek w Rzeszowie gotowe jest natychmiast, w chwili zwrotu psa przez p.M. odstąpić od drogi prawnej przeciw p.M. w sprawie psa Lukasa.

Zwracamy się zatem do P.Liliany M. o natychmiastowy zwrot psa Lukasa w zamian za co liczyć może na spełnienie powyższej obietnicy.

Edited by Szamanka
Usuniecie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

informuje że Pani Liliany nie ma na tutaj, nawet nie wiem czy jest na Dogomanii, ale na wątek nie wchodzi.....

wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie, listownie, e-mialowo...

Schronisko tym bardziej zna te namiary.

A Lukas cudowny pyszczek, zadbany, zaopiekowany, pieknieje z dnia na dzień ;)

ale z niego cudowny psi dziadzio :)

Link to comment
Share on other sites

migama - czytałam o tym na fb i bardzo się ucieszyłam :) z takiej propozycji rozwiązania.
Trzymam kciuki za rozsądek osób, które p.Lilianie doradzają.
Ona chyba wie, że jeśli dopuści do procesu o odebranie psa, to będzie musiała jeździć na rozprawy do Rzeszowa? to raczej kosztowny biznes :roll:.
Skoro musi zbierać datki od ludzi na utrzymanie psów, to chyba nie stać ją na wycieczki do sądów oddalonych kilkaset km ? Adwokaci i pełnomocnicy są jeszcze kosztowniejsi.

Myślę, że życzliwi jej ludzie czytają fb i ten wątek - więc powinni być lojalni i o ile sama nie czyta...to uświadomić ją, że ma dobry wybór...tylko musi szybko z niego skorzystać.

Link to comment
Share on other sites

ivette, Pani M. dostala info. Mma nadzieje, że na spokojnie przemyśli naszą propozycje.Pani M. musi zdac sobie sprawe, ze my nie odpuścimy i zrobimy wszystko ay odzyskac Lukasa. To jest jedno z najlepszych rozwiązań jakie zaproponujemy Pani M. Ludzie cisna takze najlepiej, zeby jak najszybciej nam odpowiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Informuje , że prawna opiekunka Lukasa nie ma konta na dogomanii, nie zamierza go mieć i nie zagląda tutaj, nie będzie się odnosić do

powyższych wpisów, a ja dla jej spokoju nie przekazuję informacji.

Lukas czuje się super, kwitnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migama']prosze czytac ze zroumieniem. i prosze uwierzyc ze juz sie odniosła. chyba ze cos umknelo. A to Ci niespodzianka.:)[/QUOTE]

ten wpis nie dotyczy psa Lukasa.

Ja napisałam prawdę i powtarzam, że pani Liliana nie będzie się tutaj do niczego odnosić.

Nie życzy sobie również używania jej danych osobowych tutaj.

Dziś zamieszczono zdjęcia Lukasa, wygląda doskonale i dobrze się czuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elke']ten wpis nie dotyczy psa Lukasa.

Ja napisałam prawdę i powtarzam, że pani Liliana nie będzie się tutaj do niczego odnosić.

Nie życzy sobie również używania jej danych osobowych tutaj.

Dziś zamieszczono zdjęcia Lukasa, wygląda doskonale i dobrze się czuje :)[/QUOTE]
a skąd pani liliana wie, ze tutaj ktos zamieszcza jej dane osobowe? przecież tu nie zagląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elke']wie ode mnie, i proszę nie zaśmiecać wątku Lukasa

zapraszam wszystkich zainteresowanych losem pieska na grupę Lukasa na FB , są nowe zdjęcia :)[/QUOTE]
ależ nie zaśmiecam. likas i pani liliana to na dzis jedno. proszę wiec przekazac wszystko a nie wybiorcze wiadomosci.
zdjecia lukasa wszyscy widzą i nie mają najlepszej rekomendacji, nawet na grupie są wypowiedzi, ze wygląda na zmeczonego.
nic poza tymi dwoma zdjeciami niewiele mowiacymi, bo wylada na to, ze lukasek przestal chodzic, nie wynika. a szkoda. ale czekamy na wiadomosci. od weterynarza. bo one są ważniejsze niz zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']euphoria210, przede wszystkim ta pani nie prowadzi żadnego hoteliku, nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej i wszystko co robi jest nielegalne, ciekawe na jaką kwotę podatku wycenił by te dochody odpowiedni Urząd Kontroli Skarbowej[/QUOTE]
tak głęboko nie sięgam, ale jak tak piszesz, to znaczy, że tak jest. tym więc bardziej to wszystko jest smutne. czekam na reakcję schroniska.znaczy na jakieś konkrety.obiecali pisać na bieżaco co i jak i na pewno gęby cholewy nie zrobią.a na wiadomości z wczorajszej wizyty od lekarza się cos doczekac nie mogę. miały być w nocy ale nic, zero.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']euphoria210, przede wszystkim ta pani nie prowadzi żadnego hoteliku, nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej i wszystko co robi jest nielegalne, ciekawe na jaką kwotę podatku wycenił by te dochody odpowiedni Urząd Kontroli Skarbowej[/QUOTE]

Kwota należnego podatku od oszacowanych nielegalnych przychodów to jedno, dodatkowo musi być jeszcze grzywna bo to przestępstwo skarbowe. A grzywny są nawet do miliona złotych, tyle pewnie nie dostanie, ale będzie bolało, oj będzie.....:evil_lol:

Podłożyła sie Liliana, oj podłożyła, skany zrobione, kopie przelewów zebrane, nawet się nie narobią bo wszystko na tacy dostaną....

No i nie ma naszej ulubienicy tutaj:
[URL]https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx[/URL]

i wszystko jasne:mad:

Link to comment
Share on other sites

Obiecywałam tu kiedyś wyjaśnienia, ale wszystko i bez tego ujrzało światło dziennie bardzo szybko, a że miałam akurat egzaminy to wręcz śmignęło mi tylko przed oczami, że tak dużo się tu dzieje. Jednak słówko od siebie jestem Wam winna, dlatego zapraszam na wydarzenie na facebooku, gdzie zarówno Anna Maria Jakimowicz, jak i ja opisujemy dokładnie wszystko z naszej strony! [url]http://www.facebook.com/events/329513907154227/[/url]

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale jak zobaczycie sprawa przez długi czas była trochę zagmatwana a i moja nieobecność trochę się do tego przyczyniła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Cieszy mnie postawa schroniska, tym bardziej,
że L.M pozwoliła sobie nieźle publicznie obsmarować schron.[/QUOTE]
mnie również cieszy i to bardzo. zarzucanie przez panią lilane schronisku znęcanie się nad zwierzętami, było strzałem w stopę. ja bym na miejscu schroniska nigdy nie odpuściła tego pomawiania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...