Jump to content
Dogomania

Zanim odejdzie, chce być kochanym.


Moniek193

Recommended Posts

ja mam nadzieje , ze prawo stoi po stronie schrnsika w tym wypadku . Pani J. G. ( ktora lubi strony wegeterianskie, schronisko psitulmnie i tak dalej) zaskoczona faktem ze sika stary pies w domu zawiera umowe z Pania Liliana. Przeciez nie moze byc takiej samowolki.Miedzy jedna a druga adopcja ile mogło uplynac ? dwa, trzy tygodnie???? Mma ochote tej Julii pojechac na tablicy FB. Schronisko zawara\ło umowe z Julia? Julia sie nie wywiazała. Mam nadzieje, ze jakis madry prawnik pomoze schronisku. Jednak moze ktos ze schroniksa nas uspokoi dobrymi wiadomosciami. Ja tu zgladam z niecierpliwoscia :) Wlasciwie chodzi mi o to, czy zgodnie z prawem Pani Liliana jest jego wlascicielem. Przeciez schronisko ma prawo monitorowac warunki psa po adopcji. Psa nie ma u J. G. a z nia zawarło umowe, Schronisko wg mnie ma prawo odebrac tego psa.

Edited by Szamanka
Ujawnienie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napisalam na stronie Pani Liliany komentarz, ze na Lukasa czeka dom staly, bezplatny. Moj komentarz zostal usuniety ale w ten sposob ze ja go widzialam. Moja czujnosc zostala uspiona. Nikt go nie widzial oprocz mnie. To coraz bardziej niepokojące!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']a może Bjuto w tym twoim zakłamaniu i udawanej dobroci pochwalisz się coście zrobili z Lola która miała szansę na dom i mógła spać na kocyku w domu ale przez wasze machloje finansowe i wasze udowadnianie kto ma wladzę dalej gnije w schronie w budzie na mrozie , kilkunastoletni, kilkukilogramowy, zapomniany, chory na serce psiak! bywasz na jej wybiegu bierzesz wszystkie psiaki na spacer ale jej NIGDY! i z pewnością pozapraszasz tu wiele swoich "koleżanek" by Cię broniły ale powiem ci tylko - żygać mi się chce jak czytam twoje pełne "ciepła " wpisy a miałem osobiście okazje cie poznać i przekonać się jaka jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tu możecie przeczytać jaką krzywdę zrobiono psiakowi:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138259-MURZYN-i-LOLA-razem-po-grób-Murzyn-za-TM-Lola-zostaje-rezydentką-w-schronisku[/URL]

a Lukasa mi najbardziej żal w tym wszystkim ..................... powinien trafić do sprawdzonego dobrego domku , u mnie nigdy żadn psiak nie był w klatce, a mam różne stany i przypadki -same staruszki i to mi wystarczy!!!!

a tu jaki jestem ja jakby znowu próbowano mnie atakować!:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237615-***-Galeria-naszych-Kochanych-Nosów-***[/URL][/QUOTE]

Niestety zakłamania to na fb i dogomanii nie brakuje...ale to nie wina portalu to ludzie, zwierzolubkami się nazywają.....

Tworzą swoje historie, które niestety uroiły się tylko w ich głowach, bo z rzeczywistością nic wspólnego nie mają....

euphoria210 ..... po prostu jedyne co robi to pisze i pisze i pisze o Lilianie.......

Nie powiem jak to się fachowo nazywa, ale ciekawa jestem która to Pani na FB.... bo jest kilka takich, które żyją życiem Liliany.....

Co do Lukasa, jego stanu prawnego itp. itd. są informacje na FB ....

Co do umowy też jest, a przepisy są znane zainteresowanym,,,,,

dodatkowo: Bjuta ....nie każda umowa taka sama ...jak nie każdemu psu na imię Burek...

Pani zakładająca wydarzenie powinna je usunąć, bo pies ma dom, jest zaopiekowany, zadbany.....

Szkoda, że żadna z Pań nie zabrała go do siebie tylko czekała, aż nie będzie już takiej okazji.... teraz doskonali krzyczą "był dom", to dlaczego

dom nie zabrał psa???

A co to za dom, który na wniosek kilku krzykaczek chce 17letniemu psu zabierać ciepło, miłość i opiekę, dla swojego widzi mi się,,,,,

To dopiero byłaby trauma dla Lukasa, szkoda że nikt tego nie zauważył, a zwierzolubami się nazywacie...

Była kontrola INSPEKTORA z OTOZ Animals i jest raport...


Każdy, kto jest zainteresowany informacja w sprawie przeprowadzonej kontroli - prosze dzwonic lub pisac.

E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel: (58) 550 43 78


Zapraszam wszelkich dyskutujących do wykonania telefonu....

ewentualnie osobistej wizyty .....

a najlepiej o nieodzywanie sie w sprawach, o których nie mają pojęcia .....

natomiast Pani, która ma domek dla staruszka, proszę przekazać, że mogę znaleźć setki staruszków do zabrania na cito...............


Ponieważ większość informacji na tym wydarzeniu jest domniemanych, a osoba która jest właścicielem psa i o której się dyskutuje nie figuruje

na dogomanii, proszę prowadzącą o usunięcie wątku, którego celem już nie wiem co jest.....

Prośba idzie również do admina dogomanii.

Edited by elke
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Popieram. Sama mam pieska niewidomego i wiem, jak potrafi być czasem zagubiony- wstaje w nocy, nie wie, gdzie jest. Zastanawia się, czy to już dzień, czy noc jeszcze. Wstaje i idzie sobie w dal:) A potem stoi przed ścianą i nie potrafi wrócić. Tylko mój pies śpi ze mną w pokoju (ale nie wymagam tego od wszystkich) i ja jestem bardzo na niego wyczulona (tego też nie wymagam od każego) budzę się więc zawsze, idę po psa i zanoszę z powrotem na poduszkę, gdzie zwija sie w kłębuszek i od razu zasypia. Ale Lukasek jest starszy od mojego staruszka, widać, ze to bardzo leciwy piesek, do tego także niedowidzący- takie psiaki mylą kierunki, pory dnia i zapominają, gdzie i po co idą-starość:roll:. Poza tym Lukasek mieszka dopiero krótki czas u pani Liliany- ma kompletne prawo być zupełnie zdezorientowany, a z mojego doświadczenia z psiakmi (tylko moimi i schroniskowymi, ale jednak) wynika, że w takich przypadkach ograniczenie ruchowe może wpłynać pozytywnie na psa. Klatka może działać uspokajająco.(oczywiście mówimy tutaj o specjalnej klatce o odpowiedniej wielkości) Przede wszystkim jednak zapewnia mu bezpieczeństwo.Zresztą to wszystko zalezy od samego psa i od tego, jak reaguje na klatkę.

I proszę nie piszcie, że patrzy smutnymi oczkami z klatki. To niepoważne. A jak ma patrzeć. To stary, zmęczony pies.[/QUOTE]


szkoda tłumaczyć, Panie mają i tak swoje zdanie ( coś w typie "klatka jest zła", biedny Lukas...... ) cokolwiek to miałoby znaczyć,

bezpieczeństwo psa to już sprawa drugorzędna, byleby sobie popisać .....

znamy i olewamy ;)

Link to comment
Share on other sites

mnie nie pokoi sposob pozyskania psa. Wszystko inne bedzie teraz poprsotu nie pokoic. Na psa czeka dom stlay. Pies ma jechac do domu stalego bezplatnego a trafia do przystani. Widzimy zdjecia od Pani Julii z domu stalego a tak naprawde pies jest w przystani. Czuje sie oszukana. Zbiera sie na niego kase i mowi jak swietnie wyglada w nowym wdzianku. Blokuje sie niewygodne pytania i usuwa komentarze z informacjami, ze jest dom staly. Im bardziej sie zaglebilam w ten temat tym bardziej jestem przerazona. Jeszcze wczoraj mialam tylko watpliowsci intuicyjne. Dzis juz mam pewnosc, ze jest to poprostu biznes, ta cala przystan.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migama']mnie nie pokoi sposob pozyskania psa. Wszystko inne bedzie teraz poprsotu nie pokoic. Na psa czeka dom stlay. Pies ma jechac do domu stalego bezplatnego a trafia do przystani. Widzimy zdjecia od Pani Julii z domu stalego a tak naprawde pies jest w przystani. Czuje sie oszukana. Zbiera sie na niego kase i mowi jak swietnie wyglada w nowym wdzianku. Blokuje sie niewygodne pytania i usuwa komentarze z informacjami, ze jest dom staly. Im bardziej sie zaglebilam w ten temat tym bardziej jestem przerazona. Jeszcze wczoraj mialam tylko watpliowsci intuicyjne. Dzis juz mam pewnosc, ze jest to poprostu biznes, ta cala przystan.[/QUOTE]

no to do Prokuratury..a nie tutaj wylewać swoje smutki proszę ....

bo mnie to bardziej jednak na pomówienia wygląda....

Link to comment
Share on other sites

ktos wlasnie czytal wydarzenie na FB - to jest źródlem niepokoju." Kazdy wlasciciel psa ma prawo oddac psa pod opieke w chwili, gdy ma taka potrzebe i nikomu nie ma obowiazku sie z tego tlumaczyc." - to stwierdzenie Pani lIliany bardzo mnie nie pokoi. W takim razie, ja jutro ide po psa do schronieska, nie czekam na wizyte poadopcyjna bo przekazuje psa w miejscu, gdzie ktos bedzie na niego zbieral kase . Po czym bede usowac wszelkie watpliowsci, tak na wypadek zeby nikt nie zadwał trudnych pytan.

Link to comment
Share on other sites

a Pani reprezentuje władze schroniska??? bo jeśli nie, to nie należy to chyba do Pani kompetencji,,,,,

i nie Pani powinna się wypowiadać w tym temacie.....

na niepokój to ewentualnie moge polecić środki uspokajające :)

Link to comment
Share on other sites

Muszę się włączyć do rozmowy, jestem poruszona sytuacją pieska i jest mi bardzo przykro. dostałam infromajcę od Migamy właśnie o Lukasie, najpierw o nim, potem info o tym, że czeka na domek i następnie to z przystanią... nie mam już niestety wątpliwości. Jeśli pani Liliana usuwa niewygodne pytania, blokuje na fb.. to wzbudza tym zachowaniem masę wątpliwośći. zadałam pytanie dlaczgo Lukas od pani, ktorra zrezygnowała z adopci bezpośrednio trafił do przystani? [COLOR=#000000]. a panni Liliana nie potrafi odpowiedzieć?

Swietny cytat Migama" Kazdy wlasciciel psa ma prawo oddac psa pod opieke w chwili, gdy ma taka potrzebe i nikomu nie ma obowiazku sie z tego tlumaczyc." to mówi miłośniczka zwierząt?? tak na chłodno, racjonalnie. tak mówi miłośniczka zwierząt? przecież to pani powinna się cieszyć, że pies moze mieć normalny dom. Jak pani dobrze wie, hotelik nawet najlepszy nie zastąpi nigdy normalnego domu! tak jest i z pani przystanią.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiście stroną jest schronisko, i to ono powinno sprawę pociągnąć dalej. Pani L. wyjaśniac nic nie chce. Usuwa, blokuje, nie odpowiada na pytania.to dobitnie świadczy, że cos w przystani jest nie tak. Jak można nie rozliczyć się z pieniędzy za leczenie, przedstawić fv, dokładnie grosz do grosza. to jest tzw. transparentość?

Link to comment
Share on other sites

Pies ma właściciela, a konkretnie dla tych co maja problem ze zrozumieniem slowa pisanego LUKAS ma DOM !!!!!!!!!!!

a pytania dotyczące obaw , bo "jedna pani drugiej Pani",,,, proszę kierować do OTOZ Animals, powyżej podany nr....

szybciej zejdzie zamiast tutaj klikać :)

pytania o inne niepokoje to do lekarza....

i proszę się skupić na pomocy psu który nie ma domu:

tutaj np. Jurand 17 lat - bezdomny...

[url]https://www.facebook.com/events/530826466949114/[/url]

oraz wiele biedactw staruszków....

[url]https://www.facebook.com/adopcjestarszychpsow?ref=ts&fref=ts[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olala.']rzeczywiście stroną jest schronisko, i to ono powinno sprawę pociągnąć dalej. Pani L. wyjaśniac nic nie chce. Usuwa, blokuje, nie odpowiada na pytania.to dobitnie świadczy, że cos w przystani jest nie tak. Jak można nie rozliczyć się z pieniędzy za leczenie, przedstawić fv, dokładnie grosz do grosza. to jest tzw. transparentość?[/QUOTE]

proszę zgłaszać sprawę do schroniska ( o ile odkryła Pani coś nowego ) bo ....ech proszę samemu doczytać w końcu ze zrozumieniem....

ewentualnie zamiast snuć domysły zgłosić sprawę do wydziału badania miejsc gdzie coś jest nie tak..... skoro "coś w przystani jest nie tak".......

Edited by elke
Link to comment
Share on other sites

nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytania oczwiście. a wracając do fb. dlaczego nie usunęla Pani swojej odpowiedzi skierowanej do bardzo rzeczowego (usuniętego przez Panią posta Pani Ali oraz wszystkei posty Magdaleny) post był pytaniem odnośnie transparentności przystani.przeciez dla postrnonnej osoby, pani odpowiedzi na fb są pozbawione sensu - dyskutuje Pani na fb. tylko ze swoimi "zwolennikami" (ktorzy dziają w dobrej wierze) usuwa wszystkie niewygodne komentarze.
dlaczego rzeczową rozmowę, rzeczowe pytania (ja zadawałam je w dobrej wierze) usuwa Pani i posługuje się językiem jak z telewizora, a ściślej językiem politykow - co to w ogole znaczy - pytanie i inne niepokoje do lekarza. co to w ogole znaczy:)
Muszę Panią zmartwić, dla części osób było widocznym to, ze usuwa Pani to z czego nie potrafi się Pani wytłumaczyć, i bardzo przy tym Pani sobie szkodzi, śmiesznie wyglądają te dziurawe wątki na stronie przystani.
Odnosnie pieska Juranda... bardzo słaba retoryka....
Jaki dom ma LUkas? prawdziwy? czy jest to przystań (a pieniądze będzie Pani zbierala od ludzi) to jest prawdziwy dom? dlaczego Pani się nie stara by jak najmniej było piesków w przystani, dlaczego interesuje się Pani tymi "medialnymi"


[quote name='elke']Pies ma właściciela, a konkretnie dla tych co maja problem ze zrozumieniem slowa pisanego LUKAS ma DOM !!!!!!!!!!!

a pytania dotyczące obaw , bo "jedna pani drugiej Pani",,,, proszę kierować do OTOZ Animals, powyżej podany nr....

szybciej zejdzie zamiast tutaj klikać :)

pytania o inne niepokoje to do lekarza....

i proszę się skupić na pomocy psu który nie ma domu:

tutaj np. Jurand 17 lat - bezdomny...

[URL]https://www.facebook.com/events/530826466949114/[/URL]

oraz wiele biedactw staruszków....

[URL]https://www.facebook.com/adopcjestarszychpsow?ref=ts&fref=ts[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

proszę mi nie dyktować co mam robić. z tym czytaniem ze zrozumieniem - cholernie słaba retoryka:) proszę odpowdzieć na moje pytania, te kasowane na fb. te tutaj. Domysły? Jak ktoś kasuje, sam wzbudza podejrzenia.. niech Pani rzeczowo spojrzy na śmieszną, dziurawą stronę gdzie rozmawia Pani z duchami i z wszystkimi tymi, ktrorzy dizałają w dobrej wierze. bardzo ślepo. Tak jak jedna Pani, która pisze o papierakach (w sytuacji gdy Pani nei potrafi przedstawić fv za leczenie) to może warto od dzisiaj je zbierać, by nie wzbudzać podejrzeń..

Uważam, że lubi Pani zwierzenta (lubi się też np. rosół) jednak nie jest Pani prawdziwym szaleńcem na ich punkcie. po prostu działalność biznesowa przycmiła dawny Pani zapał.

Z tego względu, że usunęła Pani posty Magdaleny, Pani Ali na fb, także moje jest pani NIEWIARGODNA.

Ja pisząc je sądziłam, że otrzymam rzeczową konkretną odpowiedź.





[quote name='elke']proszę zgłaszać sprawę do schroniska ( o ile odkryła Pani coś nowego ) bo ....ech proszę samemu doczytać w końcu ze zrozumieniem....

ewentualnie zamiast snuć domysły zgłosić sprawę do wydziału badania miejsc gdzie coś jest nie tak..... skoro "coś w przystani jest nie tak".......[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem do kogo te pytania....

bo Pani Liliany nie ma na dogo , heheee

wszelkie info sa na grupie, info o warunkach również w OTOZ :)

niektórzy wolą się psami zajmować, zamiast odpowiadać na te same pytania wciąż...bo ktoś nie potrafi czytać.....a ktoś inny ma problem

z rozumieniem czytanego tekstu ....

są takie specjalne ćwiczenia czytania ze zrozumieniem...... :) jakby co można szukac na necie .....są też pozycje książkowe....

a to jaki ma dom to może też proszę doczytać na FB.....

bo nawet umowa jest przedstawiona, ale jak ktoś nie chce to nie zobaczy choćby patrzył......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olala.']proszę mi nie dyktować co mam robić. z tym czytaniem ze zrozumieniem - cholernie słaba retoryka:) proszę odpowdzieć na moje pytania, te kasowane na fb. te tutaj. Domysły? Jak ktoś kasuje, sam wzbudza podejrzenia.. niech Pani rzeczowo spojrzy na śmieszną, dziurawą stronę gdzie rozmawia Pani z duchami i z wszystkimi tymi, ktrorzy dizałają w dobrej wierze. bardzo ślepo. Tak jak jedna Pani, która pisze o papierakach (w sytuacji gdy Pani nei potrafi przedstawić fv za leczenie) to może warto od dzisiaj je zbierać, by nie wzbudzać podejrzeń..

Uważam, że lubi Pani zwierzenta (lubi się też np. rosół) jednak nie jest Pani prawdziwym szaleńcem na ich punkcie. po prostu działalność biznesowa przycmiła dawny Pani zapał.

Z tego względu, że usunęła Pani posty Magdaleny, Pani Ali na fb, także moje jest pani NIEWIARGODNA.

Ja pisząc je sądziłam, że otrzymam rzeczową konkretną odpowiedź.[/QUOTE]

to jednak jak grochem o ścianę..... kolejne pomówienia..heheh...bo ja nic nie kasowałam....

Link to comment
Share on other sites

nie dyktuję , proponuję....bo póki co to albo INSPEKTOR albo PROKURATOR może podjąc działania, może ktoś jeszcze...ale nie osoba prywatna, więc szkoda

czasu po prostu.....

baaaa nawet nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Pani i innych pytania jeśli nie chce :)

chyba że ma Pani jakiś przepis prawny na to????

Link to comment
Share on other sites

i na tym kończę dyskusję, ja bynajmniej nie mam na imię Liliana....

uważam za niegrzeczne pisanie i wymyślanie czegoś co jest niezgodne z prawdą...

podaję na podstawie informacji z FB że LUKAS ma dom..... nie szuka domu ......

ja osobiście widziałam zdjęcia, zainteresowani mogą sami oglądnąć,

w razie konkretnych zarzutów zgłaszać się do odpowiednich Organizacji .....

no i osobiście polecam poświęcić czas psom "realnie" bezdomnym.....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#222222][FONT=Verdana]Nie chodzi tu o zaden zapis prawny a istote jakim jestLukas. Nie wyobrazam sobie jako wolontariusz wyadoptowac psa Pani X poczymdowiedziec sie ze jest w platnej przystani Y.Sama wspołfinasuje domytymczasowe. Jednak pies zawsze docelowo trafial do takiego domu. jesli domtymczasowy budzi watpliwosci to sie go zmienia.Mam nadzieje, ze schroniskoweźmie sobie za cel i nie odpusci jak rowniez wolontariusze z nim zwiazani.Niejednokrotnie jestemy swiadkiem pytan i watpliwosci na forum takim jakdogomania. Nikt jednak nie usuwał wszystkich pytań. To jest jakas chinskarepublika ludowa. Nikt by tutaj sie denerwował, gdyby pisek docelowo trafił doPani Liliany. Wyglada na to, ze pies adoptowany był tylko po to, zeby tamtrafic. Wchodzac na wydarzenie Lukasa - wzajemnej adoracji- nie otrzymujemyodpwiedzi na pytania bo jestesmy zablokowani. Budzi to szereg nastepnychspekulacji i kolejnych pytań. To juz swiadczy o Przystani. Pierwszy raz sie zczyms takim spotkałam. Ja sama wyadoptowałam psa i mam po czterech latach tylepokory, ze licze sie kazdego dnia z wizyta poadopcyjna i z tym ze kazdego dniamoge byc rozliczana z tego jak sie opiekuje moim psem. Jakikolwiek wolontariusz, ktory był zwiazany z moim psem ma prawo wyjasnień na co choruje i co robie bytemu zapobiegac. Nie mam nic do ukrycia wobec czego mam w sobie sporo pokorywobec faktu, ze uwazam sie nie za wlasciciela a opiekuna!!!! [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...