Jump to content
Dogomania

Szczenię charta wrzucone przez płot do schronu! JUZ WE WŁASNYM DOMKU NAD MORZEM!


modliszka84

Recommended Posts

Słuchajcie osoba, która chciałaby zaadoptowac chartolka, naprawdę powinna się zastanowić, ze względu na ewentualne koszty wizyt u weterynarza. Bowiem jak napisałam w jednym z postow, psy te często w biegu ocierając się na przykład o krzewy, często przecinają bardzo cieńką skórkę, lub poduchy pod łapkami. Wiąże się to tez z częstą narkozą lub znieczuleniem miejscowym, gdzy trzeba wtedy psa przytrzymać, co nie jest zbyt przyjemne dla kochajacego właściciela. I nie piszę tego by kogoś urazić, tylko w trosce o charciątko ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naprawdę podziwiam dziewczyny z Poznania z dwóch fundacji, które ze spokojem bardzo dokładnie sprawdzają potencjalne domy. Dlatego biorę z nich przykład i bardzo proszę [I]tossaa[/I], o opisanie w jakich warunkach i z jakimi zwierzętami, ma zamieszkać charcik. Także opisz otoczenie, chodzi mi o tereny zielone. Nie musisz pisać na forum, by wszyscy to czytali. Najlepiej na pv, do [I]Ambra[/I] lub [I]modliszka84[/I], ponieważ one już długo pomagają psiakom ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę coś dodać, to uważajcie, by charciątko nie dostało się w ręce pseudohodowców.
Jeśli chodzi o Saksanę, to za nią ręczę. Pies miałby wymarzone warunki i dużo serca z Jej strony, oraz ze strony Jej dzieci (dorosłych).

Link to comment
Share on other sites

Mogłam zaoferować chartolkowi tylko tymczas, i jutro po niego jadę do schroniska. Dalej psiak będzie odebrany z Poznania, gdyż są dwie potencjalne osoby do adopcji charciątka, które będą miały bliżej, niż do Pabianic. Obie posiadają już psy i opisały warunki w których piesek będzie przebywał, kontaktowały się z [I]Ambra[/I] i [I]modliszka84[/I] ;)

Link to comment
Share on other sites

a Saksano tak odnosnie narkoz to charty muszą ich solidnie unikac maja bardzo slabe serduszka i kazda narkoza moze sie zle skonczyc i nalezy ich unikać! takie slabeuszki z nich są:roll:
Saksano masz maile ode mnie! czy masz aparat zeby chłopaka jutro obstrykać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']a Saksano tak odnosnie narkoz to charty muszą ich solidnie unikac maja bardzo slabe serduszka i kazda narkoza moze sie zle skonczyc i nalezy ich unikać! takie slabeuszki z nich są:roll:
Saksano masz maile ode mnie! czy masz aparat zeby chłopaka jutro obstrykać:cool3:[/quote] Jeśli Saksana nie ma, to ja mam...:razz: I z chęcią bym odwiedziła Soniulkę....

Link to comment
Share on other sites

Maluch jedzie sobie teraz pociagiem.
Udało mi sie zdazyc wrócic i pojechac doi schroniska, odwiezc Saksane z Małym na dworzec.

A charcik jest uroczy, jak pieknie próbuje szczekac :evil_lol: jest strasznie przymilny, lgnie do ludzi, bardzo ciagnie za męzczyznami, buziaki rozdaje i ... zjada rozne świnstwa znalezione na ulicy :mad:

Koty tez lubi, bo dzis w schronisku pobiegł do kota i cudem nie został przez niego pobity - na szczescie kot nie wycelował...

A takie z niego chucherko ze :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...