Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

Tego dnia to dostawał takie mięciutkie psie smaczki z rybką chyba... A od salonu gratis miał jeszcze obcięte pazury, wyczyszczone uszy i wyfurminatorowaną sierść.

 

Jak dla mnie zabieg jak zabieg, istotne kto go robi. Bo ten salon to najpierw obwąchałam na wszystkie strony, poszłam obejrzeć, pogadać z dziewczyną i dopiero się umówiłam. Ktoś, kto sprawdzał, czy to nie boli na własnych zębach i dziąsłach mnie przekonuje, mimo że dziewczyna jest z zawodu kosmetologiem. O wiele bardziej, niż wet, który woli przywalić psu narkozę i mieć z głowy problem z szarpiącym się psem.

 

Pani, która prowadzi ten salon ma MEGA rękę do psów. Aż mnie zazdrość skręcała. Maniek po zabiegu ani nie rwał się do mnie (a nie lubi zostawać gdzieś beze mnie) ani nie rwał się z gabinetu, był zupełnie na luzie.

 

Trzeba tylko pamiętać, że to jest zabieg kosmetyczny a nie leczniczy czy stomatologiczny. Przy mega kamieniu zdarza się, ze zęby trzymają się tylko na tym kamieniu i przy czyszczeniu po prostu wypadają. U Mańka takiego problemu nie było, więc wolałam taki zabieg niż narkozę i wszystko co się wiąże z zabiegiem w narkozie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Się trenuje - się ma talię :D

Wet mój też twierdzi, że jest ok.

 

Swoją drogą kiedyś wrzucę zdjęcie psa mojej matki - jemu naprawdę widać żebra! Tylko nie zgłoście mnie potem do TOZu :D

A tak serio to mama ma 11-letniego mieszańca labradora, który ma lekką dysplazję biodrową i dla którego jedyną szansą na zdrowe i długie życie bez bólu to figura Anji Rubik. I taką ma i od lat nie musi brać leków.

 

Poza tym robimy teraz dość długie spacery wieczorne (w końcu po upałach i nie ma ryzyka, że psa będę do domu niosła), codziennie po 4 - 5 km.

 

Pozdro od fit-Mania i tłustej Rici

(może kiedyś się zamienimy :D)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przepis na udany dzień by Maniek:

 

- odsuń kanapę od ściany;

- wejdź do skrzyni;

- zrób sobie tam norę;

- poszarp poduszki na strzępy;

- wyściel norę uzyskanymi strzępami.

 

Gotowe!

Dobra robota, możesz wyjść ze skrzyni i uwalić się na kanapę jak cywilizowany pies.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oj tam, oj tam. Będę psu poduszki żałowała. I tak ich nigdy nie lubiłam. A łóżko kupuje nowe. Metalowe :D

 

Penisa ostatnio zostawiłam mu, jak szłam w zeszły piątek na balety na noc... Nie tknął go dopóki nie wróciłam w środku nocy a potem z radości zaczął nim obijać ściany O_o

Niestety, skończyło się to konfiskatą smakołyku do rana...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...