Jump to content
Dogomania

ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ori pojechał do domu :mdleje: matko jak się boję, jak bardzo chcę żeby było dobrze!!!!

ORKU spisuj się chłopaku!!!!! I bądź już zawsze szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!! :kciuki:

a wyobraźcie sobie, ze dzisiaj jak Ori pojechał do domu to miałam o niego DWA telefony i jednego maila :mdleje: SZOK! teraz się wszyscy obudzili!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']i przed chwila miałam kolejny telefon o Oriegi :mdleje: NIE ROZUMIEM tego :lol: obudzili się wszyscy teraz[/QUOTE]

Wracają z wakacji :evil_lol: to pewnie o przygarnięciu jakiejś pięknoty myślą ;)
Ori, trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: za Twoje dobre zachowanie i szczęście w nowym domku. I innej opcji nie ma, pamiętaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wieści Orkowe na gorąco - z fb :lol:

[QUOTE]Ori dojechał do domu podróz zniósł bardzo dobrze, był spokojny i albo spał albo upominał się o głaskanie Po wejściu do domu pierwsze co zrobił to pobiegł do sypialni a potem jak wyczaił trawnik to do tej chwili nie ma przebacz... szał się zaczął aż musiałam wyjść z komputerem na zewnątrz... a teraz piszę na raty tego jednego posta bo przynosi mi w kółko kamień :lol:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.youtube.com/watch?v=cpUVE-yeXA8&feature=share[/url] :p Pozdrawiam Was i dziękuję za każdą okazaną pomoc i finansową i psychiczną no i za wiarę w tego chłopaka :) Pierwsza noc minęła mu spokojnie, nie odstępuje mnie na krok a rano czekało mnie bardzo miłe przywitanie, radość, skoki itd. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...