Jump to content
Dogomania

Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom


Merys

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Merys']Tak wpłata doszła, jeszcze raz wielkie dzięki :)[/QUOTE]

Proszę o potwierdzenie na wątku ...bo nie mogę bez tego zamknąć bazarku:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236258-KONIEC-ROZLICZAM-!-Świąteczne-ozdoby-dla-Mony-i-Alfika-Do-1-12-do-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Jest bardzo fajny domek dla Mony, ale jest też tam kot, więc musimy sprawdzić jak Mona będzie na niego reagowała.[/QUOTE]

Znaczy, że dom na stałe dla Mony już jest znaleziony?

Jeżeli nie, to proszę o informację jakie warunki trzeba spełnić na dom stały. Pilnie czekam na odpowiedź, za którą z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smerfetka290181']Znaczy, że dom na stałe dla Mony już jest znaleziony?

Jeżeli nie, to proszę o informację jakie warunki trzeba spełnić na dom stały. Pilnie czekam na odpowiedź, za którą z góry dziękuję.[/QUOTE]
Przecież napisałam jasno, że musimy sprawdzić jak Mona zareaguje na kota, jeśli wszystko będzie w porządku, to tam zostanie, jeśli nie to będziemy szukać dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smerfetka290181']Znaczy, że dom na stałe dla Mony już jest znaleziony?

Jeżeli nie, to proszę o informację jakie warunki trzeba spełnić na dom stały. Pilnie czekam na odpowiedź, za którą z góry dziękuję.[/QUOTE]

Wciąż jesteśmy na etapie sprawdzania potencjalnych domów. W celu zaczerpnięcia dodatkowych informacji proszę kontaktować się na nasz nr alarmowy, tj. 883-577-493

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']A przy ropomaciczu jest inna opcja niż sterylka i usunięcie macicy?[/QUOTE]

Podobno można leczyć farmakologicznie. Jutro kolejne konsultacje. Oczywiście wybierzemy tę najlepszą opcję.

Ale, ale .. Na samym początku, zaraz po odebraniu Mony, zadzwoniła do nas pewna pani z okolic Lublina z deklaracją DS. Bardzo się ucieszyliśmy. Domek jednorodzinny, duży wybieg, pies do domu, dom bez zwierząt, okolice Lublina - same plusy. W sobotę zadzwoniłam, by ustalić czy pani jest nadal zainteresowana adopcją oraz by ewentualnie umówić wolontariuszy na wizytę PA. Pani wyraziła chęć i aprobatę, pozostało ustalić tylko termin spotkania. Dzisiaj rano dostałam sms'a o treści: "niestety, z przykrością i żalem jestem zmuszona zrezygnować z adopcji Mony. Dzisiaj otrzymałam wyniki testów młodszego syna i jest uczulony m.in. na sierść. Bardzo przepraszam ale dopiero zaczniemy odczulanie i posiadanie psa jest niemożliwe".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...