Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mortes']Tak Cookie najprawdopodobniej jutro idzie do adopcji do Kielc . Krzysiu poznał tą rodzinkę i jest bardzo zadowolony :) Trzymajmy dalej kciuki :)

Obieżyświat a co jeszcze chcesz wiedziec o krawacie ? Pytaj :) W miarę mozliwości odpowiem[/QUOTE]

Jaki jest do dzieci, do kotów, czy umie chodzić na smyczy, czy jest agresywny :)

Link to comment
Share on other sites

Do dzieci nie polecam , bo psiak będzie się ich bał . Jest bardzo płochliwy. Do kotów Krzysiu sprawdzi w schroniskowych warunkach . Na smyczy chodzi tylko ze znajomą mu osobą i jak jest cisza . Gdy się czegoś przestraszy zaczyna sie wyrywać . Nie jest agresywny ... ze strachu zamiera w bezruchu ale na pewno nie kąsa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Powiem szczerze mam obecnie trudną sytuację finansową... większość zwierząt nie ma wirtualnych opiekunów niestety, a mam jeszcze trochę wydatków typu raty za kojec,faktury u weta niezapłacone, dlatego nie jestem w stanie przyjąć Stiwiego po kosztach jak było do tej pory, mogę zaproponować 12zl za dobę plus jakieś większe wydatki weterynaryjne (odrobaczenia, odpchlenia są w cenie) zastanówcie się na spokojnie czy taka opcja wchodzi w grę dla Was.[/QUOTE]
Ja jestem w stanie pokryć karmę (ok. 100-120 zł/m-c) i weta. Więcej nie dam rady.
Stivi mógłby też do nas trafić, ale mam warunek postawiony od TZ - wyadoptoptować jeden z tymczasów. Realnie patrząc największe szanse ma Mati [url]https://www.facebook.com/events/102781403250054/[/url]. Nie wiem dlaczego to kochane i młode suczydło siedzi u nas już 9 m-cy.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi ale nie jestem w takim razie przyjąć kolejnego psa... bo to nie tylko worek karmy, ale i prąd, woda, paliwo itp jak się bierze jednego psa na dt to się tych kosztów nie widzi przy takiej ilości jaką mam niestety z tego się robi kilkaset złoty miesięcznie. Mam 30km do weterynarza w jedną stronę to tak dla przykładu... ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']
Stivi mógłby też do nas trafić, ale mam warunek postawiony od TZ - wyadoptoptować jeden z tymczasów. Realnie patrząc największe szanse ma Mati [URL]https://www.facebook.com/events/102781403250054/[/URL]. Nie wiem dlaczego to kochane i młode suczydło siedzi u nas już 9 m-cy.[/QUOTE]
A ile masz tymczasów teraz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A ile masz tymczasów teraz?[/QUOTE]

Cztery - z tego dwa na wózkach z uszkodzonymi kręgosłupami, jeden ze źle zrośniętą miednicą, który robi kupy we śnie, jak rozluźni mięśnie i Mati - jedyna bezproblemowa.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że sytuacja finansowa każdego z "pomagaczy" jest ciężka. Ja też nie mogę dać więcej. Muszę się też liczyć ze zdaniem TZ-a, bo to głównie on zajmuje się zarówno naszymi zwierzętami, jak też tymczasami. Ja w domu bywam gościem.
A może ktoś mógłby zrobić ogłoszenie dla Mati? Zapłacę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Szkoda :( Mnie niestety nie stać na kolejne deklaracje zwłaszcza, że wlasnie straciłam pracę :([/QUOTE]przykro mi :(

[quote name='ewab']Wiem, że sytuacja finansowa każdego z "pomagaczy" jest ciężka. Ja też nie mogę dać więcej. Muszę się też liczyć ze zdaniem TZ-a, bo to głównie on zajmuje się zarówno naszymi zwierzętami, jak też tymczasami. Ja w domu bywam gościem.
A może ktoś mógłby zrobić ogłoszenie dla Mati? Zapłacę.[/QUOTE]ja mogę zrobić ogłoszenia.. tylko proszę o odpowiednie dane :]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][FONT=book antiqua][U][I][B]Z mojego bazarku przekazuję dla Białogonków 89 zł.[/B][/I][/U][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=book antiqua][B]Małgosiu, jak możesz to uzupełnij we wpływach.[/B][/FONT][/SIZE];)

[COLOR=#800080][SIZE=4]
[SIZE=5][B][I][FONT=book antiqua]To w takim razie, skoro Ewab może przekazać na Stiviego 120 zł miesięcznie, to ja postaram się po negocjować z Hałabajówką cenę,[/FONT][/I][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR]:evil_lol:[COLOR=#800080][SIZE=4][SIZE=5][B][I][FONT=book antiqua] ale też zaczynam zbierać stałe deklaracje od Cioteczek, którym, nie jest obojętny los tego niewidomego, staruszka.[/FONT][/I][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://imageshack.us/a/img708/4007/8mr4.jpg[/IMG]

[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Na dobry początek 5 zł stałej deklaracji ode mnie i 5 zł stałej od Krzysia. (niestety więcej nie damy rady.)[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pideslijcie 5 zdj min I tekst na meila w pidpisie to zrobie. I tylko potw jakie wojewodztwo. [quote name='ewab']Wiem, że sytuacja finansowa każdego z "pomagaczy" jest ciężka. Ja też nie mogę dać więcej. Muszę się też liczyć ze zdaniem TZ-a, bo to głównie on zajmuje się zarówno naszymi zwierzętami, jak też tymczasami. Ja w domu bywam gościem.
A może ktoś mógłby zrobić ogłoszenie dla Mati? Zapłacę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Szkoda :( Mnie niestety nie stać na kolejne deklaracje zwłaszcza, że wlasnie straciłam pracę :([/QUOTE]

To nie jest dobra wiadomość dla nikogo :shake:, zwłaszcza jeśli się jej nie spodziewasz. Pozbieraj się szybko i do ataku! Ja nie mam pracy już pięć lat i wiem, że jej nie będę mieć (55+). Może to jakaś pociecha (głupia, wiem), ale jeśli jesteś młoda/młodsza, to wcześniej czy później coś znajdziesz. Powodzenia i bez załamek ;).

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=#ff3300][FONT=comic sans ms][I][B]Kuki pozdrawia z nowego, cudownego domku...[/B][/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]:bigcool:[COLOR=#cc3300][SIZE=3][I][B][FONT=comic sans ms][/FONT][/B][/I][/SIZE][/COLOR]
[IMG]http://imageshack.us/a/img819/6972/sz0r.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Odiczka:
[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WYLyoBNtHhA/UnD_zfpHbQI/AAAAAAAATlQ/1ZoZc2j1kUI/s512/IMG_9347.JPG?gl=PL[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TVhZY98uv-4/UnD_urh7_LI/AAAAAAAATlA/GnXKoDh4jTk/s720/IMG_9343.JPG?gl=PL[/IMG]

[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...