Jump to content
Dogomania

Chudy szczeniak - płn Wielkopolska


Sylwiia_

Recommended Posts

[quote name='ewu']Moja córka doradziła żeby go nazwać wytwornie. Wyczytała ,że dobre imię podnosi szanse adopcyjne a ludzie lubią pretensjonalne imiona bo to rasowo brzmi.
Więc nazwę go do ogłoszeń [B]Asper[/B] i będzie brzmiało rodowodowo:)
Może faktycznie Grześ to bardzo infantylnie i nie przyciągnie...
Lubię proste, bezpretensjonalne imiona ale tu chodzi o dobrą reklamę:)[/QUOTE]

ewu trzeba się łapać każdej możliwości, jak ma chłopakowi pomóc to niech się chłopak nazywa Asper:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie... Parę dni temu ktoś chętny dzwonił do osoby opiekującej się psiakiem, ja wysyłałam mailowo mu zdjęcia, niestety nie mam wiadomości czy to była realna szansa na nowy dom. Po południu zadzwonię i dowiem się.

Edit:

Dzwoniłam, niestety z adopcji nici Państwo szukali małego, kudłatego ( pewnie Yorka).
Asper - fajne imię, opiekunka powiadomiona i też jej się podoba.
Jeśli ktoś potrafi i zechce Aspera ogłaszać - za co będe bardzo wdzięczna, też dorzucę sie do pokrycia kosztów. Dzięki.

Edited by Sylwiia_
Link to comment
Share on other sites

Załatwimy z cancer ogłoszenia ale na jakie województwa? Prosimy o dane kontaktowe do ogłoszeń.
W ostateczności pomyśl o tym Szczecinku, martwię się o niego...
Jeśli to jest niezłe schronisko to może lepiej go tam dać żeby był bezpieczny i szukać domu.
Złych ludzi pełno....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Załatwimy z cancer ogłoszenia ale na jakie województwa? Prosimy o dane kontaktowe do ogłoszeń.
W ostateczności pomyśl o tym Szczecinku, martwię się o niego...
Jeśli to jest niezłe schronisko to może lepiej go tam dać żeby był bezpieczny i szukać domu.
Złych ludzi pełno....[/QUOTE]
W Szczecinku nie tak łatwo umieścić pieska z innego województwa.Chyba że ktoś zna p.Danusie i ją uprosi.
Co do ogłoszeń to kompletnie się na tym nie znam.Dobrze byłoby na wielkopolskie,zachodniopomorskie i pomorskie.
W ogłoszeniu podaj nr tel z pierwszego postu(do p.Ani),i mój 666 190 584 no i mój mail

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Jeśli szukacie bazarku do ogłoszeń - to przesyłam Wam bazarek AgnieszkaO.
Polecam.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234959-Bazarek-ogłoszeniowy-do-30-11-2012-na-szczepienia-leczenie-grzybicy-karmę-tymczasów[/URL][/QUOTE]
Dzięki:):)

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie, znalazłam mega oswojonego i zaniedbanego kota pod pracą w Zabrzu, nie mam co z nim zrobić, a w schronie panuje choróbsko :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235980-Kotek-znaleziony-w-Zabrzu-nie-mam-gdzie-go-da%C4%87-%28-PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=19992015#post19992015[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wspominacie o ubraniach z lumpeksu, które można założyć "krótkosierstnemu" psu i ja to zaproponowałam opiekunce, ale ona stwierdziła, ze tego typu zabiegi psom nic nie dają, gdyż gruczoły potowe występują u nich jedynie w stopach, a paliwem, które psa ogrzewa jest dobre jedzenie, ja się nie znam. Opiekunka jest lekarzem, ale "ludzkim".
Posesja nie jest na odludziu, obok znajduje się dom zamieszkiwany przez rodzinę z psami, niestety ci ludzie nie wpuszczają zwierząt do domu, sądzę wiec, że krzywda raczej ze strony kogos złego go nie spotka. Pani parę razy zabrała Aspera na spacer rowerowy, ponoć pięknie biegnie obok i bardzo się pilnuje, aby się nie zgubić puszczony luzem bez smyczy. Buda jest ocieplona ze słomą, jedzenie dobre, ale kiedy sie do niego podjeżdża zazwyczaj drzemie na ziemi, może jest przyzwyczajony do warunków zewnętrznych?

Link to comment
Share on other sites

[B]Tekst FB/ogłoszenia:[/B]
Ma dopiero 5-miesięcy, jest malutki, nie sięga nawet do połowy łydki, przez skórę widać żebra....
Asper, bezdomny szczeniak...
Piesek przebywa na ogrodzonej posesji, dobre dusze go dokarmiają ale wkrótce nadejdzie zima, krótka sierść nie ochroni maluszka przed zimnem, siatka nie zapewni bezpieczeństwa...
Asper jak każde dziecko potrzebuje domu, miłości, bliskości człowieka. Jest uroczym, ufnym szkrabem.
Nie pozwólmy Asperowi trafić do schroniska ...on tak niewiele wymaga, to wspaniały, inteligentny psiak.
Szukamy dla Aspera domu i człowieka, który go pokocha na dobre i na złe.
Jeśli ktoś może ofiarować Asperowi chociaż dom tymczasowy, będzie to ratunek dla pieska.
Prosimy pomóżcie nam uratować Aspera, to jeszcze dzieciak, mały, bezbronny dzieciak.
Kontakt w sprawie adopcji
.....
[B]Tekst na FB i do ogłoszeń , jak uważacie może być ten sam, czy do ogłoszeń zrobić inny?[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...