Jump to content
Dogomania

SMERFIK pobite psie dziecko - żyje i ma dom , swój własny :) szczęścia maluszku :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Myślę, że gdyby był cień szansy, że łapka będzie sprawna, to pan doktor nie proponowałby amputacji tylko inne rozwiązanie... Jutro dopytam jeszcze Kasię o szczegóły ... Ta kość jest bardzo krzywa. Nie rośnie, wzrost jej się zatrzymał i przez to jest krótsza, stąd łapa nigdy nie będzie sprawna ...

Link to comment
Share on other sites

smutn wieści...choć w sumie to już kiedyś sie zastanawiałam, czy amputacja nie byłaby w tym przypadku najlepszym wyjściem, skoro ona taka krzywa...bo to, ze krotsza to poł biedy, ale ona taka "koślawa" :(

;) zgadnijcie który nie ma łapki :)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=TeUWhqi0kgk[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Smerfik już bez łapki .. i przy okazji bez jajek ... Cierpi bida i czuje się upokorzony ;) A tak serio to dochodzi do siebie po operacji ale ponoć chodzi już lepiej niż z łapką ... Kasia jest zdziwiona bo nawet na schody wszedł. Być może będzie mu łatwiej, bo on i tak tej łapki nie używał, tylko mu przeszkadzała :( Narazie mądry psiunio szuka sobie takiej pozycji, żeby nic go nie bolało.
Jak dojdzie do siebie to go odwiedzę i porobię zdjęcia i filmy ... ale ja chorutka jestem więc wolę nie jechać bo psiak osłabiony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Smerfik już bez łapki .. i przy okazji bez jajek ... Cierpi bida i czuje się upokorzony ;) A tak serio to dochodzi do siebie po operacji ale ponoć chodzi już lepiej niż z łapką ... Kasia jest zdziwiona bo nawet na schody wszedł. Być może będzie mu łatwiej, bo on i tak tej łapki nie używał, tylko mu przeszkadzała :( Narazie mądry psiunio szuka sobie takiej pozycji, żeby nic go nie bolało.
Jak dojdzie do siebie to go odwiedzę i porobię zdjęcia i filmy ... ale ja chorutka jestem więc wolę nie jechać bo psiak osłabiony.[/QUOTE]

Będzie dobrze ! a nawet chyba lepiej :) da sobie rade chłopak, bo to twarda sztuka jest :) I nic mu w galopie nie będzie przeszkadzać :)
Zołziątko - kuruj się! :) I dzięki za wieści :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Smerfuś powoli dochodzi do siebie. Najbardziej ubolewa nad stratą jajek ;)
Szczeka i szaleje właściwie jak zawsze .... ;)
Początkowo gryzł dziewczyny jak chciały go dotknąć, przełożyć ... ale teraz jest lepiej ....
Ogólnie Smerf jest charakterny ... bardzo ...
Brak łapki w niczym mu nie przeszkadza ...
Za tydzień zdejmują szwy. Wszystko ładnie się goi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Smerfik ma szczęście , że ma domek.
Przeżył tyle i w końcu szczęśliwy.

My mamy w schronisku niewidome maleństwo:(
Zajrzyjcie cioteczki , może coś podpowiecie...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248150-%C5%9Alepy-szczeniaczek-w-schronisku-prosi-o-pomoc-jedzie-na-badania-nie-b%C4%85d%C5%BA-obojetny[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda do Smerfa ale chciałam napisać jak się chłopak miewa.
Amputacja łapki była dobrym posunięciem. Chłopak ma dużo lepszą postawę ciała. Nie garbi się już tak jak wcześniej, jest ładnie wyprostowany. Śmiga bez tej łapy lepiej niż z nią. Nauczył się wchodzić i schodzić po schodach. Jest strasznym szczekaczem... trochę rozpieszczony, więc czasem rządzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda do Smerfa ale chciałam napisać jak się chłopak miewa.
Amputacja łapki była dobrym posunięciem. Chłopak ma dużo lepszą postawę ciała. Nie garbi się już tak jak wcześniej, jest ładnie wyprostowany. Śmiga bez tej łapy lepiej niż z nią. Nauczył się wchodzić i schodzić po schodach. Jest strasznym szczekaczem... trochę rozpieszczony, więc czasem rządzi ;)[/QUOTE]

Pewnie, ze zagladamy i na wieści i zdjęcia czekamy :) :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ze zdjęciami jest problem, bo jak jesteśmy u Smerfa, to zazwyczaj całym stadem i wtedy ciężko zrobić zdjęcia ;) bo wszystkie psy się cały czas ruszają ... Smerf się trochę moich boi ale co odwiedziny, to jest coraz śmielszy ...
Mój groszek bez pardonu potrafi wleźć do Smerfowego koszyka i zwinąć mu stamtąd kosteczkę (gryzak, którym przez rok się Smerfik nie interesował). Po wymamlaniu tego gryzaka przez Groszka, Smerf uznał, że to jednak rarytas ;) i sam wziął się za obgryzanie :) Towarzystwo psów służy Smerfikowi, bo pokonuje swoje strachy przy tych moich kudłaczach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']
Mój groszek bez pardonu potrafi wleźć do Smerfowego koszyka i zwinąć mu stamtąd kosteczkę (gryzak, którym przez rok się Smerfik nie interesował). Po wymamlaniu tego gryzaka przez Groszka, Smerf uznał, że to jednak rarytas ;) i sam wziął się za obgryzanie :) Towarzystwo psów służy Smerfikowi, bo pokonuje swoje strachy przy tych moich kudłaczach.[/QUOTE]

no to jaki wniosek z tego wynika ?:evil_lol:
Smerfik powinien mieć swoje własne psie towarzystwo na stałe w domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Smerfiś narazie nie ma szans na nowego kolegę w domu.

Nieśmiało zaproszę na bazarek dla Brenki i Baksika, które nie miały jeszcze tyle szczęścia co Smerfiś:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250797-Ksi%C4%85%C5%BCki-buty-na-Brenk%C4%99-i-Baksa-do-28-02-do-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250797-Ksi%C4%85%C5%BCki-buty-na-Brenk%C4%99-i-Baksa-do-28-02-do-godz-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Smerfik ma się dobrze. Niedawno idąc po schodach zahaczył pazurkiem i sobie go wyrwał. Na szczęście już jest wszystko w porządku. Jest uroczy i towarzyski. Cały czas się uczy czegoś nowego. Brak łapki i problemy z oczkami nie przeszkadzają mu w niczym. To mega radosny psiak. Fajnie bawi się sznurkiem, reaguje na "przynieś". Oducza się gryzienia w zabawie po rękach. Po schodach śmiga całkiem dobrze. Boi się iść dalej poza osiedle, bo teren mu nieznany i czuje się mniej pewnie ale w większym gronie potrafi nawet ten strach pokonać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...