Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='Sarunia-Niunia']
(...)Nie każdy chce adoptować dorosłego Pieska, jak np Jasię, Korcię, Sopelka.... bo jak wiadomo, z wiekiem przychodzą choroby i problemy, ech...
Znajdziemy Senduni NAJLEPSZY DOMEK, taki NAJLEPSZY POD SŁOŃCEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Nie mniej jednak muszę dodać, żeby oddać sprawiedliwość i prawdę, i do końca być wobec siebie i innych w porządku, że jeden z domków bardzo wspomógł Sendunię finansowo za co jesteśmy bardzo wdzięczni i bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY!!!
A w dobry domek mocno wierzę... może jeszcze wszystko poukłada się tak, jakbyśmy wszyscy tu chcieli... zobaczymy, czas pokaże...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Nie mniej jednak muszę dodać, żeby oddać sprawiedliwość i prawdę, i do końca być wobec siebie i innych w porządku, że jeden z domków bardzo wspomógł Sendunię finansowo za co jesteśmy bardzo wdzięczni i bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY!!!
[/QUOTE]

no właśnie, to jest dość istotne. psów do adopcji jest ogromnie wiele... i każdy może wybrać takiego, jakiego 'potrzebuje'. ale wsparcie finansowe jest przecież ważne, a Sendi je dostała i za to trzeba dziękować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zona']Na innym forum wyczytałam, że annber już ma zaklepanego dobermanka, ale może biokovo będzie jeszcze chętny?[/QUOTE]

no przecież Sarunia napisała, że osoby, które były chętne, już nie są. za to biokovo wpłacił naprawdę sporo pieniędzy dla Sendi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']naprawdę jest śliczna, zgrabniutka, wysportowana ;) taki charcik w typie dobermana albo doberman w typie charcika :)[/QUOTE]
Dobermany były mieszane z chartami w trakcie powstawiania rasy, tak więc możliwe, że u Sendi gdzieś ten chart bardziej wylazł ;)

A na serio to nierodowodowe dobki często są drobniejsze i takie właśnie charcie w posturze, to nic dziwnego.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=#ee82ee][FONT=georgia][I][B]Pozwo[SIZE=5]lę sobie zaprosić wszystkie koch[SIZE=5]ane Ciocie, które odwiedzają Sendi[/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[CENTER]
[IMG]http://www.beruska8.cz/Disney/postavickyvozdobe2/33.gif[/IMG]


[FONT=georgia][I][B][SIZE=4][COLOR=#ee82ee]Zapraszam najserdeczniej:[/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237350-Szybki-bazarek-dla-Pa%C5%84-Pan%C3%B3w-Dzieci-i-domu-do-19-12-2012-do-godz-22-00"]
Szybki bazarek dla Pań, Panów, Dzieci i domu do 19.12.2012, do godz. 22.00[/URL][/SIZE][/B][/I][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

miło, że jesteście. a u nas dzisiaj dzień jak codzień. biegaliśmy jak zwykle po moim powrocie z pracy, potem obiadek i siesta, chociaż to bardziej dla mnie ten odpoczynek bo psiska raczej chętne do rozrabiania ni do odpoczynku. kilka scysji po drodze, też jak zwykle i dzień się skończył. teraz już wreszcie trochę spokoju. dziamdziaki śpią na kanapie, a ja trochę TV, trochę podsypiam - jakieś przeziębienie mnie bierze. dobrej nocki dla wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']miło, że jesteście. a u nas dzisiaj dzień jak codzień. biegaliśmy jak zwykle po moim powrocie z pracy, potem obiadek i siesta, chociaż to bardziej dla mnie ten odpoczynek bo psiska raczej chętne do rozrabiania ni do odpoczynku. kilka scysji po drodze, też jak zwykle i dzień się skończył. teraz już wreszcie trochę spokoju. dziamdziaki śpią na kanapie, a ja trochę TV, trochę podsypiam - jakieś przeziębienie mnie bierze. dobrej nocki dla wszystkich:)[/QUOTE]
To witaj w klubie Jolu:):) też mnie dopadło :):) Mizianko dla dziamdziaków:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...