Jump to content
Dogomania

XVIII MWPR Katowice, 15-17.03.2013


vpassione

Recommended Posts

Ja mam straszny dylemat czy zgłosić. W sumie od paru lat zawszę w Katowicach byłam, ale przeraża mnie brak informacji o panu, który ma nas oceniać :look3:
Nie chcę takiej kasy w błoto wyrzucić ;) Stąd moje pytanie czy ktoś może był sędziowany przez pana z Niemiec, który ma sędziować wilczaki ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

U mnie ost. wystawa w puppy - jade dla Sedziny- jestem zniezmirenie ciekawa, co mi powie o mojej malej Popierdulce:)Dla mnie to wazna wystawa! Bo zastanawiam sie nad klubowka we Wloszech i w Holandii.
ps. Martyna - jestes zainteresowana schapendoes i sesja? Tej rasy jeszcze nie focilas:)

Link to comment
Share on other sites

Za chwilę koniec stycznia i powoli zbliża się koniec I terminu naszej wystawy. Do 28 .01.2013 można zgłaszać pieski wg cennika I terminu. Liczy się oczywiście data wysłania formularza.

A jak zawsze opłaty można uiścić do 14 marca 2013.


Czylli zgłaszamy do 28 stycznia , a możemy płacić np w lutym czy w marcu wg cen ze stycznia.

Chyba waaarrrtooo !!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by musia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Ja mam straszny dylemat czy zgłosić. W sumie od paru lat zawszę w Katowicach byłam, ale przeraża mnie brak informacji o panu, który ma nas oceniać :look3:
Nie chcę takiej kasy w błoto wyrzucić ;) Stąd moje pytanie czy ktoś może był sędziowany przez pana z Niemiec, który ma sędziować wilczaki ? :razz:[/QUOTE]
nie wiem jak w wilczakach, ale dobki czy pinczery wybiera te mocniejsze, na górnej granicy, z kontaktowym charkterem /info od znajomej Niemki /

Link to comment
Share on other sites

28 styczenia w poniedziałek kończy się I termin przyjmowania zgłoszeń za 130 zł.

[SIZE=2]Zgłaszając dzisiaj (I termin) --------- opłaty dokonać można w lutym i do 14
marca.

Wielu wystawców prosiło nas , by wprowadzić na wystawę nowe dla Katowic konkurencje. Zgodnie z życzeniem zapraszamy do zgłaszania
[TABLE]
[TR]
[TD]Najlepsza Para
[/TD]
[TD]
[CENTER]30,00 zł[/CENTER]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 213"]Najlepsza Grupa Hodowlana
[/TD]
[TD="width: 135"]
[CENTER]30,00 zł
[/CENTER]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/SIZE]

Edited by musia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AbraCadabra']Podpisuję się pod powyższym ;-) Niestety brakło info odnośnie zgłaszania się do konkurencji finałowych :diabloti:[/QUOTE]
Fakt, nie podałem takiej informacji na stronie bo... to pierwszy raz je mamy na międzynarodówce ;)
Zgłoszenia do konkurencji hodowlanych można wysyłać mailem na [email][email protected][/email] (w temacie podać zgłoszenie do konkurencji .... ), a ja wkrótce postaram się zmontować jakiś w miarę wygodny formularz żeby ułatwić sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...