Jump to content
Dogomania

XVIII MWPR Katowice, 15-17.03.2013


vpassione

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

będę z moimi dandusiami, jako że to teriery wystawiamy się w piątek gdyby się komuś udało cyknąć fotkę moim psiakom było by miło :) zainteresowanych tą rasą jak zwylke zapraszam na pogaduchy, będzie ze mną młodzież dandusiowa: Wictor i Walentine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja będę w piątek, ale tylko jako widz z aparatem - koleżanka wystawia swojego szpica :) Jak by ktoś chciał i jak się tam znajdziemy to też chętnie porobię fotki innym :) Tak w ogóle to my tam jedziemy całą klasą, bo akurat w piątki mamy zaj. praktyczne i wybieramy się pooglądać :)

Link to comment
Share on other sites

Dla pewności- czy ktos sie orientuje, czy nie bedzie problemów z wejściem na wystawe z psem zgłoszonym i wystawieniem ww ,jesli przyturlam sie póxniej niz do 10ej ? moja rasa wychodzi po 12, pkp wjezdza planowo o 10:00 na stacje Katowice
Niektóre oddziały ostatnio jakies dziwne wymysły uskuteczniaja, typu jak sie nie ma jakijś pieczatki to pies nie zostanie oceniony itp, wiec wolałabym wiedziec - ma ktos takie info?

Przy okazji- jak najszybciej dostane sie z PKP głównego na Spodek ? Do tej pory przyjeżdżałam autem,ale z jednym psem jakos mi sie nie opłaca...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że wyjdziesz w okolicach 3 - maja.

A dokładnie - wychodzisz na płytę głównego dworca, kierujesz się w prawą stronę dworca (tam gdzie kiedyś była restauracja). Właśnie z prawej strony k/ informacji jest wyjście. Wychodzisz na plac . Idziesz prosto do 3 maja. a dalej to już normalnie.

1/ Albo prosto przez Stawową, przecinając Mickiewicza, i kierując się między budynkami na Spodek,
2/ Albo skręcasz w prawo 3 maja (ok.150 m) do tzw. "Rynku". Jesteś na nim, patrzysz w lewo , a tam na horyzoncie Spodek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...