Jump to content
Dogomania

Coffee zawalił się w świat. Wróciła do schronu i czeka na dom.


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonsai']A Ty hop! masz może akurat u siebie miejsce?[/QUOTE]

W tej chwili nie mogę przyjąć żadnego psa. Przywieziono mi psiaka po kilkudniowym pobycie w warszawskiej klinice z kaszlem kenelowym i chorobą skóry. Niestety, inne psy się zaraziły i teraz walczę z kenelówką w stadzie.

Dobrze byłoby znaleźć Coffee od razu DS. Oby się to udało!

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo mam teraz miejsce, ale ... jeśli pewna byłaby sytuacja, że wiosną mogłaby pojechać do Anety, to na 0,5 roku mogłabym ją wziąć do siebie. No chyba, że rzecz jasna wcześniej znalazłaby własny dom. Niestety nie będzie to bdt, choć koszt wynosiłby 150 zł/m-c. Ale zanim podejmę decyzję, muszę się dowiedzieć dokładnie, jakiego rodzaju problemy ma Coffie, bo u mnie są sunie i psy i niestety wszystkie po przejściach. Bardzo proszę o telefon 514 100 950

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie odezwała się więcej...

Za to dziś był przedziwny telefon w sprawi Coffee. Zadzwoniła kobieta podająca się za [U]właścicielkę Coffee! [/U] Podobno około 4 lata temu kobieta wyprowadzała się ze wsi do miasta (Poznania). Miała 3 psy, dwa oddała, a jednego ktoś jej ukradł... I tym psem miała być nasza Coffee. Ponoć kobieta ma zdjęcie Coffee, wieczorem ma nam podesłać i jeszcze obejrzeć filmik z Coffee. Jeśli to ona, to ma w tej chwili 5 lat. Wcześniej była bardzo związana z jedną z tych dwóch suczek, które musiały być oddane.
Jeśli Coffee była jej psem, to kobieta chciałaby ją wziąć. Oczywiście najpierw wszystko dokładnie sprawdzimy po pierwsze czy to, co mówi jest prawdą, a po drugie - czy byłaby dobrą opiekunką dla Coffee - czy dałaby sobie z nią radę. Kobieta mieszka obecnie w mieszkaniu, a życie z Coffee mieszkaniu na pewno byłoby bardzo trudne i wymagało wiele pracy ze strony opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']
Za to dziś był przedziwny telefon w sprawi Coffee. Zadzwoniła kobieta podająca się za [U]właścicielkę Coffee! [/U] Podobno około 4 lata temu kobieta wyprowadzała się ze wsi do miasta (Poznania). Miała 3 psy, dwa oddała, a jednego ktoś jej ukradł... I tym psem miała być nasza Coffee. Ponoć kobieta ma zdjęcie Coffee, wieczorem ma nam podesłać i jeszcze obejrzeć filmik z Coffee. Jeśli to ona, to ma w tej chwili 5 lat. Wcześniej była bardzo związana z jedną z tych dwóch suczek, które musiały być oddane.
Jeśli Coffee była jej psem, to kobieta chciałaby ją wziąć. Oczywiście najpierw wszystko dokładnie sprawdzimy po pierwsze czy to, co mówi jest prawdą, a po drugie - czy byłaby dobrą opiekunką dla Coffee - czy dałaby sobie z nią radę. Kobieta mieszka obecnie w mieszkaniu, a życie z Coffee mieszkaniu na pewno byłoby bardzo trudne i wymagało wiele pracy ze strony opiekuna.[/QUOTE]
Kurde...niezła historia, czekamy w takim razie na rozwój sytuacji :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie. Otrzymaliśmy zdjęcie jej psa, ale trudno powiedzieć czy to Coffee - a więcej zdjęć ta pani musi poszukać.

[img]http://img837.imageshack.us/img837/8800/75556738.jpg[/img]

Podała kilka cech charakterystycznych swojego psa, coś tam a łapkach przednich etc. i sprawdzamy - ale najprawdopodobniej przyjadą zobaczyć po prostu na żywo czy to jest ich pies.

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję watek Coffee i trzymam mocno za nia kciuki. Tyle tylko mogę zrobić :( Udostepniłam wydarzenie na FB ,ale zero odzewu apropo jakiegos DS czy choć DT. Przedziwna historia z tą włascicielką. Czemu jej wczesniej w schronisku nie szukała? Przeciez zdjęcie Coffee juz od jakiegoś czasu jest na stronie schroniska. Przynajmniej tak mi sie wydaje, że widziałam je juz jakis czas temu... A wiadomo już coś czy ją rozpoznali i czy wzieli by ją?

Link to comment
Share on other sites

Są telefony - dzwoniła ostatnio pani z Poznania, zainteresowana Coffee. Ale ma 4-letnią córeczkę, a Coffee za bardzo do dzieci się nie nadaje niestety... Jest zbyt nerwowa przy gwałtownych ruchach i nie zniosłaby przytulania itp. Ale jeszcze rozmawiamy i w razie czego zaproponujemy innego pieska.

Pani właścicielka na razie milczy...

Ogłaszamy Coffee dalej. Chyba nie ma sensu umieszczać małej na dwa - trzy miesiące w PDT czy nawet BDT - tylko jej to w głowie zamiesza... Teraz ocieplamy wszystkie budy w boksie Anety, czyli u psów problemowych i w geriatrii: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.354691437960941.81684.100002602623705&type=1[/url] koszt jednej renowacji to około 100-150 zł (zależy od wielkości budy i jej poziomie zniszczenia). Zobaczcie na zdjęcia. Psiaki zdecydowanie preferują te ulepszone budy!

Link to comment
Share on other sites

To to jest ta cudowna sunieczka, nareszcie znalazłam wątek.
Piękność niesamowita, coś Cię ostatnio ciągnie do suczek w typie mojej Cofinki :diabloti: Jak nie imię, to wygląd, zazdrościsz mi pewnie moich głupich starych brzydali ;)
Jakoś się nie mogę wczytać, ona była w mieszkaniu/domu? Czy na podwórku? Może w mieszkaniu by się wyciszyła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']To to jest ta cudowna sunieczka, nareszcie znalazłam wątek.
Piękność niesamowita, coś Cię ostatnio ciągnie do suczek w typie mojej Cofinki :diabloti: Jak nie imię, to wygląd, zazdrościsz mi pewnie moich głupich starych brzydali ;)
Jakoś się nie mogę wczytać, ona była w mieszkaniu/domu? Czy na podwórku? Może w mieszkaniu by się wyciszyła?[/QUOTE]

No ciągnie mnie do Cofinek, mam już dość samych facetów rywalizujących o moje względy. :evil_lol: Potrzebuję jakiejś rywalki, bo mi za łatwo w domowym zaciszu. ;)

W poprzednim domu - tym z Lolą, mieszkała z nią na dworze. W jeszcze poprzednim - hipotetycznym domu (jeśli to ona) - była domowo - podwórkowym psem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bonsai']Ogłaszamy Coffee dalej. Chyba nie ma sensu umieszczać małej na dwa - trzy miesiące w PDT czy nawet BDT - tylko jej to w głowie zamiesza...[/QUOTE]

Moim zdaniem nie ma sensu. Trzeba ją intensywnie ogłaszać i mieć nadzieję, że trafi się odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Moim zdaniem nie ma sensu. Trzeba ją intensywnie ogłaszać i mieć nadzieję, że trafi się odpowiedni dom.[/QUOTE]

nie zgadzam sie calkowicie.To lepiej zeby pies byl w schronisku w budzie jak w cieplym mieszkaniu?dziwne,nie chcaialbym byc psem w takich rekach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']No ciągnie mnie do Cofinek, mam już dość samych facetów rywalizujących o moje względy. :evil_lol: Potrzebuję jakiejś rywalki, bo mi za łatwo w domowym zaciszu. ;)

W poprzednim domu - tym z Lolą, mieszkała z nią na dworze. W jeszcze poprzednim - hipotetycznym domu (jeśli to ona) - była domowo -
podwórkowym psem.[/QUOTE]

kazdy pies czy podworkowy ,lancuchowy ,kojcowy czy podworkowo-,domowy bedzie psem tylko domowym , a jak pozna kanape to kanapowym
wszystkie psy beda domowe o ile maja opiekunow co pozwola na zamieszkanie im w domu,albo wylegiwanie sie na kanapie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Moim zdaniem nie ma sensu. Trzeba ją intensywnie ogłaszać i mieć nadzieję, że trafi się odpowiedni dom.[/QUOTE]

Zgłosił się dom chętny na Coffee, ale że jest tam dziecko, to nie jest dobry dom dla małej. Ale dzięki Coffee dom znalazł inny psiak, Lenka: [url]http://www.gambetteam.pl/pl/zwierzak/lenka[/url]. A teoretyczna właściciela się nie odzywa...

Dla Coffee większym stresem byłyby przenosiny, i to w dodatku na chwilę - póki co schronisko to dla niej bezpieczny azyl, gdzie codziennie jest z nią Aneta - wiadomo, to nie to samo co dom stały, ale lepsze to niż dom chwilowy. Zanim by się przyzwyczaiła do człowieka, znów by była kolejna przeprowadzka... Więc albo DS albo na wiosnę Aneta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...