Jump to content
Dogomania

Miś odszedł za TM a ja nie znalazłam mu domu.Wybacz mi kochany


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś w klinice odwiedzić dino, zawiozłyśmy mu jedzonko i wyszłyśmy na spacer. Bardzo Was prosze jeżeli ktoś może to niech go odwiedza. Dinuś zamkniety jest w małej klatce i bardzo cierpi z tego powodu. Jest bardzo zalęknionym pieskiem , na każdy gwałtowniejszy ruch czy odgłos kuli się do ziemi. Te miesiące gdy się błąkał zrobiły swoje. Jednocześnie jest bardzo dobrze nastawiony do człowieka i pewnie potrzeba niedużo czasu żeby znów zaufał i był "normalnym" psiakiem. Jak odchodziłam to dosłownie wpadł mi w ramiona, położył mi łapki na ramionach i tak się tulił swoim małym ciałkiem.:-(

Link to comment
Share on other sites

Misio wygląda naprawdę dużo lepiej :)
No i ten uśmiechniętety pysio ........:)

Może trzeba zmienić tytuł ?
Żeby w tytule coś było także o Dinie ?
Dino to piękny pies ......
Może ktoś się zakocha ?


Szukamy domków dwóm przekochanym psiakom, które już tyle złego w życiu przeszły i tyle wycierpiały ....
Miały ogromne szczęście , że zapoznała je cudowna osoba - asiaf, która NIGDY nie przejdzie obojętnie obok takiego nieszczęścia .......

Pomóżmy asif ........

[B]PILNIE POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE !!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Dinuś od wczoraj jest w otrębusach.
Ten pies napewno miał kiedyś dom on pięknie chodzi przy nodze i to po lewej stronie. Nawet miesiące bezdomności tego nie zmieniły. poza tym trzeba będzie mu zmienić imię chyba na Czaruś:loveu: . on potrafi być taki czarujący, tak zabiegać o zainteresowanie człowieka, przytulać się, patrzec w oczy. Jest niesamowitym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...