Jump to content
Dogomania

Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...


Paolina

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mazowszanka']Reksio- ulubiona moja rasa czyli wilk wiejski :)
Na DT nie mam pomysłu, ja tylko suczki i tylko latem biorę.
Ale jak będzie taka potrzeba to mogę odpalić coś Reksiowi z mojego bazarku, który właśnie obmyślam.
Niestety, uruchomię go dopiero pod koniec listopada .[/QUOTE]

proszę o info , jak bazarek będzie gotowy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Dam znać na początku tygodnia :)[/QUOTE]

Dzięki :)


A dziś od rana wydzwaniam , panie dr potwierdziły nasze obawy, nie jest to bardzo niebezpieczne dla Reksa ale jednak ryzyko istnieje , bo Reks osłabiony jest i zestresowany biedak mocno .
Zastanawiałyśmy się nad surowicą , ale to straszne koszty pewnie ze 2 ampułki to ok 200 zł :(
Na szczęście hotelik w którym jest teraz Reks zgodził się żeby Reksik został tam do zaszczepienia - strasznie dziękuję bo już nie wiedziałam co mam zrobić :(

Przy dłuższym pobycie cena 15zł / doba .
Hotelik jest blisko nas więc super i na dodatek prawie codziennie jest u naszych pań wetek więc w razie czego złego opiekę wet mamy zapewnioną stale :)

Najważniejszy teraz to dom , tylko skąd go wynaleźć ...


A i wieści z hoteliku- Reks jest bezproblemowym psem, grzeczny, owszem ma swoje gadane ale jak człowiek jest blisko to tylko mu opowiada co u niego a nie wyje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Właśnie wyróżniłam na 7 dni - 20 zł na gumtree ale nie widzę go wśród wyróżnionych :(

chyba już jest :)
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Jestem-taki-sam-jak-palec-albo-cos-tam-W0QQAdIdZ430978458[/URL][/QUOTE]

Rudzia, Ciebie i tak czekają koszta związane z hotelikiem, więc raczej nie chodziło mi o Ciebie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Czekamy i trzymamy kciuki. Wyróżnienie na 7 dni....[/QUOTE]

No , strasznie krótko :(

Coś a raczej Ktoś dla Ciebie :)

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S_aqgJnimgw/UKVvk4he_BI/AAAAAAAAL58/xQu-k_3NvU4/s720/P1480160.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zUU6PMIZV_8/UKVvo0uMR6I/AAAAAAAAL6I/FUS2OLzapVA/s512/P1480162.JPG[/IMG]


Gdyby ktoś chciał kotecka :) Grzybek czeka na dom .

[/CENTER]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Paczę i paczę na Reksa i żadną miarą huskiego/malamuta w nim nie mogę dojrzeć:oops:. A jak z charakterkiem?[/QUOTE]

Właśnie , może nie ogłaszać go jako takiego mixa, bo moda na husky minęła chyba i ludzie już nie chcą ich, bo wiedzą ,ze to pies nie dla każdego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...