Jump to content
Dogomania

Jamnik figo - ma dom


Isadora7

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zbliża się niedługo miesiąc i miał być sprawdzony guzek na wątrobie, czy rośnie, czy zniknął (co daj Boże) i miała zapaść decyzja co do kastracji , co niniejszym z kolei miało wyeliminować te zmiany na odbycie. Napisz Isadora jak to wygląda na dzień dzisiejszy, czy Figo ma już nowe DT i jak wygląda sytuacja?

Link to comment
Share on other sites

Wczytałam sie w posty sorry niektore przepusciłam, zatem teraz odpowiadam.


[quote name='paula_t']Isadora, tu był bazarek dla Figo na transport do DT: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233739-KONIEC-ROZLICZAM-Bazarek-dla-Figo-)-Zapraszamy-do-25-10-do-22[/URL]

Za paliwo wyszło 200 złotych (jak dostanę rachunek od razu wkleję), na bazarku uzbierało się z nadwyżkami 238,40 złotych, a więc resztę jutro Pani Iza, która znalazła Figo przeleje na konto fundacji na leczenie niuńka.[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Isadora, Pani Iza pisałam do Ciebie maila w sprawie nr konta i poprosiła, żebym tutaj napisała, bo Jej nie odpisałaś.[/QUOTE]

To aktualne? Bo ja nie dostałąm żadnego zapytania na ten temat. Gdzie Pani Iza pisała?


[quote name='Aryste']a na ile wyjezdzaja panstwo?[/QUOTE]

na miesiac (grudzień)

[quote name='paula_t']Isadora, spokojnie, wiemy, że masz urwanie głowy z robotą :( No dobra, to obiecuję sobie pomonoligozować ;) I porozsyłam wątek przy okazji.[/QUOTE]

bardzo dziękuję widzę że pare osób zajrzało dzięki Tobie

[quote name='AgusiaP']Jestem i ja na zaproszenie paula_t;)[/QUOTE]

Bardzo dziękuje

[quote name='yunona']Zbliża się niedługo miesiąc i miał być sprawdzony guzek na wątrobie, czy rośnie, czy zniknął (co daj Boże) i miała zapaść decyzja co do kastracji , co niniejszym z kolei miało wyeliminować te zmiany na odbycie. Napisz Isadora jak to wygląda na dzień dzisiejszy, czy Figo ma już nowe DT i jak wygląda sytuacja?[/QUOTE]

Bral leki, antybiotyki i wzmacniające. Konieczne było wzmocnic organizm. Po niedzieli kontrola i decyzja co do kastracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'].... To aktualne? Bo ja nie dostałam żadnego zapytania na ten temat. Gdzie Pani Iza pisała?....[/QUOTE]

Nie mam pojęcia gdzie pisała, ja jestem tylko pośrednikiem. Napisała mi, że nie dostała żadnej odpowiedzi i czy ja mogłabym do Ciebie napisać. Numer konta przekazałam tyle, że dopiero ostatnio, bo zupełnie mi z głowy wyleciało:oops: Pieniążki albo w drodze albo przesłane będą na dniach przez moje gapiostwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']No to będziemy trzymać kciuki:kciuki:
Figo wszystko będzie dobrze ,jesteś pod opieką Isadory :loveu:
Isadoro nie przestaję podziwiać!... jak Ty to wszystko ogarniasz :roll:...[/QUOTE]

Chwilami nie ogarniam :)

[quote name='Ania102']Isadoro na dzień dzisiejszy Figo ma jakies finanse i jakie są potrzeby?[/QUOTE]

jest wreszcie weekend i ogarne to co jest wpiszę to co jest i tu i na fejsie.

[quote name='paula_t']Nie mam pojęcia gdzie pisała, ja jestem tylko pośrednikiem. Napisała mi, że nie dostała żadnej odpowiedzi i czy ja mogłabym do Ciebie napisać. Numer konta przekazałam tyle, że dopiero ostatnio, bo zupełnie mi z głowy wyleciało:oops: Pieniążki albo w drodze albo przesłane będą na dniach przez moje gapiostwo.[/QUOTE]


Oki dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Zapisuje watek Figusia,bywam u niego na wydarzeniu na fb,trudno ogarnąć wszystko.
Przedtem jak mielismy tylko dogo łatwiej było wszystko ogarnąć.[/QUOTE]
Fakt!!! Wielki Szacun!!!! nawet nie staram się ... pomyśleć jak Wam się to Udaje ogarnąć wszystko :crazyeye:
.... raczej Dziękuję Panu Bogu... że Jesteście!!!...
[IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/16/3680.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Isadora, przedwczoraj dostałam na maila potwierdzenie przelewu, więc Pani Iza już na pewno przesłała pieniążki i pewnie już są na koncie fundacji.
Potrzebujecie pomocy przy ogłaszaniu Figo? Jeśli tak, to prosiłabym tylko o zdjęcia+tekst+ namiary[/QUOTE]

Tak są oczywiście. Co do ogłoszęń... wstrzmamy sie i wrócimy w styczniu do tematu, jak załatwimy wszelkie zdrowotne tematy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...