Jump to content
Dogomania

Batman już w super DS u Tymusia i DianuLKii :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tymuś, szykuj koszyk dla Batmana. Rozmawiałam o Tobie z OTOZ-em i mówią, że jesteś super :).

Sorry, ale wolałam się jeszcze upewnić, chcociaż już byłam na tak, po tym co zobaczyłam na fb :).



Trzeba kasę na transport zorganizować, bo to naprawdę bardzo daleko. Grudziądz -i gdzieś za Katowicami.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']To Batmanek wychodzi :sweetCyb:
Tymuś, wielkie dzięki, a u Ciebie to będzie dom stały ? bo tak zrozumiałam :)
To teraz trzeba coś z tym transportem pokombinować[/QUOTE]


Jeśli chodzi o Tymusia, to do niego trafiło kilka psów z interwencji OTOZ Animals. Same ciężkie przypadki, starsze psy po przejściach, bardzo udręczone. Zostały one adoptowane przez Tymusia i jego TZ - tkę. Pani z OTOZ- u oddałaby mu nawet własne dzieci pod opiekę :). Tak sie wyraziła dosłownie :).

Tak więc musimy zrobić wszystko, aby Batman opuścił betonową celę, ujrzał wreszcię trawę i poczuł miłość czlowieka po 7 latach niewoli.

Link to comment
Share on other sites

kochani!!!!!! cieszę się niezmiernie że ten nosek będzie z nami tylko tylę mogę mu dać dom serce i moją miłość dość się nakiblował ZA NIC w schronie czas to zmienić!!!! a Ty toyotko masz ode mnie ukłon aż do stóp za to że wyciągasz i nagłaśniasz weteranów staruszków i boroków:lol:

mogę po Batmanka podjechać nawet do częstochowy , tak do stu kilometrów, najtaniej wyszedłby chyba pociąg albo jakby go komuś po drodze "wciś";)

Link to comment
Share on other sites

patrzyłem na przelicznik wieku psa i pokazuje że Batmanek jakby był człowiekiem to siedziałby od 30 do 44 lat zależy w jakim wieku trefił do schronu jak za młodu to 44 lata jak w wieku około 4 lat to 32lata ,aż przykro myśleć.......................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...