Jump to content
Dogomania

Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moriaaa']Dziewczynki sorki ale nie dałam rady podjechac do tej dziewczyny...ratowałam kolejną dobeczkę ;)

Dzisiaj wyjeżdzam, ale jeśli sprawa aktualna i pilna poproszę którąś z dziewczyn z Łodzi...tylko jeszcze raz adres proszę bo nie mogę znaleźć..tzn, adres na prv już łodziance która wejdzie na wątek ;)

Chyba że mogę to zrobić po niedzieli...:oops:

Przepraszam:oops:[/quote]


no dobra, to ja poproszę adres tego domku, który trzeba sprawdzić ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzimy go obie,dokładnie,a tak na marginesie,faktycznie dziwnie się losy układają, Kora wyjechała z Łodzi i być może teraz do niej wróci.
Pamiętam pierwszą nockę Kory już poza schroniskiem,była tak zmęczona,zestresowana, że położyła się na kocyku i natychmiast zasnęła.Wiedziała,że już jest bezpieczna...

Link to comment
Share on other sites

Teraz będą obie płakały: i Olena i Kora...

[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/4/3/4/24648856_d.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/9/6/1/24648857_d.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/8/7/2/24648859_d.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/6/7/1/24648858_d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy dwa domki na oku: Pierwszy w Bydgoszczy - uważam że się nie nadaje dla Kory i drugi pod Poznaniem- miał w sobotę dojechać do nas a nawet nie oddzwonił. Szukamy dalej! Nieustannie szukamy.
Kora bardzo chce miec swój domek. I swojego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

A swoją drogą chce was powiadomic że bez względu na tytuł nie dostałam a nie grosza nigdy na Kore i tyle czasu ile u mnie mieszka to tylko za moje pienioszki. O pienioszkach na sterylke narazie nie pisze bo czekam na info.

Radzimy sobie jakoś ale zachwyca mie tytuł.
Domy narazie wszystkie odpadły ale mam dwa maile do osób zainteresowanych. Napisze do nich i dam znac. Ale zaczyna i Kora u mnie zadamawiac się. Dom pilnie poszukiwany.

Oglaszajcie gdzie się da!!!!! Prosze bo tu koleje bidy pomocy potrzebują i urlop się zbliża!

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem o tym i czekam na te penioszki jakiś czas bo na początku nie chczałam sama jej sterylizowac (bałam się) i mysleliśmy o wyadoptowaniu do niemiec, a tam z tym i tak nie ma problemów bo nikt nie ma pseudochodowli da i fundacja Niemiecka regularnie odwiedza domki. A teraz czekam na kasę od Dagi.

Link to comment
Share on other sites

Domek w Łodzi zrezygnował. Nie widząc Kory i nie rozmawiając ze mną. Uprzedzam domki o tym że Kora nie dogaduje sie a nie z psami a nie z kotami a nie z nikim. I to jest dosyć dużym problemem. Ale wierze że ktoś pokocha ją taką jaką ona jest: Fajną i wesołą rozrabiaką lubiącą tylko ludzi!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam dla Kory dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I wyczuwam że to ten jedyny!
Daga jest to w Kościerzynie! To ten pan Zbyszek na mail którego czekałam. Ten co ty mnie przekopiowałąś! Ty naprawde masz ręke do znalezienia domów. Nikogo tak nie wyczuwalam, że pasuje dla Kory, jak jego! Zadzwoniłam i pan powiedział ze nie mial możliwosci odpisac. Koscierzyna obok ciebie i Beaty. Chcesz sprawdzić sama czy zaczekamy na Beatkę? Wiem że to obok Tczewa ale nie znam dokladnie ile kilometrów. Bardzo fajny cłowiek przez telefon. Trzymajmy kciuki. Może i Korze uda sie w końcu być szczęsliwym psiakiem. U mnie jej też dobrze ale zawsze własny pan to co innego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...