Jump to content
Dogomania

Tirówka -została tam sama. Bądź człowiekiem, zajrzyj, poświęć jej minutę dwadzieścia


Fela

Recommended Posts

To są piękne słowa i takie prawdziwe. Dziwnym trafem nie słyszałam tej piosenki w Wigilię w radiu. Będę musiała na nią czekać cały następny rok.
Miałam dziwną Wigilię. Jesteśmy duzą rodziną do stołu zasiada nas 16-17 osób z najbliższego otoczenia/ Ponieważ moja siostrzenica chciała jechac na wigilię do rodziców swojego chłopaka do Czechowic do stołu usiedlismy o 12 w południe!. Miałam dziwne odczucia . Potem drugi raz w troszkę innym składzie o 18. W między czasie zwijałam się ze sprzątaniem po ubieraniu choinki i z ostatnimi przygotowaniami świątecznymi. Wczoraj miałam w domu ok.20 osób. Fajnie jest mieć duża rodzinę. Do domu przychodzą narzeczone, dziewczyny, chłopaki dorosłych dzieci.
Myszka rozrabia! Szczeka, biega ale wczoraj dzien spędziła bezpiecznie pod schodami. Uwielbia kiedy ją głaszczę. Wczoraj siedziała na fotelu dalej ode mnie ale kiedy usiadłam na wersalce, błyskawicznie wskoczyła na fotel koło mnie i zaczęła się kokosić. Oczywiście brzuchalcem w górze!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas musimy rozkładac dwa stoły i jest bardzo ciasno. Przydałby się trzeci.
Dziś Myszka nasikała!!!. Ją trzeba systematycznie wypuszczać bo kiedy nie załatwi się na dworze to na pewno zrobi to w domu.
Czekamy , żeby ją po cieczce bezpiecznie wysterylizować i wtedy ruszymy z ogłoszeniami. Nie wiem jak ona to zniesie. W niej w dalszym ciągu jest bardzo dużo strachu i absolutny brak pewności siebie. Kiedy krzyczę na innego psa ona ucieka pierwsza. Boi się gwałtownych ruchów , hałasu. Obcych osób. To jest naprawdę sunia po przejściach.

Link to comment
Share on other sites

Myszka ma już wyznaczony termin sterylizacji na 14 stycznia. Jak ona to zniesie?:shake:
A ja dziś jexdziłam ze swoim najstarszym kotem do lekarza. Biedak dostał biegunki. Nie jest najlepiej. Jest bardzo osłabiony i jesli nie będzie poprawy to jutro dostanie kroplówkę. Wieczorem znów miał brzydką kupę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nasza Milusia po czwartkowej operacji tez nie jest super. Nie mam tak duzego kaftanika i robię z jakichś koszulek i tasiemek urzadzenia, a szew jednak zaogniony i rozlizany. Postawa to ubranko posterylizacyjne, nawet, jeśli cześć suczek obejdzie się bez niego, to dla własnego spokoju trzeba mieć. Dobrze, ze choć lekarz na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

A Twoja podkoszulka? Była by większa. Tylko musiała byś obszyć tasiemką na dole, żeby się nie rozciągała. Czaruś od 5 rano szalał. Chciał się bawić, jeść, sikać. W efekcie zaspaliśmy i ze wszystkim jesteśmy do tyłu ( oczywiście któryś pies nasikał pod drzwiami) a Czaruś śpi. Zaraz jedziemy do lekarza.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Myszka to naprawdę wspaniała sunia. W Sylwestra gościnnie przyjechała do nas Kropeczka, suczka mojego zmarłego teścia. Opiekę przejął nad nią syn męża. Bałam sie jak suczki zareagują na siebie. Myszka była bardzo grzeczna, chciała się bawić. To Kropka chciała wprowadzić swoje rządy. W efekcie doszło do dwóch niegroźnych starć z winy Kropki.
Szkoda mi było obydwu suczek. Kropka bardzo tęskni za swoim panem i jest bardzo smutna a Myszka w ciągu tych dwóch dni straciła poczucie bezpieczenstwa.
Nie rozumiem jak po śmierci właściciela można oddać psa do schroniska. U nas O kropkę troszczy się cała rodzina i martwimy się jej stanem psychicznym.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1803/e341c98378c43a20med.jpg[/IMG][/URL]
Fredzio jak zwykle pod narzutą, Kropka na swoim kocyku na dole i Myszka na fotelu. U mnie psy zajęły fotele. Dla gości wymieniam narzuty;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...