Jump to content
Dogomania

Mikuś w DS w Solcu Kujawskim :). Dziękuję WioliBiszop i wszystkim, którzy pomogli !


toyota

Recommended Posts

[quote name='kolejna kobietka']odnosnie transportu, Pieskie Zycie (moze Kasia) napisala, ze beda zawozic dwie sunie, jedna do Wroclawia, druga do Katowic, jechac bedzie pati, a wiec my musielibysmy pokryc koszt okolo 90 km z Katowic do Krapkowic, niestety nie wczesniej niz przyszly tydzien...[/QUOTE]

To by było dobrze bo od 14-tego jest miejsce. Zaproszę Panią z dt na wątek, to przemiła Osoba:smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']To by było dobrze bo od 14-tego jest miejsce. Zaproszę Panią z dt na wątek, to przemiła Osoba:smile:[/QUOTE]

To teraz już tylko kwestia organizacji transportu, i pokrycia kosztów leczenia?
Ja nie mogę nic dołożyć, bo pod koniec miesiąca też na Joszkę dam, obiecałam Lilce i prześlę pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam na wątek po banerku. Czy dobrze zrozumiałam - ten biedny, chory szczeniak jest zamknięty w klatce na dworze? W nocy temperatura spada już poniżej zera. Czy nie można chociaż okryć tej klatki jakimś ciepłym kocem a do środka włożyć coś ciepłego, może ubrać go w jakiś kubraczek.. .. Do 14 października, to jeszcze 5 dni i 5 zimnych nocy !

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie ewu, przejrzałam wątek. Psina potwornie biedna :( Musisz maluszku jeszcze tych parę dni wytrzymać...Boże!!! W klatce, już zimno nocami :(
Ciotki, jesteście niesamowite z tą organizacją!!!!
Na kiedy i skąd dokąd jest potrzebny transport??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']To teraz już tylko kwestia organizacji transportu, i pokrycia kosztów leczenia?
Ja nie mogę nic dołożyć, bo pod koniec miesiąca też na Joszkę dam, obiecałam Lilce i prześlę pieniążki.[/QUOTE]

kochana ty juz dosyc pomagasz!!! ♥♥♥
juz mamy 1100 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: plus jeszcze jakies sie pojawily deklaracje, a transport chyba tylko za 90 km!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Trafiłam na wątek po banerku. Czy dobrze zrozumiałam - ten biedny, chory szczeniak jest zamknięty w klatce na dworze? W nocy temperatura spada już poniżej zera. Czy nie można chociaż okryć tej klatki jakimś ciepłym kocem a do środka włożyć coś ciepłego, może ubrać go w jakiś kubraczek.. .. Do 14 października, to jeszcze 5 dni i 5 zimnych nocy ![/QUOTE]

wlasnie, chociaz nakryc klatke kocykiem :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie ewu, przejrzałam wątek. Psina potwornie biedna :( Musisz maluszku jeszcze tych parę dni wytrzymać...Boże!!! W klatce, już zimno nocami :(
Ciotki, jesteście niesamowite z tą organizacją!!!!
Na kiedy i skąd dokąd jest potrzebny transport??[/QUOTE]
Do Krapkowic z okolic Grudziądza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Może jak pojawi się toyota to zapytamy, czy nie da rady malucha jakoś okryć dodatkowo? Albo tak jak Havanka pisała, klatkę jakimś kocem ocieplić.[/QUOTE]
Prosiłam Toyotę ale nie ma niczego. Może choć stary sweter, poszewka napchana szmatami. kartony do obłożenia klatki z zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']5 dni jak uda sie zalatwic wczesniej transport, wiec moze i dluzej :sad: na razie mamy na okolo nastepny tydzien, moze nawet pod koniec nastepnego tygodnia wstepnie umowiony jeden... moze sie uda toyocie to zorganizowac, zeby maluszka na ten czas umiescic wewnatrz, mam nadzieje, bo az serce peka jak sie na to patrzy :-([/QUOTE]
Ponoć nie ma gdzie:(
Żeby choć kartonami to obłożyć, wsadzić siana i jakieś grube miękkie ciepłe rzeczy żeby się mógł zagrzebać.

Link to comment
Share on other sites

Ja już wszystko co miałam zawiozłam do schroniska. Niedawno poprosiłam moją wetkę, ale ona osobiście zawiozła jakieś uzbierane w lecznicy rzeczy. Jednak w schronie to jest tak rozdzielane by starczyło też dla innych potrzebujących. Musiałabym mu sama coś wsadzić do klatki.

Nie ma co szaleć z zakrywaniem klatki, bo lepiej żeby widział otoczenie. A nikt mu nie będzie zasłaniał tylko na noc i odsłaniał w ciągu dnia. Pracownicy by mnie wyśmieli jakbym o coś takiego poprosiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Nie no kurde, nie wierzę!!! Czy nie da rady wyżebrać jakieś stare koce, kołdry?? Bo tak sobie tu możemy biadolić do jutra, a maluch odejdzie w niebyt![/QUOTE]
Spać nie mogę, tylko o nim myślę. On tam zamarza, nawet ruszać się za bardzo nie może...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Toyota, czyli nawet jakbyśmy Ci coś wysłały jutro priorytetem (doszłoby w czwartek), to i tak nie ma żadnej pewności, że trafi do malucha?
Nie mam innego pomysłu jak to dostarczyć w inny sposób....[/QUOTE]
[B]Toyota musisz sama coś mu dać bo pracownicy są jacy są.Pójdź na cito do lumpexu, kup jakieś ciepłe rzeczy, to kosztuje grosze, zwrócę Ci kasę.
Klatkę można obłożyć z trzech stron i z góry, jedna ścianka niech zostanie odkryta. Będzie widział i nie będzie mu wiało.[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...