Jump to content
Dogomania

DARMA od miesięcy czeka na przyjaciela


Romina_74

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziś Darma była na spacerze ze mna. Pogoda była piekna, więc i spacer długi. Większość czasu spedziła w towarzystwie Omegi i wyglądała na zadowoloną. Ogólnie była bardzo grzeczna. Nie chciałą wracać do kojca :(. Serce mi pękało jak ją tam musiałam wsadzić i zostawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Dziś Darma była na spacerze ze mna. Pogoda była piekna, więc i spacer długi. Większość czasu spedziła w towarzystwie Omegi i wyglądała na zadowoloną. Ogólnie była bardzo grzeczna. Nie chciałą wracać do kojca :(. Serce mi pękało jak ją tam musiałam wsadzić i zostawić.[/QUOTE]

BARDZO DZIĘKUJĘ Madziu za spacerek Darmoszkowy!!! :):):) To prawda - powrót Darmy do boksu jest bardzo żałosnym przeżyciem :(:(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłyśmy z Darmą na spacerku w towarzystwie Frugo (którego wyprowadzała Magda i dla którego miałyśmy już inne piękne imiona m. in oczywiście Greg, nieświadome faktu posiadania przezeń już jednego nadanego...) z którym Darma dzieli boks i sympatycznego, niewielkiego Dona. Darma wcale się ze mną nie przywitała, a ciągnęła mnie za sobą jak lalę szmacianą. Istna koNINA!!! Po spacerku pograłyśmy z Darmą w piłę :) Ona kocha "kiwanko" ACH!!! Zmorduje mnie zawsze starą babę na maksa :) Szczęśliwie też wczoraj nieco się wyczerpała, podjadła puszeczkę i grzecznie z Frugonem udali się do boksu bez scen. A jutro już ... sobota !!! :) I znowu się spocę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']dzisiaj zupełnie nieświadomie zrobiłam Darmie zdjęcie jak kupeczkę robi..., musiałam główny obiekt na zdjęciu mocno wykadrować...[/QUOTE]

Byłam świadoma, że jest bohaterką drugiego planu, ale w takim momencie nie mogłam interweniować ;)

Dzisiejszy dzień: spacerek tylko we dwie, kiwanko piłeczką, wyczesywanko, spacerek z Frugo i Omegą, jedzonko, wymiana legowicha z przewilgoconego na suchutkie, zgłoszenie do weterynarza z podejrzeniem zapalenia pęcherza ... Najgorsze jest jednak to, że po pierwsze: wykryłam Darmie kolejnego guza, tym razem w pachwinie - zatem są dwa: przy sutku i w pachwinie; po drugie: Darma się widocznie postarzała ... Wygląda zdecydowanie gorzej, niż miesiąc temu. Z pewnością nie ma 5 lat a przynajmniej 8. Jest babunią, której niezbędna jest operacja i DT. Ponieważ czas jakiś temu zgłosiłam Pani Ani fakt guza Darmy, dzisiaj tego drugiego i usłyszałam, że operacji w schronie nie będzie póki co (zresztą warunki w schronisku na rekonwalescencję są żadne) chciałabym ją zabrać do swojego weta na oględziny i ewentualnie u niego przeprowadzić konieczny zabieg, a następnie zabrać ją do DT, za którym zaczynam się rozglądać. Pytania mam zatem do soboz i maciaszka: czy ww. propozycja działań jest do zaakceptowania i czy mogę liczyć na pokrycie kosztów zabiegu?

Moja staruszeczka z:

głaskającą rąsią ;)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h3SbIS8B8Wo/UJ6rlcwOCfI/AAAAAAACXlg/T31m0hgEysk/s640/P1140078.JPG[/IMG]

współlokatorem Frugo (Gregiem) no i ciocią Magdą
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yKs_rc3q1jA/UJ6rmY1ufmI/AAAAAAACXls/BS-atnDs7kY/s640/P1140084.JPG[/IMG]

ukochaną zabawką - piłeczką ... moja emerytowana piłkareczka ...
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gOJacfvpfHI/UJ6rkjryMII/AAAAAAACXlY/Aeh43tqyS-0/s640/P1140099.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yf0I4410Jw8/UJ6rNIBvXxI/AAAAAAACXjk/uZin-HEw5x8/s640/P1130978.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']Biedna Darma :(
Jak coś mogę zadzwonić do "Fantowego" DT i zapytać o miejsce dla Darmy, myślę, że w tej sytuacji operacja jest konieczna jak najszybciej... Ale niech się reszta wypowie.[/QUOTE]

Jak dla mnie byłoby idealnie, gdyby bezpośrednio po zabiegu mogła trafić do DT. Mogę zadeklarować, że miesięcznie będę dorzucać pieniążka na DT - np. 50 zł myślę.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że trzeba, mam nadzieję że jak ruszy kwestowanie to nie będziemy miały takich dylematów. Na razie mam jeszcze sporo rzeczy od Dorotki na bazarek, są bardzo ładne i powinniśmy mieć z nich jakieś 100 zł, chcę przeznaczyć je na dt dla Murzynka, ale tym samym zwolni się 100 zł z katowickiego konta. Musimy też pomyśleć o Aresie, on tez jest bardzo potrzebujący, trzeba zadziałać wcześniej niż całkiem się wycofa...

Czy jeżeli założę bazarek to znajdzie się ktoś kto go poprowadzi? Ten miesiąc mam bardzo napięty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']ja również mam kilka ciuchów na bazarek, w tym kurtki zimowe ... porobię fotki i opisy i prześlę Tobie choba dobrze? a jak trzeba będzie coś wysłać to oczywiście wyślę gdzie trzeba :)[/QUOTE]

ok
problem zacznie się, jak ktoś kupi coś od ciebie i od soboz, ale wtedy chyba też jakoś się dogadacie z wysyłką ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']To nie wiem dzwonić do DT od razu z pytaniem, czy jest miejsce dla Darmy? :)[/QUOTE]

:) jeśli byś Aniu miała dzwonić - po uzyskaniu TAK od wszystkich "świętych" ;) - to oczywiście w pierwszej kolejności musiałabym jechać z nią do weta mojego na operację - wcześniej więc badania, itd. (jeśli jest zgoda na pokrycie tych kosztów z konta fundacji) a dopiero po do DT. zatem trafiłaby tam pewnie do jakichś 2 tygodni najwcześniej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...