Jump to content
Dogomania

Pimpuś już w nowym domu!!


_Tosia_

Recommended Posts

[quote name='Amadorka']Chyba rozsądnie byłoby najpierw sprawdzić gdzie się psa oddaje.Nie lokalizacja przecież sprawia jakie są warunki w hotelu czy DT.[/QUOTE]
Amadorko, wiem, że z branży jesteś, jeśli uraziłam sorki;) W tym sęk, że warunki są bardzo dobre w tym hoteliku. Rozsądek nic tu nie pomoże...

Asiu jak stoimy z kasiorrrrą za przejazd? Ile brakuje? Ja Ci dam moje 5zł deklarowane do ręki jak się spotkamy przy przekazaniu fantów:) Do tego bazarkowe książki dziś na uczelnię zabieram, może dzieciaki kupią, to razem przekażę:)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Tosia_']Pimpuś już za chwilę jedzie do nowego PDT- będzie u mamy Jaagi :)
Mam nadzieję, że zniesie podróż dobrze i że szybko się zaaklimatyzuje w nowym miejscu!
Trzymajcie kciuki !![/QUOTE]
Trzymam mocno,wierzę,że będzie dobrze i nasz chłopaczek wreszcie będzie roześmianym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Byłam u mamy. Spodziewałam zastać się chojraka, a Pimpuś wycofany jest. Jak się do niego mówi, to nawet nie patrzy wprost na człowieka, tylko głowę obraca i bokiem oczami łypie. Nie okazuje żadnej radości, dłoń powąchał, ale kontaktu nawiązać nie chciał. Chyba już psychicznie nie bardzo wytrzymuje te wszystkie zmiany.
Jak na razie jest bardzo grzeczny i spokojny. Na psy nie reaguje. Na szczęście ma dobry apetyt, więc może szybko odblokuje się i rozkręci.
--------------
Własnie dopiero doczytałam na poprzedniej stronie, że w takim stanie psychicznym zabraliście go z hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga, dziękuję za informacje!!

Pimpuś właśnie tak się zachowuje, odwraca głowę i nie chce patrzeć na człowieka. Wczoraj jechał dość spokojnie, trochę się kręcił i ziajał. Adrian do niego przemawiał, głaskał i w końcu Pimpulo połozył się obok i nawet wtulił głowę.. Temu psiakowi potrzeba czułej, spokojnej i wyrozumiałej osoby. Na pewno się otworzy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Cioteczki podeślijcie nr.konta wpłacę grosik na transport[/QUOTE]

[quote name='Amadorka']Proszę o to konto jak zbieracie na transport, też trzymam kciuki za małego bohatera.[/QUOTE]

Cioteczki, wysłałam PW, serdecznie dziękujemy za pomoc!!

Marycha, czekam na info, ile brakuje za transport, poźniej napiszę.

Przed chwilą rozmawiałam z Domkiem, Pimpuś jest bardzo grzeczny, spokojny, nie reaguje w ogóle na inne psy, za kotem pobiegł, ale nic mu nie zrobił.
NIESTETY KULEJE- stąd mój apel i prośba - czy znacie kogoś, kto mógłby jak najszybciej pomóc w transporcie Pimpka do weterynarza??? Trzeba by było poświęcić pewnie około godziny lub półtorej - trzeba mu jak najszybciej zrobić prześwietlenie.
DT jest pod Katowicami - trzeba go przewieźć do Katowic

Link to comment
Share on other sites

Mama powiedziała, że jakby trochę mniej kuleje.
Bardzo polubił się z Muszką, która u mamy tez czeka na dom. Dzis razem fruwali wręcz na smyczach w czasie spaceru.
Wątpię, czy prawdziwym powodem jego oddania była agresja. Raczej sikanie w domu. Niestety, ma z tym ogromny problem. Na spacerze nie chce długo chodzić, bo po hotelu już dość ma wyziębienia i szybko ciągnie do domu. Dzisiaj pierwszy raz normalnie wysikał się na spacerze własnie dzięki Muszce. Ona wysikała się pierwsza, a on podszedł i poprawił. Oby się nauczył, bo nikt nie weźmie średniej wielkości psa, który wraca ze spaceru i załatwia się w domu.

Poza tym to bardzo grzeczny i miły pies.

Mama nie ma jak z nim pojechać do lekarza, u nas w dzielnicy nie ma weterynarza. Niestety, mój zmotoryzowany TZ pracuje i nie mam jak pomóc. Jesli Pimpek nie przestanie kuleć, to trzeba zobaczyć, co jest powodem.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga, a możesz popytać katowickich cioteczek? Zapłacę za paliwo i weta, tylko go zawieźcie, jak uznacie taką potrzebę. Może on gdzieś się uderzył i ma obitą tę łapkę i powoli dochodzi do siebie, albo stary uraz, gdyby była poważnie uszkodzona, to nie stawałby na nią.

Link to comment
Share on other sites

Zachary DZIĘKÓWECZKA!!!!
Cholera, to pewnie właśnie sikanie było powodem zwrotu, super....wrr!!!!! Dzięki za info, dobrze czytać o psiaku, że ma ciepło, bezpiecznie i wyrozumiała osoba się nim zajmuje. DZIĘKUJEMY:):):) i przepraszamy za to sikanie!!!! ;)
Wet więc potrzebny, dobra popytam kto z Katowic:)
Asiu dzięki raz jeszcze, że Adrian wpadł po fanty, to dary od Izy, czyli majqi z Dogo, od moich znajomków i ode mnie:) A 10 zł to za książkę, którą sprzedałam i moja wpłata za transport. Kolejne dwie książki bazarkowe sprzedałam, kasiorkę dostanę od koleżanki jak wrócę na uczelnię:) - 12 zł.
DZIEWCZYNKI WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNYCH TEŻ;):):):)

Link to comment
Share on other sites

Asiu spoczko z rozliczeniem, napisz proszę ile jesteśmy do tyłu, bo przecież za ten "hotel" łódzki też musieliście zapłacić!!! Spokojnie to podlicz i będziemy zbierać;):)
Aaaa, Asieńko i błagam prześlij na ten adres, który Ci na PW podałam foty Pimpka i krótki opis to dostaniemy w prezencie filmik o nim od Iljovy:)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...