Jump to content
Dogomania

Pimpuś już w nowym domu!!


_Tosia_

Recommended Posts

Pimpulo śliczny, ale dużo bym dała za fotę gdy ma ogonek do góry, szczęśliwe, spokojne oczyska:) Nie lubi zmian nasz Przyjaciel i trudno się dziwić!
A co do psiaków szczęśliwych na podwórku, oczywista sprawa, tylko to nadal nasze gdybania. Może są szczęśliwsze niż te na kanapie, a może nie są. Wniosek: nadal nie wiemy jak trafiły maluchy. Szkoda, przede wszystkim ze względu na ewentualną interwencję gdyby jednak źle trafiły. Podpytywałam Nikę28, ale nic nie wie o naszych smokach.
Asiu a jak kwestie finansowe? Co z opłatami za hotelik, za weta, bo nogę musi ktoś wreszcie looknąć. Czy bazarrro pokryje te wydatki?

Link to comment
Share on other sites

Pimpuś ogłupiał wręcz za naszym Wolfem. Dziwne, bo myślałabym, że będzie bardziej suczki lubił, a on z Wolfem śpi, na spacerach mamę ciągnie za nim i szaleje z radości, jesli uda mu się z nim na dworze pobawić. Wolf jest raczej indywidualistą i nie bardzo mu zależy na kontaktach z innymi psami, więc Pimpek ma tym większą radość, kiedy jednak są razem.

Wielka szkoda, że boi się aparatu, bo to jednak widac na zdjeciach.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, zapłaciłam za hotelik, wszystkie rozliczenia na pierwszej stronie. Dochód z bazarku pokryje niemal w całości pobyt Pimpula w tym miesiącu:multi:
Co do weta i rtg, dałam tel. do pani z DT dziewczynie z Katowic- panie miały umówić się same na przewiezienie Pimpka do weta- trzeba będzie zapłacić oczywiście.
Jaaga- wielkie dzięki za informacje o Pimpku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Asiu tu bazarek ogłoszeniowy, za 90 ogłoszeń 10zł, może warto:) I dobrze, że Pimpulko ok, łapka jak????? A wieści jakieś z domków maluszków są? Asiu a bazzaro już trwa?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-ogłoszeń-Twój-zwierzak-ma"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-ogłoszeń-Twój-zwierzak-ma


[/URL][/QUOTE]

zamówiłam pakiecik dla Pimpusia :)

Link to comment
Share on other sites

Jest bardzo towarzyski w stosunku do innych psów. Jak mijamy się na spacerach, to ciągnie mamę do każdego mojego psa, żeby przywitać się, obwąchać i pomachać ogonem. Jak najbardziej może zamieszkac z innym psem i co najważniejsze, nie musi to być suczka, bo z samcami świetnie dogaduje się. Tylko miski byłyby potrzebne w pewnym oddaleniu, bo jedzenia broni bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do domku , Pimpulo jest przekochany, biega z panią na spacerkach, ogląda się ciągle, czy pani za nim biegnie i zaraz domaga się pieszczot :). Jest cały czas prowadzany na smyczy, ma adresówkę (no i chip), ale tak na wszelki wypadek jest na smyczy. Na łapkę kuleje mniej, zaczyna na niej nawet biegac, uraz prawdopodobnie przechodzi, ale mam nadzieję, że jednak uda się go to tego weta zawieźć

Link to comment
Share on other sites

Marycha35, też tak widzę,że jednak ta jego łapka powinna być zdiagnozowana, bo może ma coś wbite w opuszki, może uraz nawracający, może zmiany zwyrodnieniowe...I może wet by od razu mu ulżył, zlecił coś...Także podtrzymuję ofertę opłacenia mu wizyty u weta! Spróbujcie mu pomóc, ja zapłacę.Szkoda pieska, aby cierpiał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Tosia_']Co do weta i rtg, dałam tel. do pani z DT dziewczynie z Katowic- panie miały umówić się same na przewiezienie Pimpka do weta- trzeba będzie zapłacić oczywiście. Jaaga- wielkie dzięki za informacje o Pimpku![/QUOTE]
Ta dziewczyna z Katowic (a właściwie z Dąbrowy to ja) , dzwoniłam do DT już jakiś czas temu i Pani z DT miała umówić termin roentgena u weta i dać mi znać kiedy trzeba będzie Pimpka zawieźć, ale nie mam żadnej informacji więc chyba termin nie jest ustalony (mam nadzieję, że piszecie, że trzeba będzie zapłacić za weta, bo mnie nie trzeba płacić:):))

Link to comment
Share on other sites

Pimpek prawie nie kuleje, więc mama powiedziała, żeby poczekać, bo szkoda pieniędzy, skoro bazarkami musicie zbierać na jego utrzymanie u niej. Oczywiscie, może umówić sie u lekarza.

Ogłaszacie Pimpka? Może spróbuję mu zrobić jakies zdjęcie na spacerze, kiedy nie jest zestresowany. poczekam tylko, aż zniknie śnieg, bo w moim aparacie zdjęcia robione na śniegu wychodza jak robione nocą.
Na razie nie mogłam pomóc z braku czasu, bo mam suczke, która po schroniskowej sterylizacji dostała toksycznego uszkodzenia wątroby i padaczke z agresywnymi zachowaniami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...